Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege i jego autko z silniczkiem jak u mnie .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , zawirusuj auto , warto.
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Leze i kwicze Pan maciek killer nowicjusz nie wie o co cho fajnie to zrobiles
-
Skrzyżowania bez znaków i świateł - co o tym sądzicie Klubowicze?
moja wypowiedz nic nie wniesie dla nie ktorych, ale jak dla mnie to nie wiem co ma napisac , a to dla tego , zer my nie jestesmy do tego przyzwyczajeni. W Kaorzre zawsze tak jezdzono. to tak jak by w Kairze zalozono swiatla na skrzyzowaniach. Temat pobudza ndo refleksji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam osetti :oklaski: spalanie , zalezne od stylu srednio ok 6l 100km, podkreslam srednio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B6 AYM] Problem z kontrolka AIR BAG
To taki program ,kotry laczy sie poprzez interfejs( mona kupic na allegro 120 zl np. viaken) i sprawdzasz nim np. bledy. Kontrolka od Air bag moze zaswiecic sie z roznych powodw , zaczynajac od przesuniecia fotela( mozliwy wtedy chwilowy brak styku). wszystko zalezy od kodu bledu , ktory wyswietli VAG. Radze poczytac troche watkow o takich sprawach na forum. bylo troche tego.
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
popieram cie kolego, podejrzewam , wiekszosc z tych co sie wypowiadali i tak kupuja po to by ich po pierwsze gliniarze nie chwytali, a pozniej inne sprawy. nie chce oceniac wiekszosciowo i za innych . ale tak jak pisalem \podejrzewam/. ze statystyk i i tak wynika , z kierowcy posaidajacy cb powoduja mniej wypadkow, kolizji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak sie bawicie panowie[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 22:22 _________________________________________________jarko ani mi nie mow, bo w ostatnim momencie dostalem tel o wyjezdzie sluzbowym i musialem zrezygnowac , ale sie wkur.wilem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie to , ze cubra nie ma to nie znaczy , ze nie można pisac
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
a ja oprócz powyzszych argumentów , uzywam cb w nocy w trasie gadajac sobie z tirowcami, razniej sie jedzie i nie chce sie spac.
-
[B5 AFN] mały drobaizg w zderzaku
to jest do b6 a nie do b5
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szerokości i przyczepności życze jadącym do Wisły. Bawcie się dobrze.
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Jednak sam biały, bez czarnego widziałbym u siebie w garażu. Po za tym nie ma o czym gadać, maszyna przez wieeeelkie M. Szacunek za wkład. Pięknie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yyy 0,7 ? hyhy a BT aparacik , kamerka , posprawdzac plyny , cisnienie w oponkach itp. ale to pewnie kazdy wie No i cos cieplejszego do ubrania , bo moze byc zimno Dużoflaszek weście, dużo rozmownej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet nie mow mi ze ciebie nie bedzie Nie moge , bo wczoraj o północy poleciałem w trase służbową i dziś rano dopiero dotarłem do celu non stop za kółeczkiem ;( już możesz załować .... Wiem, właśnie przypominam sobie poprzedni rok w Wiśle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wam dobrze, ja niestety musiałem zrezygnować. Szkoda mi strasznieeeeeeeeeeeee ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , a o hokeju można rozmawiać?? Wczoraj byłem na meczu Wojas Podhale Nowy Targ- GKS Tychy 4 - 2 :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka straszna cisza wywiało wszystkich, czy jeszcze śpią???
-
Szukam felg 16" do mojej B7 jakie doradzicie do 2000zł
17" to minimum w b7, dobrze ci radze. Na 16" to paździoch straszny będzie.
-
[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
No nie jest to koks, ale spokojnie węgiel drzewny jak narazie. :> Musiałem to napisać. Tukan mody , czekam na definitywny koniec i wykres. :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marcin został oficjalnie mianowany jako PR modów Bo sie skończą żarty, i co niektórzy moga przygarnąć kropka Spokojna głowa poziek sam potwierdza. Trzymałem wszystko na poziomie Ps. Murzyn gdzie były targi , czy już sie skończyły??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
helo