Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Co mi tam po fotkach, widziałem te auta co jeździły na żywo z zewnątrz, ale chciałem zajrzeć pod maskę i pogadać z ludźmi :gwizdanie: Ale jak masz foto spod masek to obejrzę
  2. Klima jechał na dużych drag slickach i bez błotników bo duże drag slicki się pewnie nie zmieściły w nadkola Zapewne z powodu większych slicków robił nieco lepsze czasy. A Sajmon zapewne poprawił to co przerywało ostatnio i faktycznie jechało mu to wyśmienicie, już wzrokowo wyglądało że za***rdala, co potwierdzały czasy rzędu 11.22 ET tak więc bardzo fajnie Mnie zszokował Golf Dynosoft-u, szkoda że nie widziałem tego przejazdu, ale prowadziłem wtedy rozmowy przy browarku z GTO Poza tym było jeszcze dużo szybkich aut tam wczoraj i fajnie się patrzyło. Jedyne co mnie bardzo bolało to, to że nie było wogóle wstępu do parku maszyn dla widzów Oczywiście obydwu im gratuluję lepszych niż dotychczas czasów
  3. Auto już poskładane i jeździ już jakoś półtory miesiąca. Zrobiony został remont całej głowicy i wymienione pierścienie tłokowe przy okazji. Wszystko złożone na nowych uszczelnieniach, zimmeringach i uszczelkach. Jeśli ktoś jest zainteresowany remontem krok po kroku to mam dość dużo fotek to wkleję.
  4. Jak myślicie, kiedy będzie na TVN Turbo w Operacji tuning relacja z Kamienia, bo będziemy na pewno w TV. Jak gość robił wywiad z kierowcą Jet Car-a to myśmy byli centralnie w tle Będziemy w TV
  5. ...no to masz pojechane :baseball: Guru się cieszy bo ktoś mu obiecał, że po nim pojedzie
  6. Hyhy no taaaaak Szczególnie jak trzymają parasol, a akurat pada deszcz Odnośnie tekstów Mirona to niezłe walił zaś, był niezły ubaw
  7. ja tam byłem się schlać a nie zbierać pamiątki Gurego wyciepli pijanego skądś i nawet nie pamięta Co ty gadasz! Nissany są spoko
  8. Jak ma olej w głowie to tak
  9. Dimek jak tam remont? czytam że nieźle zasuwasz Chcesz z zaparciem do piątku skończyć?
  10. Sprawdź czy nie masz gdzieś nieszczelności.
  11. Koledzy nie wiem czy już wspominałem, ale Passacik jest to sprzedania: http://otomoto.pl/volkswagen-passat-volkswagen-passat-1-8t-C13252613.html Do niedzieli już tuż tuż, a potem wyścigi
  12. To bardzo proste. Zmierz oporność żarówki halogenu i taki rezystor wstaw. Wolfram który jest w żarówce to też metal i ma swoją oporność. Tyle tylko, że nie włączaj halogenów bo rezystory na pewno się przepalą A sensu nie ma pakować rezystory wielo watowe.
  13. Siema! Kto dziś zaszczyci swoją obecnością na spocie? Bo chyba wpadnę. Będą dziś jakieś atrakcje? Stawia ktoś browara, jakiegoś grilla rozpalacie?
  14. Gaszę Do dziś.
  15. Przypomniał mi się film "Blow" za***isty był
  16. Siemka! Opony jeszcze są ważne
  17. Zd***am spać, jutro też dzień. Dobrej nocy
  18. Ps. Przywitał byś się Ludzie z Rybnika się nie witają :gwizdanie:
  19. Co tam Apeuszu, prąd w garażu zrobiony? pociągnąłeś do każdego gniazdka po dwa przewody?
  20. No niezły old school
  21. Czyli że co, piliście Whiskey A jak już to Panna D. Bo mężatką to ona nie jest jeszcze,...... chyba
  22. Chyba raczej dobry wieczór To z przyzwyczajenia, ja mam wieczór koło pierwszej... czyli pewnie zaraz idziesz na obiad :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.