Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, Ty jeździsz na Kumho ? Jak oceniasz te opony ? On jeździ na Sunny na Kumho lata djim i dydo ogólnie to sobie chwalą no właśnie, na necie też chwalili Uniroyal RainSport 2, kupiłem 2 lata temu nówki i nigdy więcej opon z bieżnikiem a'la jodełka Stasiu myślał, że do BT pojedziemy (pozapierdalamy jak to w naszym wydaniu bywa) w mega deszczu to kupił takie gumy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty se qr** nie żartuj Bo jak ten twój będzie miał tyle co moja czarna to już dawno się rozpadnie i go robaki zjedzą Ale 306PS szacun jak na TDI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czytałem dziś ostatnie dwie strony, ale nie widziałem żeby pisał co wymienia konkretnie w aucie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
S6 C7 4.0 Bi-Turbo Stage IV - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Szymen dał porezać swoją Esę. 11.4 ET to robi pewnie wrażenie w takim ciężkim dupowozie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te fele wyglądają jak z pojazdu kosmicznego.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Montuj dupny centralny fmic do tego pełen przelot od MG i będzie fajnie to gadać a nie jak stary Transit ... I turbo od Jelcza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JAK NOWE AUDI COUPE QUATTRO 2.8 V6 KLIMA SERWIS (3976362806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek im bardziej dbasz o stan lakieru tym bardziej cię boli. Jak jeździsz starym autem i nie za specjalnie dbasz to ci jest jedno, no i paradoksalnie nie masz pecha. Moja Aga kupiła nowe polo w 2007 roku i też się wkurzała bo co chwila miała coś, a parkowała w katowice bytków bo tam miała mieszkanie. W naszym kraju czasem się nie opłaca nowego auta, tym bardziej jak stawiasz je pod blokiem i pod robotą w centrum dużego miasta bo za rok i tak cię obdrapią i zajadą ci lakier. Aga miała rysy zrobione chyba gwoździem. Czyli jakiś h*j zazdrościł chyba nowego auta i po prostu porysował. Chorny nie przesadzaj z tymi niemcami, bo to chyba było kilka jak nie kilkanaście lat temu. Teraz niemcy tak samo zaczynają cwaniaczyć, już się nauczyli. Znam dokładnie opowiedzianą historię kumpla który przejeżdżał przez niemcy kiedyś. Zaparkował na parkingu pod stacją benzynową przy autostradzie. Wychodząc ze stacji widział naocznie jak jakiś Szwab go lekko przychaczył i po prostu odjechał. Kumpel w ostatniej chwili spisał jego numery. Zadzwonił na policję niemiecką i czekał na nich. Jak policja przyjechała to podał numery sprawcy i powiedział, że nie chce tego szwaba żadnych roszczeń, chce tylko aby to było zgłoszone. No i wyobraźcie sobie, że ten niemiec też spisał numery kumpla i za dwa tygodnie zgłosił szkodę na policję i do ubezpieczalni. Dalej policja dzwoni do kumpla, że ten niemiec zgłosił po tygodniu że to kumpel go przychaczył. Szwab miał prawdopodobnie ślady na aucie jakieś i chciał aby mu to z ubezpieczenia zrobili, a przecież polaka nie będą prawdopodobnie szukać. No a że policja niemiecka miała już zgłoszone zdarzenie przez mojego kumpla to od razu policja wiedziała że to oszustwo. No i skończyło się tak, że szwab miał sprawę w sądzie o oszustwo ubezpieczeniowe i próbę wyłudzenia odszkodowania. Jakby tak mój kumpel to olał i nie dzwonił na policję to mógłby mieć jakieś kłopoty kiedyś bo wyszło by na to, że to on jest sprawcą. Tak więc po tej historii doszedłem do wniosku, że już nawet u szwabów cwaniaczą. Nie ma reguły.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon, chciałeś ciepnąć niewinny tekst o robocie, a cię rozgryzł Pucol i się wydało, Zresztą w ten dzień nie trzeba być mega rozgarniętym żeby o tym pomyśleć. Pucek bez urazy Seba bier ten ciemniejszy kolor. Ten jasny to jak każda inna fela. A tak w ogóle to renault RS rulezzzz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jak tam ke-babiarze? Mnie ostatnio wku$%ił ten gość z kebaba że kazał mi czekać na kebaba mimo że zamówiłem jako 3-ci i dziś olałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto dziś wpada na spota? bo nie wiem czy grzać furę.