Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Witam kolege i jego autko z silniczkiem jak u mnie .
  2. Witam , zawirusuj auto , warto.
  3. Leze i kwicze Pan maciek killer nowicjusz nie wie o co cho fajnie to zrobiles
  4. moja wypowiedz nic nie wniesie dla nie ktorych, ale jak dla mnie to nie wiem co ma napisac , a to dla tego , zer my nie jestesmy do tego przyzwyczajeni. W Kaorzre zawsze tak jezdzono. to tak jak by w Kairze zalozono swiatla na skrzyzowaniach. Temat pobudza ndo refleksji.
  5. Witam osetti :oklaski: spalanie , zalezne od stylu srednio ok 6l 100km, podkreslam srednio
  6. Witam na forum
  7. To taki program ,kotry laczy sie poprzez interfejs( mona kupic na allegro 120 zl np. viaken) i sprawdzasz nim np. bledy. Kontrolka od Air bag moze zaswiecic sie z roznych powodw , zaczynajac od przesuniecia fotela( mozliwy wtedy chwilowy brak styku). wszystko zalezy od kodu bledu , ktory wyswietli VAG. Radze poczytac troche watkow o takich sprawach na forum. bylo troche tego.
  8. popieram cie kolego, podejrzewam , wiekszosc z tych co sie wypowiadali i tak kupuja po to by ich po pierwsze gliniarze nie chwytali, a pozniej inne sprawy. nie chce oceniac wiekszosciowo i za innych . ale tak jak pisalem \podejrzewam/. ze statystyk i i tak wynika , z kierowcy posaidajacy cb powoduja mniej wypadkow, kolizji.
  9. jak sie bawicie panowie[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 22:22 _________________________________________________jarko ani mi nie mow, bo w ostatnim momencie dostalem tel o wyjezdzie sluzbowym i musialem zrezygnowac , ale sie wkur.wilem
  10. panowie to , ze cubra nie ma to nie znaczy , ze nie można pisac
  11. a ja oprócz powyzszych argumentów , uzywam cb w nocy w trasie gadajac sobie z tirowcami, razniej sie jedzie i nie chce sie spac.
  12. to jest do b6 a nie do b5
  13. witam na forum.
  14. Szerokości i przyczepności życze jadącym do Wisły. Bawcie się dobrze.
  15. Jednak sam biały, bez czarnego widziałbym u siebie w garażu. Po za tym nie ma o czym gadać, maszyna przez wieeeelkie M. Szacunek za wkład. Pięknie.
  16. Yyy 0,7 ? hyhy a BT aparacik , kamerka , posprawdzac plyny , cisnienie w oponkach itp. ale to pewnie kazdy wie No i cos cieplejszego do ubrania , bo moze byc zimno Dużoflaszek weście, dużo rozmownej
  17. Nawet nie mow mi ze ciebie nie bedzie Nie moge , bo wczoraj o północy poleciałem w trase służbową i dziś rano dopiero dotarłem do celu non stop za kółeczkiem ;( już możesz załować .... Wiem, właśnie przypominam sobie poprzedni rok w Wiśle
  18. Ale wam dobrze, ja niestety musiałem zrezygnować. Szkoda mi strasznieeeeeeeeeeeee ;(
  19. Witam , a o hokeju można rozmawiać?? Wczoraj byłem na meczu Wojas Podhale Nowy Targ- GKS Tychy 4 - 2 :notworthy:
  20. Jaka straszna cisza wywiało wszystkich, czy jeszcze śpią???
  21. 17" to minimum w b7, dobrze ci radze. Na 16" to paździoch straszny będzie.
  22. No nie jest to koks, ale spokojnie węgiel drzewny jak narazie. :> Musiałem to napisać. Tukan mody , czekam na definitywny koniec i wykres. :th:
  23. Marcin został oficjalnie mianowany jako PR modów Bo sie skończą żarty, i co niektórzy moga przygarnąć kropka Spokojna głowa poziek sam potwierdza. Trzymałem wszystko na poziomie Ps. Murzyn gdzie były targi , czy już sie skończyły??
  24. witam na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.