Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co mi tam po fotkach, widziałem te auta co jeździły na żywo z zewnątrz, ale chciałem zajrzeć pod maskę i pogadać z ludźmi :gwizdanie: Ale jak masz foto spod masek to obejrzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klima jechał na dużych drag slickach i bez błotników bo duże drag slicki się pewnie nie zmieściły w nadkola Zapewne z powodu większych slicków robił nieco lepsze czasy. A Sajmon zapewne poprawił to co przerywało ostatnio i faktycznie jechało mu to wyśmienicie, już wzrokowo wyglądało że za***rdala, co potwierdzały czasy rzędu 11.22 ET tak więc bardzo fajnie Mnie zszokował Golf Dynosoft-u, szkoda że nie widziałem tego przejazdu, ale prowadziłem wtedy rozmowy przy browarku z GTO Poza tym było jeszcze dużo szybkich aut tam wczoraj i fajnie się patrzyło. Jedyne co mnie bardzo bolało to, to że nie było wogóle wstępu do parku maszyn dla widzów Oczywiście obydwu im gratuluję lepszych niż dotychczas czasów
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Auto już poskładane i jeździ już jakoś półtory miesiąca. Zrobiony został remont całej głowicy i wymienione pierścienie tłokowe przy okazji. Wszystko złożone na nowych uszczelnieniach, zimmeringach i uszczelkach. Jeśli ktoś jest zainteresowany remontem krok po kroku to mam dość dużo fotek to wkleję.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrej nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzymta sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
" I Nissmo " :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak myślicie, kiedy będzie na TVN Turbo w Operacji tuning relacja z Kamienia, bo będziemy na pewno w TV. Jak gość robił wywiad z kierowcą Jet Car-a to myśmy byli centralnie w tle Będziemy w TV
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...no to masz pojechane :baseball: Guru się cieszy bo ktoś mu obiecał, że po nim pojedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hyhy no taaaaak Szczególnie jak trzymają parasol, a akurat pada deszcz Odnośnie tekstów Mirona to niezłe walił zaś, był niezły ubaw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam byłem się schlać a nie zbierać pamiątki Gurego wyciepli pijanego skądś i nawet nie pamięta Co ty gadasz! Nissany są spoko
-
[B6 BFB] Gwiżdze turbo od ok 4000obr/min.
Jak ma olej w głowie to tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek jak tam remont? czytam że nieźle zasuwasz Chcesz z zaparciem do piątku skończyć?
-
[B6 BFB] Gwiżdze turbo od ok 4000obr/min.
Sprawdź czy nie masz gdzieś nieszczelności.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koledzy nie wiem czy już wspominałem, ale Passacik jest to sprzedania: http://otomoto.pl/volkswagen-passat-volkswagen-passat-1-8t-C13252613.html Do niedzieli już tuż tuż, a potem wyścigi
-
[ALL B6] Jak oszukać checka sprawności żarówek po usunięciu halogenów
To bardzo proste. Zmierz oporność żarówki halogenu i taki rezystor wstaw. Wolfram który jest w żarówce to też metal i ma swoją oporność. Tyle tylko, że nie włączaj halogenów bo rezystory na pewno się przepalą A sensu nie ma pakować rezystory wielo watowe.
-
Spoty Katowice i okolice
Siema! Kto dziś zaszczyci swoją obecnością na spocie? Bo chyba wpadnę. Będą dziś jakieś atrakcje? Stawia ktoś browara, jakiegoś grilla rozpalacie?
-
Spoty Katowice i okolice
Gaszę Do dziś.
-
Spoty Katowice i okolice
Przypomniał mi się film "Blow" za***isty był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Opony jeszcze są ważne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zd***am spać, jutro też dzień. Dobrej nocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ps. Przywitał byś się Ludzie z Rybnika się nie witają :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam Apeuszu, prąd w garażu zrobiony? pociągnąłeś do każdego gniazdka po dwa przewody?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niezły old school
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli że co, piliście Whiskey A jak już to Panna D. Bo mężatką to ona nie jest jeszcze,...... chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba raczej dobry wieczór To z przyzwyczajenia, ja mam wieczór koło pierwszej... czyli pewnie zaraz idziesz na obiad :>