Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. mloody_s-line odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    mam pokrywke od adr jak by co:wink:
  2. spoko:wink: ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 17:43 ----------
  3. powiem ci że Jestem zadowolony. Nie jest za nisko i za twardo. Jak dla mnie i na drogi tu u mnie to jest zadowalająco:)
  4. fajna sucz...
  5. za***ista sunia:P:P prawie podobna do mojej:D
  6. nie jeszcze brak czasu aby pogrzebac:P ale napewno sie zabiore za to:decayed: ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 21:57 ---------- kilka fot na szybko:P http://imageshack.com/a/img802/6656/hw9w.jpg http://imageshack.com/a/img404/1265/n7rv.jpg http://imageshack.com/a/img43/3700/n5ge.jpg http://imageshack.com/a/img855/453/959k.jpg
  7. foto z spotu niedzielnego:D http://imageshack.com/a/img580/75/vz95.jpg
  8. Oj to kiepsko szukałes kolego. Byłem ją z jaworem i staliśmy tuż przy wjeździe na parking. ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- jutro wieczorem wrzuce foto bo jedną zrobiłem
  9. ilu nas będzie ?
  10. - Jawor36 - Pesik87 - mloody... dopisywac sie
  11. koledzy i co z tym spocikiem??
  12. stawiam tez na nr 2:P
  13. mi ten week odpada.
  14. ja tym razem tez sie pisze:P:P
  15. tak przez stacjonarny telefon. Mieszkam na wsi Ale z zasięgiem nie mam problemu jeśli chodzi o sieć plus orange czy inne
  16. witam. Kończy mi się we wrześniu umowa z netia. I myślę nad zmiana dostawcy neta. Może ma ktoś jakieś propozycje Co do wyboru? Obecnie mam 1gb za 44,66zł bez żadnych limitów. Czekam na jakieś propozycje bo Ją szukałem i nic ciekawego nie znalazłem w podobnej cenie Ale z większym transferem
  17. ja mam w moim juz ponad rok czasu i nikt sie nie doczepił. ale podczas kontroli wyłączam bo mało ze dowód leci to ponoć 2 stówy mandatu. a gostyń jest bardzo upierdliwy:P
  18. przygarniecie mnie jak wpadne na pogaduchy w sobote wieczorem?? hmm mam jakieś 60km do ostrowa
  19. to kiedy Pany??
  20. moze ija bym tym razem wpadł pisac na gg (nr niżej) jak co bo znów przegapie:D:D
  21. mloody_s-line odpowiedział(a) na hydro3 temat w 1.8
    kolega masz klapki sterujace powietrzem w kolektorze dolotowym?
  22. ok 18.30 w okolicach legnicy srebne b6 avant na SB z ramkami klubowymi. pozdro dla kierownika:P
  23. śliczna kolego:P powodzenia w modach:)
  24. musze czesciej bywac na forum:P ale radzicie sobie dobrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.