Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten to ma wyobraźnię :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A może by tak ciemny błękit :gwizdanie: Keżorek ci to zaraz zmontuje jakby to wyglądało, wcale nie musisz malować żeby tylko zobaczyć
-
Spoty Katowice i okolice
tego gościa co to powiedział :polew: Ja nie nadążam za przodowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Utarło się, że do Niemca to nie za bardzo pasuje :gwizdanie: Poza tym to Egon nie ten kolor auta, żeby te fele pasowało. Musiałbyś mieć jakiś bardziej krzykliwy kolor auta, a nie taki stonowany jak masz
-
Spoty Katowice i okolice
Wczoraj byłem na komunii. Ale była wyżera Pojechałem prosto z imprezy od Krola
-
Spoty Katowice i okolice
Nie mam telewizji, antena mi zamokła Co za pogoda yo człowieku, będziesz jutro ? No Yo! tak wogólę Powinienem być. Zabiorę ze sobą kompa do podtlenku.
-
Spoty Katowice i okolice
Nie mam telewizji, antena mi zamokła Co za pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: Ssijcie Ona mi nie uciekła, a najwyraźniej się rozminęliśmy. Jakby do tego nie doszło to pewnie trochę dłużej zostalibyśmy w Spiżu i prawdopodobnie uniknęlibyśmy tej zadymy :gwizdanie: Co do 130Bmp to nie, że wymiękłem ale zaczęło mi się zdawać, że Dee Jay gdzieś wyszedł i włączył Repeat A ten Mega Club to mega wiejska stodoła Kiedy wracasz na obczyznę ?? Jest prośba żebyś wywiózł tą pogodę skąd przywiozłeś Nam już wystarczy :gwizdanie: Dzisiaj na noc ruszam Przywieźć przywiozłem ale zabierać jej nie mam zamiaru.. tam mi słoneczko pięknie świeci Jeszcze przyjedziesz do tego naszego kraju i będziesz chciał żeby zaświeciło słonko :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To se pogadali Buliki z Koksami Chyba zgaszę, bo dziś tu i tak nikt nie zawita
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam do wyra bo mnie oćka szczypią Poza tym jutro ma się coś jutro do zrobienia i trza wstać jak kogut zapieje. Ps. jutro Spiż
-
Spoty Katowice i okolice
Postaram się być teraz we wtorek na 100 pro [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 23:26_________________________________________________ ja tu jestem cały czas Baśka była na zakupach i kupiła se czapkę niewitkę, bo pojawia się i znika
-
Spoty Katowice i okolice
Ogólnie Oooo, Baśka była tu przelotem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam, jak tam, gdzie wszyscy?
-
Spoty Katowice i okolice
Boję się żeby ci nie podpaść
-
Spoty Katowice i okolice
3 dni mnie na forum nie było i 31 stron nadrabiania Lecicie z tymi stronami jak Gliwickie pół roku temu. Trzymacie średnią 10 strona na dzień Co tam słychować?
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam do wyrka. Do jutra.
-
Spoty Katowice i okolice
OH MY FUCKI'N GOD gregory no, a ja do niej najebany że jest piękna itp Nic się nie przejmuj kup se flacha i obserwuj Nie bo na tym zdjęciu się jakoś dziwnie uśmiecha, ale w rzeczywistości była ładniejsza. A jeśli chodzi o kobietę którą ja poznałem to nie znalazłem jej na żadnej fotce
-
Spoty Katowice i okolice
A ja znalazłem więcej naszych gwiazd: No i Miszka sunia nad którą się tak spuszczaliśmy, masz okazję obejrzeć ją po trzeźwemu (jakbyś nie czaił to ta po prawej)
-
Spoty Katowice i okolice
Doniu & Duże Pe - Energia
-
Spoty Katowice i okolice
A taki monter byłeś wczoraj "jeszcze se browara ciulne i za 4 godzinki wstaję do roboty"
-
Spoty Katowice i okolice
Doniu - Przestrzen doniu - cwaniak Nagrania z czasów jak Hip-Hop w Polsce jeszcze raczkował, ale są dobre
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu sobota wieczór to był twój czas, jak na bas w dobrym bicie
-
Spoty Katowice i okolice
Ale, Krolu nie był trupem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta od soboty należy do ciebie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień dobry! taki cuś, bez białej raki ma keżor tylko w polerze :gwizdanie: :gwizdanie: Dokładnie Keżorek ma w garażu takie fele, tylko że w czarnym połysku. Ogólnie mnie się te fele podobają