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Apropo wykańczania, potrzeba mi jeszcze tylko 100 tysi Pucek to tylko jedna transza, jedna więcej czy mniej..- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Składak zarejestrowany jako 1.3 Czyli pewnie była ośka 1.3 a ktoś przerobił na quattro i wsadził 2.2T to starsze 10V i teraz chce za to 39tyś.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro piąteczek no i spot, wpadnę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie tak widziałem w lusterku, że dość ostrożnie jedziesz W SG to miałem jeszcze zimny motor, kto pałuje na zimnym?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Postaram się pojawić, tak będę tydzień planował żebym był- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Po spociku, Spocik spoko, kebab jak zazwyczaj dobry. Koksa nie było to i nie dominował towarzystwa i normalnie szło pogadać Droga z powrotem już nieco szybciej niż do SG, ale jakoś śliskawo było że boczek się jakiś zdarzył Te opony zimowe to tak jak mówiłem: "kierowca bombowca"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
WTF z tym starym szmelcowatym Coupe, że to cholerstwo takie szybkie Ja bym się bał moim lecieć 300km/h bo bałbym się, że się uniesie nad ziemię i odleci bo to lekkie jest cholerstwo. Choć teraz skrzynia jaką mam 6 biegów pozwala rozwinąć 320km/h podobno Ale ja tego testować raczej nigdy nie będę.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba raczej na łyżwy Tam przeca nie ma nic tylko lodowisko.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiepskie to ... lepsze ori jak u gregora i fmic ... Dobry! Synku ja już mam od dłuższego czasu zderzak audi cabrio po lifcie. Pasuje nieco lepiej, bo jest bardziej okrągły niż ori B3, ale zaś nie aż tak jak ten RS4. Wpadam jutro na spota w końcu kto się pojawi też?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik, najlepszego koksie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzi z pełnym bakiem :polew: Jaa... chyba jakby v-povera zalol do pelna I Do tego karnister 40L w bagaju z szkodzką whisky- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Budujesz się kajś koło mnie? Jak tak to wpisowe na dzień dobry, skrzynka wódy Miron, ja ci już mówiłem tobie jest potrzebna zabawka taka co będzie miała Tsunami po maską, że jak dostaniesz łopatą w plecy to nie będziesz umiał spać w nocy A jak zakręt bokiem zbierzesz to będą ciary na plecach. A takie jeżdżenie klekotem może znudzić. Za dużo oczekujesz od jednego auta. Nie ma jak porządnie naciągnąć budę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W mondeo od śniegu i deszczu blacha się gnie, to dopiero będziesz wkurzony chodzić Ale wtedy będę miał winowajce a tak co chwila jakaś k**wa się na nim wiesza albo ktoś za***ie w niego na parkingu a w mondeo nikogo nie będzie korcić A jeździsz dalej na ten parking strzeżony? No właśnie nie chce mi się już tam dymać tak daleko dziennie Właśnie, wiesz jacy potrafią być ludzie, albo liczysz się z podobnymi akcjami albo dymasz codziennie na parking:whistling: A najlepiej to się wybuduj i będziesz miał swój plac i garaż i po problemie ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Od razu ci stawkę dźwigną przy nastepnej składce. Bo to są takie pierdzielone mędy, że kasować cię mogą przez 10 lat, a zdarzy ci się jedna szkoda po 10-ciu latach i od razu stawka do góry. Jak tyś myślał o mnie to ja już szykowałem wypowiedź nuda, czaj to Audi S4 Avant S tronic RECARO B&O EL.KLAPPE VOLL als Kombi in Sankt Augustin widziałem ją wcześniej - trzeba przyznać że ładniutka i dopasiona konkretnie - baza jest niezła Tył neony Kiedyś się wsadzało neony pod auto, potem to uznano za obciach, a teraz patrz neony na aucie to znów szał - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE