Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 1.9 AJM] Bialy dym, brak turbo i mocy (???)
Tylko nie ma głównego zainteresowanego. Jego wybór , bedzie się chciał wypowiedzieć to się wypowie. "Co nie co "wiem, ale nie moge się za niego wypowiadać.
-
Akumutator
Vag powinien pomóc.
-
[B5 1.9 AJM] Bialy dym, brak turbo i mocy (???)
Jedni twierdzą , żę była rozmowa na forum o autku Muzina, a ja nigdzie tego nie znalazłem. :?: :?: :?: :?:
-
Jaka opona do alusów 15"
MarkusTDI, raczej zwolennikiem gleby nie będzie skoro chciał na lato 15", moim zdaniem 15"bardzo nie ładnie wygląda w audi, moja niunia by sie na mnie obraziła
-
Jaka opona do alusów 15"
Masz 22 lata, i chcesz alusy 15" cali kupić, to będzie wyglądało beznadziejnie w , przy 16" calach również masz komfort, jeżśeli niechcesz dużych felg np 17" lub 18", to kompromis miedzy komfortem i nienajgorszym wyglądem to felga 16" i opona 205/55 r 16. ja na takim rozmiarze w zimie jeżdżę. [ Dodano: 20-01-2007, 09:42 ] Reszta to twój wybór.
-
[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
Bardzo zadbany egzemplarz Ci się trafił, a o sofciku nie myślałeś :?: Miłego śmiganka
-
Felgi 18' zamiast 16' ??!
dobrze by było , zeby nie miała więcej jak 8" , ja mam 8,5", i mam mały problem, bo troche obciera o błotniki bo ET felgi to 35.
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
bajerka jak dla mnie, a i lamborgini wychodziło w białym. cool
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Wmieniłem na ori i tera jest wszystko w porządku, nie bede oszczedzał bo w 2.5 tdi v6 z wymianą termostatu jest bardzo dużo roboty, pół rozrządu trzeba rozebrać.
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
ono, kupię od Ciebie w 2010 roku [ Dodano: 15-01-2007, 07:33 ] Gdzie wrzucicie filmik z wyścigu ? , kiedy wyścig? Może być ciekawie.
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Zawsze trzeba wyważyć opone, mimo tego że masz 2 komplety felg.
-
[B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
To w takim razie mechanik źle mnie poinformował
-
[B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
o co chodzi z tym LongLife? jesli sie nie myle to jest to ustawienie komputera na taki tryb, który wykrywa zużycie oleju( nie w sensie ze autko bierze olej) ale w sensie ze traci swoje własciwości smarujące i inne wlasciwości.np na trybie long life przy spokojnej jezdzie komputer moze zasygnalizowac zmiane oleju np po 19000 km, a prz ostrej jezdzie zasygnalizuje wymiane np po rzejechaniu 11000. A normalnie komputer kieruje cie do serwisu na wymiane oleju co 15000km. troche namieszałem [ Dodano: 14-01-2007, 22:34 ] Hugo,wg Ciebie moje rozumowanie jest błedne :?:
-
[B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
Z tego co czytam to wiekszość z tych eksploatacyjnych rzeczy prz silniczku zrobione, może zawiecha bedzie ok, tymbardziej ze autko od niemców, jeżeli nie jest zniszczone to bym kupił sobie takie autko, a dieselem troche pojeżdzisz.Moim zdaniem to biorąc pod uwage rok produkcji i miejsce użytkowania, wygląda to na realny przebieg.
-
[B5 2.8 30V QUATTRO '98] mój czarny "bandyta"
v6 pieknie brzmi, furka mi sie równiez podoba
-
jak te felgi sie prezentują na aucie ?
2 są o niebo ładniejsze, te pierwsze troche wyglądają jak stalowe:)
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
Moze felgi są nie ori i trzeba by było pierścienie centrujące. Możesz mieć tez krzywe felgi.
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje audi a4
Mody w silniku ok, a reszta to twój gust.
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
I dajesz żonie jeżdzić s4, no wiesz co :?: [ Dodano: 08-01-2007, 15:02 ] ja bym w nim spał
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
co z tego że fajnie współgrają z tym kolorem - u mnie jakoś z tym kolorem nie współgrają :/ a są extra - też bym takie chciał twojego auta nie widziałem
-
[B5 1.8T] problem z kontrolka czujnika hamulca
Nie kupuje się czasem klocków razem z czujnikami, czujnik jest zatopiony w okładzinie klocka hamulcowego, jezeli zedrzesz klocki to czujnik dotyka metalu czyt. tarczy hamulcowej, i wtedy świeci kontrolka. Tak jest o ile się nie myle.
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
mruga bo niema cisnienia w układzie z powodu braku płynu wg mnie
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
pinio4, wpierw trzeba się przywitać w dziale Newbie, a póżniej pisać posty. taki jest tu regulamin. [ Dodano: 07-01-2007, 22:22 ] W rezultacie to sam odpowiedziałeś sobie na pytanie, jezeli skonczyl sie czynnik chlodzący, to wpierw sprawdzić trzeba szczelność układu klimatyzacji, a następnie napełnić płynem.
-
[B5 1.6] moje a4
ładne, kolorek spoko, a na lato masz jakies alu :?:
-
[B5 1.8] Mój dzidzius :P
lexy i chrom pod nimi to nie mój gust, ale to przeciez nie moje auto ogólnie autko przyjemne i zadbane