Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. Nie myślałem ale w kolorze chyba lepiej ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 15:35 ----------
  2. Elegancja francja:decayed:
  3. Panowie lepiej wsadzic sprzęgło sachsa do AJL'a czy od AWX'a?
  4. a to a4 za 6 tys niby jedzie?
  5. Musisz się czuć okropnie mając świadomość ze nie masz co jechać swoim wypasionym B6 z starą b5 w korbotroniku
  6. I tak sie nie da jeździc to co za róznica:grin: Autko ładne i plany zacne , powodzenia:wink:
  7. Teraz Ty jesteś najsłabszym ogniwem
  8. To kup boxa z allegro za 2 stówki:grin: Tuning jest drogi , jak sie chce to trza płakać i płacic:decayed:
  9. 2500 troche wygórowana cena ale za ponad połowe taniej napewno nie zrobisz
  10. No siwy aż miał łzy w oczach:grin:
  11. od 0 nie mam ale mniej więcej
  12. OLI_B5 odpowiedział(a) na rapens temat w 1.6
    Dożywotnią odrazu:grin:
  13. To wpadaj poganiamy się troche:decayed:
  14. OLI_B5 odpowiedział(a) na rapens temat w 1.6
    A ja mam ADP w idealnym stanie za 800zł
  15. Poza tym że jest w pakiecie z esy , ma elekryczne szyby , jest 2 lata młodsza i 600zł tańsza od mojej nic mi nie przeszkadza:grin:
  16. Ja pier**le czemu wczesniej takiej nie było Idealna na swap
  17. A mi własnie sie wydaje malutkie , zobaczymy jak wpadnie gwint:wink:
  18. Zwykły czarny mat , troche pomęczyć się trzeba ale da rade:wink:
  19. No ładna sztuka:thumbup1: Napisz jakie plany co do auta i będziemy myśleć Na początek zerwij ten chrom z kratek zderzaka:wink: Jakas kiera od esy, gwint , grill na czarno i będzie git:decayed: Z czasem lampki możesz sobie zmienic na zespolone i lifty z tyłu , coś przy silniku będziesz robić?
  20. No musze szukac prawej lampy i pomalować całosc , chociaz teraz patrząć na nie bardziej podoba mi sie w srebrną obwódką , bo takto takie czarne hoi wie co Tak , sam:wink: ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ---------- Kreska z astrą 195ps
  21. Kocur w hoi a co z listewkami na drzwiach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.