Treść opublikowana przez viktor098
-
[B5 AFN] Wykres z "lubianego" V-tech'u
CASTOR napisz ile cie ten zabieg kosztowal i reszta planow
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny -40mm - proszę o radę
JA mam Eibachy pro-kit -30 i kola 17 cal 215/45 jezdze po slaskich dziurach jak dla mnie to max gleba sprezyny dosyc konfortowe czyli miekkie
-
Formuła 1 2008
Wczoraj pomylilem sie tylko o jedna linie ale zato ktorą szoook :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jakie to sprezyny ?
klubowicze pomorzcie w razszyfrowaniu co to za sprezyny przepisalem z nich takie symbole EIBACH przod lewy 15/98 1531 przod prawy KBA 90492 EW532001VA Tyl lewy 07/98 FW1538002HA Tyl prawy 07/98 FW1538002HA chcial bym wiedziec jaka maja twardosc i o ile autko zblizaja do ziemi zgory wielkie dzieki za kazde informacje
-
Formuła 1 2008
zobaczymy kfalifikacje licze 2 linia
-
[ALL] Płyn chłodniczy - voyager/journey - proszę o opinie
pozbadz sie tego wynalazku i lej TYLKO G-12
-
[ALL B5] Poraz kolejny które felgi wybrac... Zobaczcie, ocencie.
nr 1 i 2
-
[B5 AFN] Wymiana łożyska w quattro (nie taka prosta sprawa)
kolego podaj (orientacyjny) przebieg twojego quattro to sie psychicznie przygotuje na taka wymiane
-
[B5 AJM] Jakie fele do mojej srebrnej niuni??
kolego nr. 1 to numer 1 (oczywiscie 17 cali )
-
Formuła 1 2008
Robert pokazal klase :th:
-
[ALL] Ustawienia dźwięku w orginalnym radiu
a co z antena
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
Ja testuje wycieraczke typu AREO kupilem w Auchan za ok. 45zl 53cm i JEST spoko :th:
-
Bass w Avancie B5 '99
JA mam ten ori http://allegro.pl/item328011022_subwoofer_aktywny_audi_a4.html wewnatrz masz zwrotnice i moim zdaniem na ori radiu daje spokojnie rade
-
Markowy olej z beczki i z bańki
kiedys slyszalem ze prawie wszystkie oleje pakowane w 4,5 litr banie to sa rozlewane w rafinerii gdanskiej oprocz inportu z USA puszek z Texaco
-
Formuła 1 2008
Zas niemiec przed robertem
-
Formuła 1 2008
robert pudlo to pewna sprawa :notworthy:i rano 1.5 godz nerwowki
-
[B5 AGB] Moja esunia
piekny kolorek no i avancik a pod maska siedzi ladna maszynka
-
[B5 AFN] Tylne przeciwmgielne nie działa
popieram kolege ale lepiej zeby nasze a4 sie nie psuly
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
piekna robota ,ale mogles kolorek rzucic na klocek widac by bylo jeszcze wiecej czerwieni :>
-
[ALL B5] czy warto stosować dodatki do oleju typu XERAMIC ?
Z tego co pamietam to ten Ceramizer testuja w programie Jazda Polska tv turbo zaplikowali go skodzie favorit i maja zamiar jezdzic bez oleju zobaczymy efekt
-
[ALL B5] czy warto stosować dodatki do oleju typu XERAMIC ?
ja wlalem to cudo do tylnego mostu poldka i niccc wyje az milo
-
[B5 ADP] Wymiana poduszki skrzyni biegów
z tym szarpaniem to cos podobnego mam u siebie zobaczymy czy ktos z klubowiczów rozwiazal ten problem
-
[B5 AFN] Jaki olej do silnika AFN, a jaki do skrzyni DMX?
SILNIK Mobil 5w 50 fulsyntetyk z beczki za ok. 30zl i jest spoko :th:
-
Mini Mod za 100 zł
miec 1 z 25000 czesci od R8 to juz jest cos
-
[B5 AFN] Dalsze modyfikacje-oceniajcie
fajny pomysl z tym rusztem dobrze wykonana robota przy autku 6 za caloksztalt :oklaski: