Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Tylko nie ma głównego zainteresowanego. Jego wybór , bedzie się chciał wypowiedzieć to się wypowie. "Co nie co "wiem, ale nie moge się za niego wypowiadać.
  2. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Vag powinien pomóc.
  3. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Jedni twierdzą , żę była rozmowa na forum o autku Muzina, a ja nigdzie tego nie znalazłem. :?: :?: :?: :?:
  4. MarkusTDI, raczej zwolennikiem gleby nie będzie skoro chciał na lato 15", moim zdaniem 15"bardzo nie ładnie wygląda w audi, moja niunia by sie na mnie obraziła
  5. Masz 22 lata, i chcesz alusy 15" cali kupić, to będzie wyglądało beznadziejnie w , przy 16" calach również masz komfort, jeżśeli niechcesz dużych felg np 17" lub 18", to kompromis miedzy komfortem i nienajgorszym wyglądem to felga 16" i opona 205/55 r 16. ja na takim rozmiarze w zimie jeżdżę. [ Dodano: 20-01-2007, 09:42 ] Reszta to twój wybór.
  6. Bardzo zadbany egzemplarz Ci się trafił, a o sofciku nie myślałeś :?: Miłego śmiganka
  7. dobrze by było , zeby nie miała więcej jak 8" , ja mam 8,5", i mam mały problem, bo troche obciera o błotniki bo ET felgi to 35.
  8. bajerka jak dla mnie, a i lamborgini wychodziło w białym. cool
  9. Wmieniłem na ori i tera jest wszystko w porządku, nie bede oszczedzał bo w 2.5 tdi v6 z wymianą termostatu jest bardzo dużo roboty, pół rozrządu trzeba rozebrać.
  10. ono, kupię od Ciebie w 2010 roku [ Dodano: 15-01-2007, 07:33 ] Gdzie wrzucicie filmik z wyścigu ? , kiedy wyścig? Może być ciekawie.
  11. Zawsze trzeba wyważyć opone, mimo tego że masz 2 komplety felg.
  12. To w takim razie mechanik źle mnie poinformował
  13. o co chodzi z tym LongLife? jesli sie nie myle to jest to ustawienie komputera na taki tryb, który wykrywa zużycie oleju( nie w sensie ze autko bierze olej) ale w sensie ze traci swoje własciwości smarujące i inne wlasciwości.np na trybie long life przy spokojnej jezdzie komputer moze zasygnalizowac zmiane oleju np po 19000 km, a prz ostrej jezdzie zasygnalizuje wymiane np po rzejechaniu 11000. A normalnie komputer kieruje cie do serwisu na wymiane oleju co 15000km. troche namieszałem [ Dodano: 14-01-2007, 22:34 ] Hugo,wg Ciebie moje rozumowanie jest błedne :?:
  14. Z tego co czytam to wiekszość z tych eksploatacyjnych rzeczy prz silniczku zrobione, może zawiecha bedzie ok, tymbardziej ze autko od niemców, jeżeli nie jest zniszczone to bym kupił sobie takie autko, a dieselem troche pojeżdzisz.Moim zdaniem to biorąc pod uwage rok produkcji i miejsce użytkowania, wygląda to na realny przebieg.
  15. v6 pieknie brzmi, furka mi sie równiez podoba
  16. 2 są o niebo ładniejsze, te pierwsze troche wyglądają jak stalowe:)
  17. Moze felgi są nie ori i trzeba by było pierścienie centrujące. Możesz mieć tez krzywe felgi.
  18. Mody w silniku ok, a reszta to twój gust.
  19. I dajesz żonie jeżdzić s4, no wiesz co :?: [ Dodano: 08-01-2007, 15:02 ] ja bym w nim spał
  20. co z tego że fajnie współgrają z tym kolorem - u mnie jakoś z tym kolorem nie współgrają :/ a są extra - też bym takie chciał twojego auta nie widziałem
  21. Nie kupuje się czasem klocków razem z czujnikami, czujnik jest zatopiony w okładzinie klocka hamulcowego, jezeli zedrzesz klocki to czujnik dotyka metalu czyt. tarczy hamulcowej, i wtedy świeci kontrolka. Tak jest o ile się nie myle.
  22. mruga bo niema cisnienia w układzie z powodu braku płynu wg mnie
  23. pinio4, wpierw trzeba się przywitać w dziale Newbie, a póżniej pisać posty. taki jest tu regulamin. [ Dodano: 07-01-2007, 22:22 ] W rezultacie to sam odpowiedziałeś sobie na pytanie, jezeli skonczyl sie czynnik chlodzący, to wpierw sprawdzić trzeba szczelność układu klimatyzacji, a następnie napełnić płynem.
  24. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne, kolorek spoko, a na lato masz jakies alu :?:
  25. lexy i chrom pod nimi to nie mój gust, ale to przeciez nie moje auto ogólnie autko przyjemne i zadbane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.