Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiem za styczeń , też będzie ... troszkę spóźniony zbieram na BT Dobrze policz, 0,7 na każdego ziomka ze spotów Śląskich ty nie mądruj bo od ciebie od listopada nic nie mam :gwizdanie: Odemnie latają tylko bociany to niezłe mają opóźnienia No wiesz biednemu przeważnie wiatr w oczy, teraz jakieś mgły, paraliże, wilki z lasu itp..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiem za styczeń , też będzie ... troszkę spóźniony zbieram na BT Dobrze policz, 0,7 na każdego ziomka ze spotów Śląskich ty nie mądruj bo od ciebie od listopada nic nie mam :gwizdanie: Odemnie latają tylko bociany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiem za styczeń , też będzie ... troszkę spóźniony zbieram na BT Dobrze policz, 0,7 na każdego ziomka ze spotów Śląskich
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie, trza jeszcze na narty pojechać Nie na darmo ćwiczę nogi na atlasie na atlasie geograficznym? Taaak, kurna dziś przeszedłem do azot i nazot i to jednym krokiem
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie, trza jeszcze na narty pojechać Nie na darmo ćwiczę nogi na atlasie
-
Spoty Katowice i okolice
Ja od tego mam ludzi wszystko już powymieniałem w październiku (ASO) :gwizdanie: Ja też robię to w ASO ale dziś była wyjątkowa sytuacja. W ASO robię co 30kkm a ogólnie co 15kkm. A to wstawiasz filtry z ASO przy swojej wymianie? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jednak zrobiłem coś pożytecznego. Poćwiczyłem na Atlasie plecy, znaczy bary No i styknie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zrobiłem dziś nic pożytecznego no w sumie to ja tez nic ino metry pociągnięte konkretnie moje hasło: "Metry się liczą" :kox: :kox: Taaaaaa. Jak sam ich nie robisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zrobiłem dziś nic pożytecznego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry! dziwny dziś dzień.
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu to dziś? Już kilka dni temu były składane życzenia! P.S. Najlepszego! pier***e 2 razy w roku mu życzeń składał niebede a tymbardziej w tym samym miesiacu A myślałem, że masz dylemat
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to dzisiaj tak w końcu? Ja mu już życzyłem kiedyś wcześniej, ale niech będzie że drugi raz. Wszystkiego najlepszego Adamie, żebyś Królował na spotach Śląskich A tak na poważnie Cheers- [ALL B6] Turbiny IHI i JBS - czy ktoś testował ?
Czyli jak gregory Że to mega kible :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
To pewnie znacie bo stare :gwizdanie: "Znajdź trzy różnice" na obrazkach. Koniecznie trza głos podkręcić żeby wszystko usłyszeć co się w tle dzieje http://members.home.nl/saen/Special/Zoeken.swf- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak tam chcesz Mati.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co Ty poważnie, na 95% mnie nie ma Obyś bawił się w Mirka w tych zapowiedziach:gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja myślę, że Pucek się tak droczy bo focha się o ten wypad na narty, co żeśmy naściemniali że nas nie będzie. Zraniliśmy jego młodzieńcze uczucia :gwizdanie: Trza go przeprosić- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Peya fajne kreseczki, wprost można powiedzieć wzorowe, zarówno seria jak i chip 200KM można zrobić na K03. Nowsze 1.8T jak AVJ,AWT radzą sobie nieźle z programami mimo, że mechanicznie są słabsze od starszych braci. Nadrabiają jednak nowszą elektroniką, przez co można je dokładniej wystroić i wyniki też są bardzo dobre. Swoją drogą można by poskładać idealne 1.8T używając starszych podzespołów mechanicznych i nowszej elektroniki, taka hybryda Efekt byłby pewnie super- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario co za wyczerpująca odpowiedź I już nie muszę szukać po Google Tak więc albo zakup konsoli, albo gra u kumpla przy browarku. U niego TV 42" LCD + Gran Turismo 5 i kopara się cieszy jak się bokiem chodzi Golfem R32 z aktywnym dyferencjałem:kox:- Spoty Katowice i okolice
Jak się źle czujesz to 50 Jegermeister-a i pasi- Spoty Katowice i okolice
W ten mega nudny dzień Krolu, Whatever..., Najlepszego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest wogóle, Forza na PC ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to bierz żonę i będzie Was dwoje Żonę.... tak, hehe [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________Ma ktoś załatwić Gran Turismo 5 na PC ? Ojjjj przyjacielu... każdy pecetowiec chciałby zagrać w GT 5 na Pc ale to nigdy nie było możliwe i nie bedzie. Wzmianka o wersji PC wypowiedziana przez samego Yamauchiego brzmi całkiem "owocnie". "Być może użytkownicy pecetów wreszcie będą mieli okazję uruchomić Gran Turismo na swoich maszynach jednakże tylko w trybie B-Spec " Ten mega symulator jest przewidziany tylko na PS3 i bardzo dobrze bo moim zdaniem zawsze to była gra tylko konsolowa sony i niech tak zostanie. Malo tego Sony nie wyda normalnej wersji na inna platforme niż PS3 ewentualnie jeszcze na najnowsze PSP którego premiera zapowiadana jest na połowe tego roku choćby z tego wzgledu iż wraz w wydaniem tej gry bardzo mocno wzrosła sprzedaż najdrozszej konsoli... bo przeca Xbox i np.Wii sa po prostu tansze mało tego mozna je porezac i mieć gry za free a nie tak jak w przypadku czarnej soni nowosci za 199zł. Ale tez Xbox czy Wii nie maja Blu-raya... a co do dostepnosci i mnogosci akcesorii to również Sony bije konkurencje na łeb i szyje... Szkoda, nie wiedziałem że wogóle nie ma tego na PC. Grałem w to u kumpla jeden wieczór i muszę powiedzieć że byłem w szoku NFS HP w porównaniu z Gran turismo 5 to game boy dla niemowląt :gwizdanie: Coś pięknego ta gra - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE