Treść opublikowana przez bombelm7
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Same kratki kupowałem. I sobie je wstawiłem jak ori. Też na zgrzew.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Miałem u siebie kilka dni temu to samo. Zaworek zaworkiem. 80pln ale jak nie ustąpi i będzie dalej to samo sprawdź czujnik wałka rozrządu. U mnie się problemy nałożyły ale go rozwiązały. ?
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No i tu zebałem. Dla potomnych. To +12V po zapłonie nie z bezp. 36 ale z 31. Ten modół musi natychmiast widzieć odcięcie prądu. Nie może mieć żadnego podtrzymania. A 36 ma. Pewnie się ktoś zastanawiał czemu tak długo czekam pomiędzy rozłożeniem a złożeniem. Teraz jest lux. W dzień i w nocy. Działa i polecam. A wszystko przez to że nocą zamykał ok. Ale rozkładał lusterka do połowy. Dopiero po otwarciu drzwi i naciśnięciu przycisku otwierania rozkładał do końca. Zielony przewód tego modułu musi mieć natychmiastowe odcięcie i podanie prądu. ? Jak by tam ktoś pytał... A teraz pora na Bose. ? W sumie początek poza głośnikami w drzwiach.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Dokładnie tak. Mam identyczny. Masa, zasilanie stałe, zasilanie po zapłonie, i równolegle pary pod silniczki lusterka P i L. No i musisz mieć z auta wyciągnięte sygnały otwierania i zamykania. Pod nie kolejne 2 kable i tyle. Działa. Odrazu Ci podpowiem że nie znajdziesz ich w drzwiach kierowcy bynajmniej w B7 u mnie. Ja jeszcze mam to przez przełącznik i bezpiecznik 30A zrobione bo ten modół nie działa z Ori przełącznikiem składania lusterek.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Ja mam u siebie z aukcji nowy chyba za 59.99. Taki najprostszy uniwersalny modół składanych lusterek.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
W końcu sobie to ogarnąłem. Tyle za na przełącznik on off pod kierownicą. No bo modół jest wiejski. VID_20230713_185839.mp4 W celu wyłączenia na zimę. Czy warto? NIE. I drugi raz tego bym nie dokładał. Bo po co... No ale chciałem mieć kpl w lusterku. Więc mam.
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
No ja tą markę znam dobrze. W B5 na 215/50R17 kupiłem cały kpl. Cena ok. No i opinia na znanym portalu ok. I co? I gówno po 2 latkach... Opony zimną miałem w kotłowni + 24st.C na 3 rok wyszły guzy. I to nie 1 tylko po kilka. Jakoś większość od wnętrza felgi. A zbierznosc robię co roku. Fajne cenowo ale nie użytkowo. Tyle z mojego doświadczenia. Obecnie jeżdżę na oponach Barum 225/45 R17 w B7 i nie narzekam. Bo też nie mam Bóg wie ile kasy żeby kupować opony po 2-3tys. Gdyby ktoś zapytał o opony zeetex to bym ich nie polecił. Ale autor kupił i przekona się sam.
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Hej. Ja w drugą stronę. Jak wygląda np garnitur po takim zabiegu? Bo tam gdzieś mi na filmie śmignął? Po wyjęciu ogólnie ubrania wymagają ponownego prania i prasowania? O ile pościel do spania luz o tyle ciuchy? No bo powiem szczerze sztos te worki. Miejsca masę idzie zaoszczędzić.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Chwała, że robota Ci odchodzi... Hujowin@ ogólnie rzecz biorąc. Obyś się doczekał. Turbo nie jest ciężko w bfb zmienić. No ale czas... Poinformuj o wynikach.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Nie wiadomo z jakiego trupa była ta Twoja "nowa" regenerowana robiona. To jak z maglownicą... Wyślij swoją a my damy regenerowana. No i miałem takie 2 i kosz. Lepiej wysłać zawsze swoją do człowieka co ma o tym pojęcie aby ocenił koszty i się dogadać. Fakt że za to zapłacisz ale nie będziesz się wk***i@ł potem. Już nie wspomnę o pracy ew. jak nie sam to kosztach montażu. Ja za swoją dałem po regeneracji w sumie bo tak można to ująć 18 stówek. (Hybryda) Ale już 2 rok leci i cieszę się kolejnymi km. Działa bez zarzutu a nie raz dostaje bardzo po pupie... Druga strona to ogarnięty człowiek co Ci to zestroi. Trzymam kciuki za to byś otrzymał ok turbo!
