Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
słusznie - trzeba ukrócić tego Pucka Pucek przeca jest potulny jak piesek,..................piesek leszek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten się znowu podlizuje Widać bije prosto na klubowicza . Diman ja też miał najpierw to co teraz mam w podpisie, potem dodałem fote, a na końcu jeszcze linka do tego zajebistego filmiku "chce być grubasem" No i kiedyś po prostu zniknęło, ale luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szpiega mamy :gwizdanie: Poziek pewnie chciał na złość zrobić i dał modom znać że mają wpaść na Gliwickie zrobić porządek z podpisami
-
[B5 ADR] Wibracje drążka zmiany biegów
Może akurat wtedy któraś z cewek/świec coś chrzanić, sprawdzić nie zaszkodzi.
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Może i się mylę też jestem człowiekiem tylko Podaj adres jakiegoś ciekawego artykułu o świecach 3 elektrodowych gdzie pisze, że iskra pojawia się zawsze tylko na 1 elektrodzie to się chętnie do edukuje
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Lubisz się kłócić dla zasady, czy po prostu próbujesz sobie coś udowodnić? Zakładam, że wiesz co to próba olejowa? I zakładam, że wiesz, jak wyglądają wyniki takiej próby w poszczególnych przypadkach. Z reguły wolę się nie kłócić, ale liczy się prawda taka praktyczna, bo bez niej to jest bajzel. Próba olejowa ujawnia czy pierścienie są sprawne przede wszystkim bo tam właśnie osadza się olej w szczelinie pomiędzy gładzią cylindra a pierścieniem. Przeważnie tak jest, że jak próba olejowa nie poprawi ciśnienia a nadal jest lipne to kwalifikuje się górę do naprawy i to góra puszcza czyli zawory. A w przypadku powyżej ciśnienie się jednak znacznie poprawiło bo o 1,5Bar o ile pamiętam więc chyba coś nie doczytałeś co kolega napisał o to mi biega Bo twojej wiedzy na temat próby olejowej nie będę w żaden sposób negował nie mam zamiaru bo za pewne wiesz co to jest i jak się to wykonuje.
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Gdzie to wyczytałeś? Sorry, ale zupełnie się mylisz w tym temacie. Jeśli masz świecę 3-elektrodową, to i tak powstanie 1 iskra. A będzie ona pomiędzy tymi elektrodami, między którymi akurat będą najdogodniejsze warunki, t.j. najlepsze właściwości przewodzące mieszanki paliwowo-powietrznej. Jest to m.in. zależne od odstępu elektrod, ciśnienia sprężania, składu mieszanki. Przeca elektrody są z tego samego materiału, nie byłbym tego taki pewny, że tak właśnie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak se to tłumacz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie jesteśmy kolegami Co nakopiesz mi dobra założymy się Tylko nie zaczynaj tego proszę cię :polew: pucek uwazaj na niego on byl w japoni i ma czarny pas Gdzie chyba w swoim glucie. Nic wielkiego ja też mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mój synek się czuje pokrzywdzony i płacze, to mu pokazałem że jednak się przywitałem z nim Dzieci trza dobrze wychować, aby miały poczucie własnej wartości na odpowiednim poziomie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jakaś pita była [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 18:36_________________________________________________Synku SoMeS Guru Krolu Patrikos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przeca się przywitałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tego nie napisałem, miałem na myśli że pomaga kolegą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Guru nie wiedziałem Zachowałeś się jak prawdziwy klubowicz, widać za co go masz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jakaś pita była [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 18:36_________________________________________________Synku SoMeS Guru Krolu Patrikos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i co mam wam teraz każdemu z osobna kapelusz dzwigać, ręka mnie rozboli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no spoko Guru, fajnie że bronicie imienia polskich kierowców Ale były święta :> A tam jazda na całego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: No czyli nadajesz się jak najbardziej :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 17:36_________________________________________________ Ty bo znowu Hugo będzie musiał wątek zamknąć Chłopaki lubią się napinać Tak jak w temacie z polskimi kierowcami Albo skrzynię :gwizdanie:
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
Tym to akurat nie ma się co chwalić :gwizdanie: Bo ze smarowankiem to nie przelewki
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Iskra z wielu elektrod wpływa na szybsze i bardziej równomierne spalanie mieszanki. Jeśli mamy 3 elektrody to są 3 iskry, ale każda z nich jest słabsza od tej iskry ze świec 1 elektrodowych gdzie jest 1 iskra- logiczne, bo do dyspozycji mamy to samo napięcie i ten sam prąd, a prąd rozpływa się tu po 3 elektrodach, tu po jednej. Więc nie wiem co lepsze.. :gwizdanie: Ale zaś praktycznie to najlepsze świece do lpg to są irydowe 1 elektrodowe. Platynowe też się dobrze spisują bo miałem i te i te i nie ma co filozofować i wymyślać przy zwykłym silniku 1.8(tym bardziej bez T) czy 1.6 na gazie.
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
Zuch chłopak AEB to nie AVJ i nie wykryje przeładowania szybko tak jak w AVJ, a po jakimś czasie jazdy lmabda zaadoptuje mieszankę i będzie
-
[ALL B6] 1.8T 140KW (~190KM) Przegląd serwisowy
To jakaś bujda. Im więcej KM ma dany silnik rozrząd się częściej wymienia bo oczywiście narażony jest na większe przeciążenia. Tak więc nie znam zaleceń servisowych VW od BEX co do wymiany rozrządu, ale na pewno będzie tak samo jak w innym 1.8T albo nawet mniej.
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
No to jak powyżej.... to masz do sprawdzenia. Czarna sadza z wodą w wydechu zawsze jest
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
Nie wiem ale skrzynia korbowa w 1.8T powinna być układem zamkniętym z dolotem.
-
[B5 AGA] Problem z odpalaniem
Podłącz Vag-a i sprawdź co się dzieje i czy są jakieś błędy. Filtr powietrza kiedy był wymieniany? Ile ma przejechane auto? Masz LPG?