Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Na czym to jeździ?? sechszehnzalowe , ziebzehnzalowe, czy achzehnzalowe??? :>
  2. bez obrazy ale Adasia paździerz ma troche klamotów z RS4 a Dżo-Dżo ma tylko zderzak u dzo dza nie widze zderzaka z s4 , btw rs4 w b6 nie bylo przecież.
  3. no narazie lipka ja tylko widziałem foto przodu :gwizdanie:
  4. tak mi sie klikneło i tak wysłałem
  5. :> no własnie dlatego pytałem parę stron wcześniej... Ciekawe czy dzo-dzo próbował przymierzyć zderzak z eski , jak zakładał FMIC
  6. pełny zewnętrzny s line , pięknie, kilka rzeczy w środku jak się skusisz i będzie malina , no może jeszcze felgi np. 18"
  7. zamaskuj cooler , bo przeglądu auto nie przejdzie
  8. Foty, foty :gwizdanie:
  9. Obecnie upalam ojcowego Hliuxa 2006 r, bardziej po błotach i bagnach ,bo w lesie nietrudno o porysowanie ;(, poprostu szkoda , a i tak już troche porysowany . Ten będzie do pełnej extremki
  10. samurai trochu mały, wieć będzie vitara coś wten deseń zrobiona
  11. drogo... http://www.extrem4x4.pl/ jest coś takiego ale nie polecają podobno oszukują.. złe zdanie o nich... dodatkowo gdzieś w okolicach lipnika(dzielnica BB) przygotowują furki może coś więcej dowiesz się na http://www.jeepklub4x4.bielsko.com.pl/index2.php Dzięki , posprawdzam a co Ty Marcin teraz nie w s pakiet idziesz a w allroada?? :polew: szukam bazy, japońca, na zrobienie czegoś w ciężki teren, odpuściłem gotowce. Mam kilka fajnych sztuk do oglądnięcia, ale skoro tak z tymi firmami jest, to bedę robił powoli sam
  12. , sokol fajna sztuka, ale więcej zdjęć się prosi
  13. balsamy i te sprawy
  14. kurde mam jedną wgniotkę, jak będe w pobliżu to podjadę.
  15. ja go moge wyciągnąć , mam quattro :>
  16. http://www.extrem4x4.pl/ jest coś takiego ale nie polecają podobno oszukują.. złe zdanie o nich... dodatkowo gdzieś w okolicach lipnika(dzielnica BB) przygotowują furki może coś więcej dowiesz się na http://www.jeepklub4x4.bielsko.com.pl/index2.php Dzięki , posprawdzam
  17. Witam , podobno w Bielsku jest firma , która przerabia samochody do offroadu, jakąś strone internetową ich potrzebuje, lub nazwe itp. Dzieki
  18. dostałem od hestii za ubezpieczenie Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie Ta o zapachu kokosowym do malucha co w "Chlopaki nie placza" reklamowali A uzywanej opony do stara nie dali Ci... :gwizdanie: Poważnie , jeszcze długopis dostałem
  19. dostałem od hestii za ubezpieczenie Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.