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Dziwna firma... Ja jak regenerowałem już na wstępie byłem uprzedzony że jeśli gruszka będzie lipna to dojdą koszta. Ale okazała się być ok. Za to str. gorąca ded. No ale zakład który to robi powinien to ogarniać i Cię uprzedzić... Z ciekawości ile dales za regenerację turbo?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
A przypadkiem ori wiązka nie szła podłogą? Bynajmniej ja tak ją dałem i moduł od @woszu juz 2 sezon śmiga.
-
Po wymianie turbiny, auto ma brak mocy
Ja się nie znam aż tak jak fachowcy z tego forum, ale miałem podobnie. Tyle że przy logach przed modem. Turbo seryjne... W układ dolotu jak najwcześniej przed kolektorem ssącym podłącz sobie przewód obcy z wolnostojącego kompresora i podaj 1ATM. I zobacz czy faktycznie wszystkie węże z n75 są ok. Będziesz słyszał. Czasem wizualnie tego nie widać i nie stwierdzisz. Chyba że masz nowe przewody wszystkie ale i tak próba kontrolna się opłaca. Ja miałem podobnie i uwalony był ten łączący n75 z gruszką? Napewno wszystkie wężyki z DV, N75, Tipa, filtra itp dobrze sobie podłączyłes? To turbo to co to za "nowe" turbo?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
hmm... Dolot czarny, sylikon czerwony, a opaska srebrna... i jak to ładnie wygląda a ja myślałem że będzie wieś... założyłem czarny sylikon. I odszedłem od czarnych rur. A tu jak pięknie się odznacza... ?
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
butapren zdał egzamin. Auto i tak garażowane a narazie deszczu unika od roku więc wytrzyma napewno. Do czerwca - lipca.
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
Kupiłem butapren. Poinformuje o efektach.
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
Taki pistoletowy? Na te wkłady?
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
Ja chcę ta piankę przykleić. Tylko nie wiem czym. Tak na 2-4msc. Bo potem i tak będę kleił maty wygłuszające. I finalnie i tak ona zniknie.
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
Dobra poczekam do jutra i zamówię rano. Chyba to już powoli propozycja auta do zmiany na matę wygłuszająca pod nagłośnienie bose. I się opiera. Ale to latem. Chciałem tylko objechać te 2-4 msc. Więc zaryzykuję ten klej. Majątku nie wydam. Dzięki.
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
Kurcze próbowałem już klejem do plandek i sylikonem. Ale on wstaje od tego wygłuszenia i trzeba szybko ściągać z blachy drzwi. Nie chce już prób. @Muskel1sądzisz że to zda egzamin?
-
Jakiego kleju użył producent do wygłuszenia drzwi?
Jak w temacie. Czym połączyć te dwie powierzchnie kiedy nie ma już oryginalnego kleju który wystarczy podgrzać opalarką? Chodzi o fabryczne wygłuszenie drzwi. Niestety nie mam na jednych drzwiach ori kleju. ? Silikon jakoś średnio... Na czym to składacie?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Maj. Niech będzie ten Maj. I ciepło. Niech się skończy ten okres. Normalnie na powietrzu. Bez deszczu. Nie szukać dachu... Maj już może przyniesie ok pogodę. Zdechły plany? Zdechły... Widzę że nikt się nie kwapi i każdy ma w d*p@ch cokolwiek. Ten nie może, ten ma awarie, temu nie pasuje, ten ma remont... Ja też mam... Jedziemy na te Chęciny? Pogoda pasi...
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Mam rozebrane drzwi z przodu... W sumie mogę być obecny ale trochę kabli mi się mota pod pedałami. Jak ogarnę będe. Aczkolwiek nie wiem bo jutro już czwartek. Chyba że można Oplem żonki ?
-
Świetokrzyskie nic a nic?
Może być 7. I tak nie złoże wszystkiego i tak. A jak patrzę przez okno to mam stan depresyjny. Tylko czy ta pizzeria będzie czynna czy trzeba sobie pojesc w domu ? To co? 7 Kwiecień? Wielki piątek? Chęciny?