Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Nie myślałem ale w kolorze chyba lepiej ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 15:35 ----------
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
Elegancja francja:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie lepiej wsadzic sprzęgło sachsa do AJL'a czy od AWX'a?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a to a4 za 6 tys niby jedzie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lipa z pogodą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Musisz się czuć okropnie mając świadomość ze nie masz co jechać swoim wypasionym B6 z starą b5 w korbotroniku
-
[A4 B5] silver by Won$ki KOŁA NA SPRZEDAŻ!!!!
I tak sie nie da jeździc to co za róznica:grin: Autko ładne i plany zacne , powodzenia:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Teraz Ty jesteś najsłabszym ogniwem
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tak
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
To kup boxa z allegro za 2 stówki:grin: Tuning jest drogi , jak sie chce to trza płakać i płacic:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
2500 troche wygórowana cena ale za ponad połowe taniej napewno nie zrobisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Musze taką dorwać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No siwy aż miał łzy w oczach:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
od 0 nie mam ale mniej więcej
-
koszt naprawy silnika
Dożywotnią odrazu:grin:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
To wpadaj poganiamy się troche:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i szpojlery
-
koszt naprawy silnika
A ja mam ADP w idealnym stanie za 800zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Poza tym że jest w pakiecie z esy , ma elekryczne szyby , jest 2 lata młodsza i 600zł tańsza od mojej nic mi nie przeszkadza:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja pier**le czemu wczesniej takiej nie było Idealna na swap
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
A mi własnie sie wydaje malutkie , zobaczymy jak wpadnie gwint:wink:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Zwykły czarny mat , troche pomęczyć się trzeba ale da rade:wink:
-
[A4 b5] czarna perla 1,8 T 150KM
No ładna sztuka:thumbup1: Napisz jakie plany co do auta i będziemy myśleć Na początek zerwij ten chrom z kratek zderzaka:wink: Jakas kiera od esy, gwint , grill na czarno i będzie git:decayed: Z czasem lampki możesz sobie zmienic na zespolone i lifty z tyłu , coś przy silniku będziesz robić?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
No musze szukac prawej lampy i pomalować całosc , chociaz teraz patrząć na nie bardziej podoba mi sie w srebrną obwódką , bo takto takie czarne hoi wie co Tak , sam:wink: ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ---------- Kreska z astrą 195ps
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Kocur w hoi a co z listewkami na drzwiach?