Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Pokrywa zaworów
mam pokrywke od adr jak by co:wink:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
spoko:wink: ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 17:43 ----------
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
powiem ci że Jestem zadowolony. Nie jest za nisko i za twardo. Jak dla mnie i na drogi tu u mnie to jest zadowalająco:)
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
- A4 B5 TDI by a4-freunde
fajna sucz...- A4 Diesel
za***ista sunia:P:P prawie podobna do mojej:D- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
nie jeszcze brak czasu aby pogrzebac:P ale napewno sie zabiore za to:decayed: ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 21:57 ---------- kilka fot na szybko:P http://imageshack.com/a/img802/6656/hw9w.jpg http://imageshack.com/a/img404/1265/n7rv.jpg http://imageshack.com/a/img43/3700/n5ge.jpg http://imageshack.com/a/img855/453/959k.jpg- Spot Leszno
foto z spotu niedzielnego:D http://imageshack.com/a/img580/75/vz95.jpg- Spot Leszno
Oj to kiepsko szukałes kolego. Byłem ją z jaworem i staliśmy tuż przy wjeździe na parking. ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- jutro wieczorem wrzuce foto bo jedną zrobiłem- Spot Leszno
ilu nas będzie ?- Spot Leszno
- Jawor36 - Pesik87 - mloody... dopisywac sie- Spot Leszno
koledzy i co z tym spocikiem??- Spot Leszno
stawiam tez na nr 2:P- Spot Leszno
mi ten week odpada.- Spot Leszno
ja tym razem tez sie pisze:P:P- jakiego dostawcę internetu wybrać?
tak przez stacjonarny telefon. Mieszkam na wsi Ale z zasięgiem nie mam problemu jeśli chodzi o sieć plus orange czy inne- jakiego dostawcę internetu wybrać?
witam. Kończy mi się we wrześniu umowa z netia. I myślę nad zmiana dostawcy neta. Może ma ktoś jakieś propozycje Co do wyboru? Obecnie mam 1gb za 44,66zł bez żadnych limitów. Czekam na jakieś propozycje bo Ją szukałem i nic ciekawego nie znalazłem w podobnej cenie Ale z większym transferem- Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
ja mam w moim juz ponad rok czasu i nikt sie nie doczepił. ale podczas kontroli wyłączam bo mało ze dowód leci to ponoć 2 stówy mandatu. a gostyń jest bardzo upierdliwy:P- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
przygarniecie mnie jak wpadne na pogaduchy w sobote wieczorem?? hmm mam jakieś 60km do ostrowa- Spot Leszno
to kiedy Pany??- Spot Leszno
moze ija bym tym razem wpadł pisac na gg (nr niżej) jak co bo znów przegapie:D:D- brak mocy
kolega masz klapki sterujace powietrzem w kolektorze dolotowym?- Spotkania na drodze
ok 18.30 w okolicach legnicy srebne b6 avant na SB z ramkami klubowymi. pozdro dla kierownika:P- Kiera S4 / S-line 18" polerka / Weitec / SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ :)
śliczna kolego:P powodzenia w modach:)- Spot Leszno
musze czesciej bywac na forum:P ale radzicie sobie dobrze. - A4 B5 TDI by a4-freunde