Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witjacrf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez witjacrf

  1. Witam panowie. Mam pytanie odnośnie rozrządu bo zbliża się czasy wymiany. Jakie są koszty wymiany? Dodam że nie wiem który rodzaj rozrządu jest dla mojego silnika bo ostatnio dzwoniąc do hurtowni moto powiedziano mi że są 2 typy rozrządu do B6, jeden jakiś z napinaczem hydraulicznym (koszt całości 960zł) a drugi jakiś bez napinacza i koszt 600zł. Dodam że silnik to 1.9 TDI, lecze nie stety nie wiem który rozrząd jest dla mojego silnika,a nie chcę by mechanik kupował części i do ceny doliczył %. Z góry dzięki za pomoc.
  2. Witam tak jak w temacie poszukuję numer ORI silniczka tylnej wycieraczki do Audi A4 B6. Za góry dzięki za pomoc
  3. witjacrf odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Dziękuję panowie za pomoc
  4. witjacrf odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Podziękował panowie za pomoc:drunk: ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- Właśnie tego adaptera jak on wygląda bo nie chcę potem zaśmiecać forum co to do czego to. Ten adapter to przejśćie by pasowało P&P?
  5. Witam tak jak w temacie poszukuję numeru z etki oryginału,które audi pakowało w B6. Dokładnie chodzi mi o czujnik wysokiego ciśnienia - obok prawej lampy(stojąc na przeciw samochodu) obok chłodnicy klimatyzacji.
  6. witjacrf odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Szukam szukam i nie umiem znaleźć... Temat przewałkowałem ale nr z Etki się nie doszukałem
  7. witjacrf odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Panowie mam prośbę może ktoś podać numer podgrzewanych mgiełkowych sprysków do B6 pasujących P&P? Czy trzeba jakąś dodatkową instalację do grzania ich?
  8. Podpinając się pod temat. Jak stoję czasami autem na postoju lub na światłach od czasu do czasu czuć lekkie telepanie budą czy to może być dwumas? Sprzęgło się nie ślizga normalnie zmienia biegi...Ale czuć wibracje podczas postoju od czasu do czasu.
  9. Panowie powiedzcie mi czy każde B6 miało czujnik zużycia klocków? Mam 2002r i nie jestem pewien czy go posiadam (vag'a też nie posiadam) by to sprawdzić.
  10. Gregorio ja nawet nie wiem jaki typ sprezarki. Mam 1.9 130km. Gdzie sprawdzic jaki to typ sprezarki? Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Witam. Otóż od wczoraj jestem posiadaczem OOOO A4 b6. Zamontowane ORi radio z systemem BOSE. Jednakże samo radio nie chce czytać mi płyt audio CD, po włożeniu płyty CD nagranej w formacie AUDIO wyskakuje napis: CD ERROR... WTF? Że tak zapytam laser czy o co kaman?
  12. A w vagu nie wywalało błędu "czujnika wysokiego ciśnienia?". Bo mam identyczny problem i do wymiany czujnik.
  13. Panowie podepnę się pod wątek. Dzisiaj sprawdzając na VAG'u wypluło mi błąd: Czujnika wysokiego ciśnienia. Klimatyzacja świeżo co nabita no ale nie chłodzi...kompresor/agregat się nie włącza - słyszałem że nie włączy się dopóki czujnika się nie wymieni. Ten czujnik znajduje się po prawej stronie obok lampy jednakże nie umiem nigdzie znaleźć go nawet na allegro. Macie jakieś sprawdzone hurtownie skąd owy czujnik ściągnę dla siebie? Lub też nr oryginału? Bo w jednej z hurtowni powiedziano mi że są 3 typy i potrzebują nr oryginału (nie będę ściągał pół przodu by podać mu tylko nr). I powiedzcie czy po wymienie tego czujnika klimactronic będzie działał jak powinien?
  14. Witam wszystkich użytkowników marki OOOO Jako że osobiście posiadam seata leona właśnie rozglądam się za audi jednakże model B6 w TDI Mam nadzieję że spędzę tu miło czas,nikogo nie wkur**ie no i oczywiście pomożecie mi w wyborze mojej pierwszej Audi :Pozdrawiam Witjacrf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.