Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Mam zakaz mycia auta w niedziele, bo niedziele to święto.
  2. A znalazleś klase a4 z nibylandi.? [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:04 _________________________________________________http://nasza-klasa.pl/school/94234/1
  3. ciekawe A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h . V max 85km/h . Oczywiście napęd na sztery łapy.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Rob i cuber oraz rex znalazłem was na naszej klasie. Pozdrówka a już myślałem, że zmieniłeś samochód i nic o tym nie wiem Kiedyś moze stanie u mnie w garażu jako drugie auto, ale nie w tej najnowszej karoserii.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:57 _________________________________________________ Marcin, to stawaj na kresce z RS'em :> W sumie można sie zmieżyć . O rex ciebie tez znalazlem na naszej klasie
  4. Nigdy to nie będzie fabryka , a jak będzie wyglądać ,to zależy od twojego lakiernika.
  5. Przy kupnie twojego auta powie ci ktoś , że miał niezłego dzwona skoro całe malowane, a kolejna warstwa lakieru to nigdy nie będzie to samo co fabryka położyła.
  6. kolego troche złą drogą idziesz ,auto z 99 roku na którym nie ma sladu rdzy chcesz malować, pomysl później jak bedziesz chcial go sprzedać . Ja proponuje kit s4.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:05 _________________________________________________ "forum to też ludzie" , kiedys prezes powiedzial. Nie ma obawy.
  7. tak murzyn, wiem chyba 6 kablami trzeba podprowadzić. ja mam kilka orginalnych ladowarek do noki na cienkie wejscie to wezme. [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:51 _________________________________________________to link o tempomatach http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
  8. Dokladnie, wystarczy tylko odpowiednia manetka, i vag , kończmy bo dostaniemy za posty nie na temat
  9. tak na marginesie to gdzie wpinasz te kostki?? nie trzeba później nic odblokowywać w komp głównym?? kuzyn niby ma tempomat u siebie ale nie działa, na serwisie krzyknęli mu 400 zł jak to się wyrazili za "odblokowanie", nie miałem z tym nigdy do czynienia i rozumiem tego stwierdzenia...[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:16 _________________________________________________ no jeżeli miały linkę gazu to nie miały:) ale TDI są na EDC więc tutaj problem znika:) Trzeba ściągnąć kierownice i poduche i tam się wpina , zaklada manetke, później zabawa vag-iem i wszystko . Znajomy zakładał u siebie w b5 i robiłbym to własnie u niego i z nim.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:22 _________________________________________________ potencjometr gazu już mamy , bo ja nie mam linki od gazu ty zapewne też .
  10. Mam potencjometr, tylko nie wiem jak z manetką , jaką kupić, bo cały czas mi chodzi o te 2 rodzaje końcówek pinów i nie wiem jakie ja mam , i nie wiem jak to sprawdzić.
  11. nie mam tempomatu i starsznie mi go brakuje, jak jeżdże T5 to później nie mogę się przyzwyczaić:/ komputera też niestety nie mam wyświetla mi tylko temp. zewn., ale słyszałem że możesz dokupić cały FIS ok 1000 zł, i podpiąć z głównego kompa, rozkręcałem ostatnio i tam niby jest miejsce na wyjścia(chyba to jest to) tak mi powiedziano, jeżeli ktoś mnie wprowadził w błąd to mówcie?? Właśnie chce u siebie założyć tempomat i podobno są 2 rodzaje pinów płaskie i okrągłe i to sie zmieniało ponoć w latach 98/99. Załozyłem nawet wątek na forum , może ktoś da satysfakcjonującą odpowiedż. Apropo Fis, z tego co wiem że by mieć FIS to trzeba zakupić liczniki z pełnym FIS-em , podłączyc wszystko, co nie jest napewno proste. Ja tylko rezałbym tempomat. Bo za poł roku planuje zmienić auto na nowszy model i nie bede już doinwestowywał mojej poczciwej b5. Pozdrawiam
  12. Jest kilka wyjść , albo robisz rs4 tak jak czarną powyższą , pewnie bez szpachli i wielkiego klepania się nie obejdzie, więc trochu kicha, kolejne wyjście to z tyłu założyć zderzak s4, przód rs4, może nie bardzo wszystko grać, będzie wtedy rs4/s4. I wg mnie chyba najrozsądniejsze rozwiązanie :to body kit s4, bez szpachli i klepania.Przemyśl. Czekam na efekty prac. :)Pozdrawiam. [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:58 _________________________________________________ Z tdi nigdy nie będzie tego głosu.
  13. Pod maską w okolicach chłodnicy o ile się nie myle.
  14. ciekawe A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h . V max 85km/h . Oczywiście napęd na sztery łapy.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Rob i cuber oraz rex znalazłem was na naszej klasie. Pozdrówka
  15. Same prerzentacje w niedziele, więc i ja zaprezentuje swoją Subaru Impreze... czemu nie. Pozdrówka
  16. Adi czy u Ciebie na zegarach wyświetla ci się tylko temp na zewnątrz , czy masz też spalanie itd..??? I pytanie , czy masz tempomat??
  17. Planuje w niedziele, myśle , że się uda.
  18. marcin j odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Spytaj w ASo ford, może naswietla cos sprawe.
  19. No Cuber musze pogratulowac , ori to ori. Wyglad i spasowanie W lecie zapewne będzie jeszcze lepiej się prezentował. [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:38 _________________________________________________A spryski reflektorów są czy będziesz rezał , żeby były.????
  20. Ten wzor bardziej pasuje do golfa 3, w a4 nie podoba mi się.
  21. Jak nie bede miał jakiegoś egzam, to bede, musze jeszcze posprawdzać. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 15:54 _________________________________________________Rozumiem ,że w G.K. a nie na stacji ARGE, tak wnioskuje po lekturze 1 str. spocików.??
  22. No niezły koks , jak tam sprzegło???
  23. Oficjalna będzie w Niedziele w Piatek bedzie załozony cały body-kit i moze mi sie uda odrazu wyrezac tłumiki.... jak nie to w Sobote Chętnie zobaczyłbym fotki, chyba , że uda mi się wyrwć czas na spocika , bo dawno nie byłem. Zapewne bedzie koks, nie może być inaczej :th:
  24. Cuber dzięks za kalendarzyk pod Mc, własnie wracałem z Monachium. Naoglądałem się piknych audiczek. a , szkoda że nie wszedłeś do Mc. Pozdrówka.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 11:44 _________________________________________________Co to sie podziało , że tak mało stron w spocikach jest??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.