Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc
W 1.8T AEB jest jeden zaworek N75 i nie ma możliwości podmiany go z drugim spod maski bo go nie ma. Poza tym 1.8T nie ma wogóle EGR-a. Numer N75 do 1.8T AEB- 058 906 283 F.
-
[ALL] Map Sensor
Hej! Chodzi tutaj o zakres, który mierzy MAP. Po prostu nowe doładowanie prawdopodobnie wykroczy poza zakres pomiarowy ori map-a. A jaki konkretnie wsadzić to ci nie powiem. Zapytaj po prostu Rogala, lub w firmie której będziesz robił strojenie, oni na pewno mają swój patent na to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co to znaczy smarkate do ciebie?? 13-14? Bo mam nadzieję, że nie myślałeś o 18-tkach. Przecież ty sam jesteś młody, trza było je rwać :> Diman zarzucił se pakiet choroba i poczuł się zmęczony
-
AUDI S4 SID
A w czym problem? miałem wczesniej AEB ale tyle nie leciał a serie trzymał 8.2 do setki sam nie wiem Poczytaj mój projekt Sorry, End OT.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie z twojego klubu tuningowego [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 23:34_________________________________________________Ide już w kime na serio, dobrej nocki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też już ide powoli w kime. Dobrej nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chetnie taka przygarne :gwizdanie: On miał w tej E30 motor 1.6 automat :> Ale zrobil swap na 2.8 manual Nie wiem czy było 2.8 w tej budzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do jazdy na codzień owszem Gorzej będzie ze zerwaniem przyczepności na suchym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex podpowiem ci: E30 z motorem 2.8 . Mój znajomy miał na sprzedaż niedawno taką ,ale chyba już sprzedał. Możesz z nim pogadać jak się tym jeździło bo on tego auta używał jedynie do zabawy i driftu Ponoś na 3-cim jeszcze zrywało przyczepność na mokrym Jest z Gliwic.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz juz wiecie dlaczego chce BMW Wiemy wiemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie trza daleko szukać:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powinieneś to zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=IjHoufzh2L8 Jak stwierdził Clarkson prowadzenie jest porażająco beznadziejne. Porażka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I w dodatku pustymi :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiedzmy, że uwypukliła się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka ? co było na tej focie No więc ta czarnulka co była na zdjęciu co Dimi wkleił chyba wpadła w trans i się nieco zapomniała bo opierając się o Ferrare wypięła się tak meeeeeeega mocno w tych swoich skąpych i obcisłych spodenkach bo pozowała do zdjęcia co ktoś z przodu robił, ale nie zczaiła chyba że ktoś ją może z tyłu widzieć :gwizdanie: . My oczywiście byliśmy z tyłu Widok był :> Ale musiała się skapnąć o tym i zanim Krisu wyciągnął aparat to już zdjęcie nie wyszło tak fajnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki wszystkim tym którzy byli. Ci którzy nie byli niech żałują,.................. bo nie mieli tej przyjemności pobyć w naszym towarzystwie Fotki ma Krisu, ale i tak żałuję że jedna fotka nie wyszła, bo bym ją chyba na pulpit wciepnął- AUDI S4 SID
Tak ,tak....... . Coś mi ostatnio wibruje lekko przy hamowaniu, pewnie tarcze pokrzywiłem :gwizdanie: Dokładnie. W 1.8T do 240 to jakoś leci, a potem to już trza troszkę poczekać :gwizdanie: W 1.8T np. przy skrzyni 5 przy 260km/h jest 6750Rpm Sam sprawdziłem Moje malutkie turbo trzymało do samego końca 1Bar Pewnie wpłynie nieco, ale nieznacznie, bo skrzynia jest największym ograniczeniem, mi się wydaje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"Nową sprężarkę będzie można stosować zarówno do silników atmosferycznych, jak i turbodoładowanych, tak aby wspomagała działanie turbiny i redukowała zjawisko turbodziury" Jak bym to u mnie założył za tym prawdziwym Turbo to by pewnie się rozpukło :> A jak przed to zostało by wessane i przerobione na pinezki i agrafki "Najważniejsze jest jednak to, że dzięki prostej konstrukcji i napędzie realizowanym przez silnik elektryczny jej montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga dużych ingerencji w sam motor. Oznacza to, że taką sprężarkę z powodzeniem będzie można montować na przykład w starszych autach, tak aby poprawić przebieg momentu obrotowego przez zwiększenie mocy i obniżenie spalania" Tylko ciekawe kto zrobi program na to coś i jak to jest sterowane, pewnie dmucha jak mu się podoba a mieszanka dobierana będzie na zasadzie loterii, coś jak bingo :> A ty to zaraz wszystko w czarnych barwach :polew: Dobra ja spadam dobranoc tym co jeszcze siedzą :>- Spoty Katowice i okolice
Może go wczoraj policja zgarnęła :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"Nową sprężarkę będzie można stosować zarówno do silników atmosferycznych, jak i turbodoładowanych, tak aby wspomagała działanie turbiny i redukowała zjawisko turbodziury" Jak bym to u mnie założył za tym prawdziwym Turbo to by pewnie się rozpukło :> A jak przed to zostało by wessane i przerobione na pinezki i agrafki "Najważniejsze jest jednak to, że dzięki prostej konstrukcji i napędzie realizowanym przez silnik elektryczny jej montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga dużych ingerencji w sam motor. Oznacza to, że taką sprężarkę z powodzeniem będzie można montować na przykład w starszych autach, tak aby poprawić przebieg momentu obrotowego przez zwiększenie mocy i obniżenie spalania" Tylko ciekawe kto zrobi program na to coś i jak to jest sterowane, pewnie dmucha jak mu się podoba a mieszanka dobierana będzie na zasadzie loterii, coś jak bingo :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zerknijcie na to: http://acidcow.com/pics/2089-strange-people-100-pics.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wieczora! Gorsi, chyba lepsi Gratuluje! Ciekawe co teraz Keżor na to powie :> Czekamy na nowe projekty A jak będzie fajne to demokratycznie ocenimy i może jakieś T-shirty zrobimy A kto by chciał takie T-shirt nosić Pelex, pomyśl też dla mnie o kabelku takim :gwizdanie: Rozrząd, pompa wody, pasek pompy, pasek alternatora, pasek klimy, olej/filtr oleju, płyn chłodniczy, wężyki, DV(ten mocniejszy z Audi TT), świece zapłonowe, uszczelka pokrywy zaworów + mycie silnika(bo był taki brudny, że nie wiadomo było jak się za niego zabrać i nie było widać, nawet gdzie jest turbo(pucek szukał i nie umiał znaleźć ). To dziś udało się zrobić, nie udało się wymienić filtra paliwa bo czasu nie starczyło. Plan na najbliższą przyszłość: filtr paliwa, filtr powietrza, filtr kabinowy. Puckowi się mordka cieszy i teraz się już nie boi że mu pasek strzeli i z 1-go rusza z 5,500Rpm Nieźle nawet wciska na 1 bo nie ma poślizgów- quattro rulez , bójcie się na strefie Apropo sobotniego sommer car to zbieramy się o 10:00 i ani minuty później pod bramą wjazdową w kato na Muchowcu. Tak ustalcie sobie aby każdy był o tej 10 pod tą bramą, bo inaczej Ja dojadę prosto do Kato i będe pewnie ździebko przed 10.- AUDI S4 SID
A wyobrażasz sobie, że można wykroczyć skutecznością hamulców poza to co jest w stanie opona skleić? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE