Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. To błędne koło za którym idziecie. W temacie jest mowa o przeładowaniu, a jakby wiązka była uszkodzona lub sam zaworek byłby elektrycznie uszkodzony to turbo by mniej ładowało niż powinno, a jest przeładowanie więc odwrotna sytuacja.
  2. Podstawowe pytanie jakie masz regulator ciśnienia paliwa i na jakim doładowaniu jeździsz?
  3. Ja też jutro wpadnę na spota
  4. Jak masz w domu kompresor to sprawdź sobie ten N75. Podepnij pod niego jakiś 1bar powietrza i zobacz czy w pozycji zamkniętej będzie szczelny, czy będzie coś przepuszczał. Jak tak będzie to będziesz słyszał syczenie, ulatujące powietrze. Falowania doładowania może też powodować właśnie nieszczelny N75
  5. Przeciw nie ma żadnych jeśli chodzi o wytrzymałość. To przemysłowy zaworek, który jest o wiele bardziej wytrzymały od bidnego N75. Zaworek posiada jednak tylko dwa króćce i trzeba nieco inaczej go podłączyć jak oryginał. Ja go nie testowałem, ale znajomy go testował i dalej na nim jeździ więc jest ok. Co do potencjometra w układ N75 to się to nie sprawdzi, bo tak jak Szogun napisał jest sterowany częstotliwość-iowo. Potencjometrem nie zmienisz częstotliwości, tylko zmniejszysz napięcie. A wpinanie się w układ może spowodować błędy w ECU odnośnie N75 Dla bardziej majętnych polecam: http://www.apexi-usa.com/products/?id=5356 Na tym pięknym komputerku można ustawiać doładowanie jakie się chce i jest jak stół. Można też ustawiać różne doładowanie odnośnie prędkości czy aktualnego biegu.
  6. Tolek masz za krótkie auto, bo jak jest quattro to stoją obie osie na rolkach Pewnie z dwóch jest i go skrócili Co do czeko to ja odpadam. Dziś rano byłem zmęczony, bo się nie wyspałem. Dziś chce się wyspać, tak więc niestety ;(
  7. Ej, ale Pucek ostatnio schudł :gwizdanie:
  8. :shocked: o 9.00 tam być ? co ty tM CHCESZ TRAWE KOSIĆ ? rok temu byliśmy tam xhyba o 9.00 to byliśmy jedni z pierwszych i chyba do samej 11.00 totalnie nic się nie działo No i co z tego niedziela na lajcie, posiedzieć pogadać itp.. można się z rana napić
  9. Ja jadę wcześnie, żeby wszystko widzieć, słyszeć i wogóle jak najdłużej tam być, bo niewiele jest takich imprez w roku w naszej okolicy:)
  10. Do tego mi jeszcze brakuje synku.
  11. Tu nie chodzi o wysterowanie, bo każde turbo się wysteruje i nie widzę żadnego odstępstwa K16 nad innymi. Tu chodzi o to, że zazwyczaj K16 to stare kible po 3 razy regenerowane, puszczające olej itp.. . Chyba, że masz nową, to czemu nie. Ale i tak pozostaje problem późnego wstawania tego turba, bo dziś dostępne na rynku już nowej konstrukcji turba wstają nieco wcześniej
  12. No i co z tego, zaś będzie tyle ludzi tam nawalone, że nie pójdzie normalnie nawet postać, a co dopiero gadać żeby się pobawić. Pi***ole takie balety :gwizdanie: Niech się tam ci ludzie gniotą.
  13. jaka moca i niutonem charakteryzuje sie teraz silnik ? Masz moze gdzies wykres ??? Wykresu brak. Podobno pompa z Audi A8 4.2 podchodzi p&p, a wydajność ma wiadomo jaką. Cenowo jest dość tania. Ja mam taką u siebie, ale zakładał ją GTO więc nie wiem czy nie musiał coś przerabiać Ale wątpię.
  14. No tak RS, jak już coś trza dokupić lub się coś spie**oli to kosztuje krocie :gwizdanie:
  15. Ogólnie to na uwolnionym wydechu turbo szybciej wstaje. U mnie na przelocie, sztywnym dolocie i na K03 1bar jest już przy 1900Rpm, szybko prawie jak w dieslu, a jedzie do samej góry
  16. To dużo coś, te gładkie są znacznie tańsze :gwizdanie:
  17. Jeśli chodzi ci o uszczelkę pod końcową stopką, tą z filterkiem z siatki to nie ma z tym wielkiego problemu. Ściąga się dekiel odkręca tą stopkę i uszczelka w ręce Ale co to ma wspólnego z przeładowaniem?
  18. Elo! Słonko w końcu zaczęło przeświecać przez chmury
  19. Jak z górnikami pijesz, to potem tak jest
  20. To jest teflon co nie? Bo wydawało mi się że przewód teflonowy jest gładki od środka
  21. Ano widzisz,.... drzwi. Wszedłem na forum z myślą napisania o tym też, a napisałem co innego. Drzwi robią wrażenie, auto stoi w garażu i jak się na te drzwi spojrzy to wygląda to za***iście po tym meguiars, głęboka czerń taka jaka powinna być. A w dotyku też malina. Będę coś myślał chyba nad polerą..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.