Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. a skąd ty jestes dokladnie
  2. jak masz połączenie to nawet tramwajem mozesz:grin:
  3. chyba na wylocie w kierunku ostrowa dobrze mysle??? ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- To ja odpadam.. Nie lubię kawy :polew: no to herbate:grin: chyba ze wolisz cos mocniejszego
  4. no to dali ustalic jakis termin i bysmy skoczyli na kawe :decayed: ja proponuje najpierw to aby chętni co by przyjechali sie tu wpisali do np 25 tj niedziela. i wtedy ustalimy jakis termin dogodny dla kazdego.
  5. nie nie nie nie nie ucze sie jak na razie hihi chociaz miałem plany isc na poli bude do leszna ale nie wydalo w tymroku:/ ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- nie kiedy bywam w miejskiej gorce. mozy bys podlecial kiedys jak bede:P
  6. coś ty patryk nie żartuje sobie:) hehe a co tam jest we wrocku?
  7. to kiedy sie widzimy:P:P
  8. jawor w tym wątku chociaż nie handluj hehe ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- patryk to czasem mogę dostać baty ne ciebie ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- hehe mam już ustawione pod gleba wtedy będzie ok:) a tak serio to muszę poprawić stacje kontroli bo tak dobrze mi ustawili
  9. a masz afn czy 1z?
  10. i troche z wnetrza:P:decayed: <br /><br />\ <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- kolego widać to dopiero wieczorem:P pstrykne foto to wrzuce:P może nawet dzis ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- i po kilku propozycjach znajomych wybrałom ze fele idą całe w polerke:P cala zima na to hehe:grin: ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- i wczoraj doszło podświetlanie LED white po otwarciu drzwi z tyłu bo z przodu jest ori ale wsadze tam led:decayed: foto również wieczerem jak sie zciemni:P:P ---------- Post dopisany 19-11-2012 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 12:48 ---------- po kilkunastu próbach robienia fot za holery nie mogę zrobić foty aby ująć to podświetlanie. Czy z fleszem czy bez niego i tak nic nie widać.
  11. no no no. Hihi:)
  12. hehe 1z kontra adr? Co mówicie warto? ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- patryk a prawda że PRA nie lubią zbytnio PGSów? Bo mnie już takie słuchy doszły. Hehe
  13. nie na to jak spot w dwie osoby:) hehe
  14. nu to trudno jawor a co z ta miska ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 11:07 ---------- troche new fot z dziś rana:P <br /><br /> troche brudne ale to z braku czasu aby umyć <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  15. jeżeli Nie zmienia mi się plany to też wpadne. Dawać o której i czy tam gdzie ostatnio?
  16. to co pany teraz w niedziele 18??? pisać kto wpadnie:P
  17. moze sam poptrzebował mechanik takiej osłony:P jak byś chciał taka osłonke to mam no opchniecie jak coś to PW
  18. kolego ten 3 to sterowanie radiem. Jest po to aby jak wyłączysz radio wyłączył się wzmacniacz i Nie pobierał prądu. Podłącz go najlepiej pod wyjście w radiu do anteny. Tam Masz Dopiero plus idź włączysz radio
  19. te moje alu zaloze na wiosne ale albo w polerke na lustro całe pójdą albo w jakiś kolorek z rantem polerowanym.
  20. mloody_s-line odpowiedział(a) na bebos temat w Audi A4 B5
    jak kto woli. ja chyba tez tylko załorze czujki tylko z dzwiekiem:P monitorki zadne mi nie sa potrzebne
  21. mloody_s-line odpowiedział(a) na bebos temat w Audi A4 B5
    szukaj na alledrogo kamerki cofania co jest notowana w lusterku środkowym. Chyba nawet było już o tym na forum:) szukaj
  22. kolego ją tylko grzecznie spytałem czy Masz autko podobne do mojego. Chodzi mi o wygląd środek. Pytam bo Nie znalazłem twojego tematu tu na forum.. Drzwi są do poprawki i dobrze o tym wiem będzie kasa to zrobię. Wrzuc Foty swojego autka .
  23. tak jak wyżej korek upuszcza ciśnienie w układzie. A jeżeli faktycznie jest coś nie tak z autem to odkręc korek i zagrzej auto i patrz czy woda Nie wylatuje albo gulgoce
  24. Ją też tam często Byłem jak miałem b3
  25. kolego Masz coś takiego autko jak moje? Kuknij do mojego tematu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.