Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. ma ktoś jakieś pomysły jak pomalować te alu??? http://img198.imageshack.us/img198/4519/zdjcie181y.jpg http://img688.imageshack.us/img688/8295/zdjcie180c.jpg ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- myślałem nad środkiem pomarańczowym i rant polerowany. moze ktoś coś innego zaproponować??? p.s. nie piszcie ze koza bo wiem o tym dobrze:P:P na wiosne są plany za sprowadzenie auta na ziemie:)
  2. u mnie też trzeba być blisko auta aby otworzyć. Baterie Nie wymieniłem jeszcze ale w najbliższym czasie to zrobię. I zobaczy się czy jest lepiej.
  3. w moim przypadku to na początku też Lee bo ładnie to wygląda i trza kupić Ale po kilku miesiącach to wywalilem i auto zaraz ładniej wygląda:)
  4. a mnie tak samo kolego. Brak klubowych aut
  5. to jak to podłączyłes ostatecznie? Pod co się podpieles
  6. zarobki jak zarobki Ale wszystko do okola drożeje a wypłaty wciąż mniejsze:(
  7. kolego probówka i sprawdzaj ja miałem podłączone pod radio. Ale już zrezygnowałem z dziennych:)
  8. koze to ja już mam Hehe.
  9. ja tak samo. Na wiosnę planuje gwint alu już zakupione Ale Myślę na jaki kolor siknac No i jeszcze szyby wszystkie przycięmnić. Ale trochę $$ potrzeba
  10. albo gumki zaworowe kolego. Zrób najpierw na zimnym pomiar a potem na ciepłym silniku i porownaj wyniki.
  11. Ładną sztuka:)
  12. Myślę Narazie na jaki kolor pomalować. Ale to założe dopiero na wiosnę
  13. licznik mi przekłamuje ok 5 km/h w porównaniu do navi a na klimie wciąz zera
  14. a u mnie same zera
  15. i ledy z przodu juz wyleciały:decayed:
  16. fajna furka:) ahhh te avanty:wink: zapraszam do mnie:)
  17. kolego znam te kody ale jak jade to prędkości mi nie pokazuje
  18. mi adr na oponach 195 r15 10 l spali na krótkich odcinkach.
  19. kolego a możesz u siebie sprawdzać prędkość?? cguba kanał 17 ale u mnie wciąz same zera:(
  20. No czasem tak jest Eh-a co z tymi 17" zrobiłeś? Poszły plany w sina dal,
  21. sprawdź obroty na klimatroniku podajrze kanał 27
  22. No No to widać że śmiała dziewoszka:) a naprawdę mało takich. Hehe
  23. Hehe:) u mnie co dzień rano jak jadę do pracy jeździ w przeciwnym kierunku też Ładną pipka Ale że a6 c6. Czarny avant:) mogła by dostać Ale za co by to ja odrazu bić
  24. Hehe. Chodzi o misiaczki? mi się już nogi ugieły jak ponad 150 obok nich przejechałem. Ale na szczęście byli czyms zajęci bo nie zwrócili uwagi wogóle na mnie:)
  25. kolego to ja coś podobnego robię za 100zł. Ale to max 100na godz i bez wariacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.