Treść opublikowana przez hgrzegorz
-
Chwilowe spalanie - wariuje czy coś nie gra?
jak jedziesz na biegu i weźmiesz nogę z gazu to spalanie rzeczywiście wynosi 0.wtryski nie podają wtedy paliwa.wtedy masa rozpędzonego auta kręci silnikiem a silnik hamuje .
-
3.0TDI QUATTRO Dziwny dźwięk spod samochodu.
jak ściągasz wał z auta i później jak rozkładasz na dwie części to zaznacz sobie jak był ustawiony żeby złożyć w tym samym miejscu.oryginalne podpory są drogie,słyszałem że przerabiali podpory z opla omegi http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/wymiana-podpory-walu-quattro-269491/
-
Problem z pedałem sprzęgła, wpada, słabiej działa a docisk sac. ROZWIĄZANY :)
witam.luz na wałku nie ma tu nic do rzeczy,olej w skrzyni też, jak pompa sprzęgła i wysprzęglik są w porządku to zostało łożysko oporowe (popiskiwania) ewentualnie coś z dociskiem się dzieje,ale ciężko zdiagnozować przez internet.
-
3.0TDI QUATTRO Dziwny dźwięk spod samochodu.
podpora wału do sprawdzenia
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
mam ten silnik w b7 i da się jeździć,wiadomo że do wyścigów się nie nadaje ale do normalnej jazdy jest ok,pali 8l w mieście.jak w wyposażeniu m.in. jest climatronic ,tempomat , czujniki cofania, to taki golas to nie jest,chyba że w audi jest taka definicja golasa.
-
Cieknie płyn hamulcowy z śrubki koło zacisku
w pierwszym poście kolega ndjaro pisał o przewodzie,czytać ze zrozumieniem.szkoda że nikt nie kazał nalać motula.
-
krzywa felga
jak jest wyważone to ok.możesz jeździć.
-
Zatkany odpływ skroplin z klimatyzacji w A4 B6
żeby zobaczyć tą rurkę z kanału to musiałbyś odkręcić osłonę termiczną rury wydechowej.pod koniec tygodnia postaram się zrobić zdjęcia.
-
Zatkany odpływ skroplin z klimatyzacji w A4 B6
od parownika schodzi w dół po prawej stronie tunelu,pod lewą nogę pasażera i wychodzi na zewnątrz.czyli woda na ziemię leci pod pasażerem ,bliżej środka auta.dokładniej wytłumaczyć nie mogę.
-
Zagotowany płyn POMOCY!!!
jak chłodnica była zimna to prawdopodobnie termostat.Wywal termostat , zalej woda i sprawdź. bez termostatu na próbę możesz jeździć .
-
Jaka prędkość na trasie = najniższe spalanie?
jechałem z niemiec z prędkością 130 km/h i spalił 7 litrów, to było w marcu więc klima nie chodziła.
-
Co to za przewód?
obetnij go powyżej pęknięcia i załóż w miejsce gdzie pokazał kolega gurban6
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
jeżdżę na LL i nie dolewam nic. A masz silkik tfsi? piszesz że nie nadają się do benzyn
-
Cieknący przewód
Pacjent Renault Laguna.Wiem że to nie forum renault, ale może ktoś rozbierał i wie jakie jest uszczelnienie w miejscu oznaczonym na zdjęciu. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
oryginalny castrol jest bardzo dobry, ale jak ktoś kupi podróbę to jest problem. ---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ---------- jeżdżę na LL i nie dolewam nic.
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
I co w związku z tym? Przeprowadzałeś jakieś testy? Odgrzybiam tak klimę kilka lat i jest wszystko w porządku. Zobacz jak grube są listki parownika. Wylej domestos na folię aluminiową, po dobie nic się nie stanie, poza ciemnym nalotem - DOBA, odgrzybianie trwa z 2 godziny maks z przepłukaniem typowa polska przypadłość, kombinowanie na siłę.bardzo dobry i przeznaczony do czyszczenia klimy jest np. WURTH A0893 764 10
-
Problem z klimatyzacją
moze woda na dywanik pasazera leci z podszybia ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-czyszczenie-odplywow-wod-podszybia-fotostory-20840/
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
z tym chlorem i domestosem to nienajlepszy pomysł, bo parownik jest delikatny a te specyfiki reagują z aluminium.
-
A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik
jak sie konczą szczotki to wlasnie jest brak reakcji,kontrolki nie przygasają , bo szczotki nie podają prądu na rozrusznik.(szczotki sa juz za krotkie, i nie dotykaja komutatora. niekiedy ułożą sie tak ze rozrusznik zapali ale juz sa na wykonczeniu)
-
A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik
przekrec kluczyk na rozruch a w tym czasie niech ktos puknie mlotkiem w rozrusznik , jak zakreci to masz szczotki do wymiany.
-
Radio Chorus a mp3 oraz zmiana na Concert
w b7 chorus nie czyta mp3.
-
dokręcenie śruby zabezpieczającej- czy można później
na czterech śrubach możesz jechać, ale wiadomo że spokojnie bez szaleństw.koło powinno się ułożyć na piaście.można dla pewności dokręcić równo wszystkie pięć i później jedną wykręcić, wtedy na 100 procent koło się ułoży.
-
Kłopoty z hamulcami
może czujnik ABS-u masz zabrudzony , albo źle ustawiony.Prawidłowa odległość 0.6 - 0.8 mm od koronki.
-
Filtr kabinowy
knecht z intercarsu ,miał luz i to spory.
-
Filtr kabinowy
nie wymienia się . W benzynie to filterek weglowy oparow benzyny Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2