Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
ma ktoś jakieś pomysły jak pomalować te alu??? http://img198.imageshack.us/img198/4519/zdjcie181y.jpg http://img688.imageshack.us/img688/8295/zdjcie180c.jpg ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- myślałem nad środkiem pomarańczowym i rant polerowany. moze ktoś coś innego zaproponować??? p.s. nie piszcie ze koza bo wiem o tym dobrze:P:P na wiosne są plany za sprowadzenie auta na ziemie:)
-
Zasięg pilota
u mnie też trzeba być blisko auta aby otworzyć. Baterie Nie wymieniłem jeszcze ale w najbliższym czasie to zrobię. I zobaczy się czy jest lepiej.
-
Światla do jazdy dziennej
w moim przypadku to na początku też Lee bo ładnie to wygląda i trza kupić Ale po kilku miesiącach to wywalilem i auto zaraz ładniej wygląda:)
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
a mnie tak samo kolego. Brak klubowych aut
-
Światla do jazdy dziennej
to jak to podłączyłes ostatecznie? Pod co się podpieles
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
zarobki jak zarobki Ale wszystko do okola drożeje a wypłaty wciąż mniejsze:(
-
Światla do jazdy dziennej
kolego probówka i sprawdzaj ja miałem podłączone pod radio. Ale już zrezygnowałem z dziennych:)
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
koze to ja już mam Hehe.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja tak samo. Na wiosnę planuje gwint alu już zakupione Ale Myślę na jaki kolor siknac No i jeszcze szyby wszystkie przycięmnić. Ale trochę $$ potrzeba
-
Dymi na wolnych obrotach
albo gumki zaworowe kolego. Zrób najpierw na zimnym pomiar a potem na ciepłym silniku i porownaj wyniki.
-
[A4 ADR] Hans Czestochowa
Ładną sztuka:)
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Myślę Narazie na jaki kolor pomalować. Ale to założe dopiero na wiosnę
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
licznik mi przekłamuje ok 5 km/h w porównaniu do navi a na klimie wciąz zera
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
a u mnie same zera
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
i ledy z przodu juz wyleciały:decayed:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
fajna furka:) ahhh te avanty:wink: zapraszam do mnie:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
kolego znam te kody ale jak jade to prędkości mi nie pokazuje
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi adr na oponach 195 r15 10 l spali na krótkich odcinkach.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
kolego a możesz u siebie sprawdzać prędkość?? cguba kanał 17 ale u mnie wciąz same zera:(
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
No czasem tak jest Eh-a co z tymi 17" zrobiłeś? Poszły plany w sina dal,
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
sprawdź obroty na klimatroniku podajrze kanał 27
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
No No to widać że śmiała dziewoszka:) a naprawdę mało takich. Hehe
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Hehe:) u mnie co dzień rano jak jadę do pracy jeździ w przeciwnym kierunku też Ładną pipka Ale że a6 c6. Czarny avant:) mogła by dostać Ale za co by to ja odrazu bić
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Hehe. Chodzi o misiaczki? mi się już nogi ugieły jak ponad 150 obok nich przejechałem. Ale na szczęście byli czyms zajęci bo nie zwrócili uwagi wogóle na mnie:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
kolego to ja coś podobnego robię za 100zł. Ale to max 100na godz i bez wariacji.