Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Ten to ma wyobraźnię :gwizdanie:
  2. A może by tak ciemny błękit :gwizdanie: Keżorek ci to zaraz zmontuje jakby to wyglądało, wcale nie musisz malować żeby tylko zobaczyć
  3. tego gościa co to powiedział :polew: Ja nie nadążam za przodowym
  4. Utarło się, że do Niemca to nie za bardzo pasuje :gwizdanie: Poza tym to Egon nie ten kolor auta, żeby te fele pasowało. Musiałbyś mieć jakiś bardziej krzykliwy kolor auta, a nie taki stonowany jak masz
  5. Wczoraj byłem na komunii. Ale była wyżera Pojechałem prosto z imprezy od Krola
  6. Nie mam telewizji, antena mi zamokła Co za pogoda yo człowieku, będziesz jutro ? No Yo! tak wogólę Powinienem być. Zabiorę ze sobą kompa do podtlenku.
  7. Nie mam telewizji, antena mi zamokła Co za pogoda
  8. :polew: :polew: Ssijcie Ona mi nie uciekła, a najwyraźniej się rozminęliśmy. Jakby do tego nie doszło to pewnie trochę dłużej zostalibyśmy w Spiżu i prawdopodobnie uniknęlibyśmy tej zadymy :gwizdanie: Co do 130Bmp to nie, że wymiękłem ale zaczęło mi się zdawać, że Dee Jay gdzieś wyszedł i włączył Repeat A ten Mega Club to mega wiejska stodoła Kiedy wracasz na obczyznę ?? Jest prośba żebyś wywiózł tą pogodę skąd przywiozłeś Nam już wystarczy :gwizdanie: Dzisiaj na noc ruszam Przywieźć przywiozłem ale zabierać jej nie mam zamiaru.. tam mi słoneczko pięknie świeci Jeszcze przyjedziesz do tego naszego kraju i będziesz chciał żeby zaświeciło słonko :gwizdanie:
  9. To se pogadali Buliki z Koksami Chyba zgaszę, bo dziś tu i tak nikt nie zawita
  10. Spadam do wyra bo mnie oćka szczypią Poza tym jutro ma się coś jutro do zrobienia i trza wstać jak kogut zapieje. Ps. jutro Spiż
  11. Postaram się być teraz we wtorek na 100 pro [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 23:26_________________________________________________ ja tu jestem cały czas Baśka była na zakupach i kupiła se czapkę niewitkę, bo pojawia się i znika
  12. Ogólnie Oooo, Baśka była tu przelotem
  13. Co tam, jak tam, gdzie wszyscy?
  14. Boję się żeby ci nie podpaść
  15. 3 dni mnie na forum nie było i 31 stron nadrabiania Lecicie z tymi stronami jak Gliwickie pół roku temu. Trzymacie średnią 10 strona na dzień Co tam słychować?
  16. Ja spadam do wyrka. Do jutra.
  17. OH MY FUCKI'N GOD gregory no, a ja do niej najebany że jest piękna itp Nic się nie przejmuj kup se flacha i obserwuj Nie bo na tym zdjęciu się jakoś dziwnie uśmiecha, ale w rzeczywistości była ładniejsza. A jeśli chodzi o kobietę którą ja poznałem to nie znalazłem jej na żadnej fotce
  18. A ja znalazłem więcej naszych gwiazd: No i Miszka sunia nad którą się tak spuszczaliśmy, masz okazję obejrzeć ją po trzeźwemu (jakbyś nie czaił to ta po prawej)
  19. Doniu & Duże Pe - Energia
  20. A taki monter byłeś wczoraj "jeszcze se browara ciulne i za 4 godzinki wstaję do roboty"
  21. Doniu - Przestrzen doniu - cwaniak Nagrania z czasów jak Hip-Hop w Polsce jeszcze raczkował, ale są dobre
  22. Krolu sobota wieczór to był twój czas, jak na bas w dobrym bicie
  23. Ale, Krolu nie był trupem :gwizdanie:
  24. Coraz więcej ludzi ma swoją emotkę :> Miszka ta od soboty należy do ciebie :>
  25. Dzień dobry! taki cuś, bez białej raki ma keżor tylko w polerze :gwizdanie: :gwizdanie: Dokładnie Keżorek ma w garażu takie fele, tylko że w czarnym połysku. Ogólnie mnie się te fele podobają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.