Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam zakaz mycia auta w niedziele, bo niedziele to święto.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A znalazleś klase a4 z nibylandi.? [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:04 _________________________________________________http://nasza-klasa.pl/school/94234/1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h . V max 85km/h . Oczywiście napęd na sztery łapy.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Rob i cuber oraz rex znalazłem was na naszej klasie. Pozdrówka a już myślałem, że zmieniłeś samochód i nic o tym nie wiem Kiedyś moze stanie u mnie w garażu jako drugie auto, ale nie w tej najnowszej karoserii.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:57 _________________________________________________ Marcin, to stawaj na kresce z RS'em :> W sumie można sie zmieżyć . O rex ciebie tez znalazlem na naszej klasie
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
Nigdy to nie będzie fabryka , a jak będzie wyglądać ,to zależy od twojego lakiernika.
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
Przy kupnie twojego auta powie ci ktoś , że miał niezłego dzwona skoro całe malowane, a kolejna warstwa lakieru to nigdy nie będzie to samo co fabryka położyła.
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
kolego troche złą drogą idziesz ,auto z 99 roku na którym nie ma sladu rdzy chcesz malować, pomysl później jak bedziesz chcial go sprzedać . Ja proponuje kit s4.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 15:05 _________________________________________________ "forum to też ludzie" , kiedys prezes powiedzial. Nie ma obawy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak murzyn, wiem chyba 6 kablami trzeba podprowadzić. ja mam kilka orginalnych ladowarek do noki na cienkie wejscie to wezme. [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:51 _________________________________________________to link o tempomatach http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokladnie, wystarczy tylko odpowiednia manetka, i vag , kończmy bo dostaniemy za posty nie na temat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak na marginesie to gdzie wpinasz te kostki?? nie trzeba później nic odblokowywać w komp głównym?? kuzyn niby ma tempomat u siebie ale nie działa, na serwisie krzyknęli mu 400 zł jak to się wyrazili za "odblokowanie", nie miałem z tym nigdy do czynienia i rozumiem tego stwierdzenia...[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:16 _________________________________________________ no jeżeli miały linkę gazu to nie miały:) ale TDI są na EDC więc tutaj problem znika:) Trzeba ściągnąć kierownice i poduche i tam się wpina , zaklada manetke, później zabawa vag-iem i wszystko . Znajomy zakładał u siebie w b5 i robiłbym to własnie u niego i z nim.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:22 _________________________________________________ potencjometr gazu już mamy , bo ja nie mam linki od gazu ty zapewne też .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam potencjometr, tylko nie wiem jak z manetką , jaką kupić, bo cały czas mi chodzi o te 2 rodzaje końcówek pinów i nie wiem jakie ja mam , i nie wiem jak to sprawdzić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam tempomatu i starsznie mi go brakuje, jak jeżdże T5 to później nie mogę się przyzwyczaić:/ komputera też niestety nie mam wyświetla mi tylko temp. zewn., ale słyszałem że możesz dokupić cały FIS ok 1000 zł, i podpiąć z głównego kompa, rozkręcałem ostatnio i tam niby jest miejsce na wyjścia(chyba to jest to) tak mi powiedziano, jeżeli ktoś mnie wprowadził w błąd to mówcie?? Właśnie chce u siebie założyć tempomat i podobno są 2 rodzaje pinów płaskie i okrągłe i to sie zmieniało ponoć w latach 98/99. Załozyłem nawet wątek na forum , może ktoś da satysfakcjonującą odpowiedż. Apropo Fis, z tego co wiem że by mieć FIS to trzeba zakupić liczniki z pełnym FIS-em , podłączyc wszystko, co nie jest napewno proste. Ja tylko rezałbym tempomat. Bo za poł roku planuje zmienić auto na nowszy model i nie bede już doinwestowywał mojej poczciwej b5. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
Jest kilka wyjść , albo robisz rs4 tak jak czarną powyższą , pewnie bez szpachli i wielkiego klepania się nie obejdzie, więc trochu kicha, kolejne wyjście to z tyłu założyć zderzak s4, przód rs4, może nie bardzo wszystko grać, będzie wtedy rs4/s4. I wg mnie chyba najrozsądniejsze rozwiązanie :to body kit s4, bez szpachli i klepania.Przemyśl. Czekam na efekty prac. :)Pozdrawiam. [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:58 _________________________________________________ Z tdi nigdy nie będzie tego głosu.
-
[B5 AJM] Problemy z temperaturą. Czy to czujnik?
Pod maską w okolicach chłodnicy o ile się nie myle.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe A zapomniałem dodać , nie wiem czy ktoś tu jeździ modelami zdalnie sterowanymi, ja takową subarke mam, to moje hobby. 3,2 sek do 85km/h . V max 85km/h . Oczywiście napęd na sztery łapy.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:32 _________________________________________________Rob i cuber oraz rex znalazłem was na naszej klasie. Pozdrówka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Same prerzentacje w niedziele, więc i ja zaprezentuje swoją Subaru Impreze... czemu nie. Pozdrówka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Adi czy u Ciebie na zegarach wyświetla ci się tylko temp na zewnątrz , czy masz też spalanie itd..??? I pytanie , czy masz tempomat??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Str 93 spocików
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Planuje w niedziele, myśle , że się uda.
-
Mustang Bullitt
Spytaj w ASo ford, może naswietla cos sprawe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Cuber musze pogratulowac , ori to ori. Wyglad i spasowanie W lecie zapewne będzie jeszcze lepiej się prezentował. [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:38 _________________________________________________A spryski reflektorów są czy będziesz rezał , żeby były.????
-
Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???
Ten wzor bardziej pasuje do golfa 3, w a4 nie podoba mi się.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak nie bede miał jakiegoś egzam, to bede, musze jeszcze posprawdzać. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 15:54 _________________________________________________Rozumiem ,że w G.K. a nie na stacji ARGE, tak wnioskuje po lekturze 1 str. spocików.??
-
[B5 AFN] Chips
No niezły koks , jak tam sprzegło???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oficjalna będzie w Niedziele w Piatek bedzie załozony cały body-kit i moze mi sie uda odrazu wyrezac tłumiki.... jak nie to w Sobote Chętnie zobaczyłbym fotki, chyba , że uda mi się wyrwć czas na spocika , bo dawno nie byłem. Zapewne bedzie koks, nie może być inaczej :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber dzięks za kalendarzyk pod Mc, własnie wracałem z Monachium. Naoglądałem się piknych audiczek. a , szkoda że nie wszedłeś do Mc. Pozdrówka.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 11:44 _________________________________________________Co to sie podziało , że tak mało stron w spocikach jest??