Treść opublikowana przez bojan167
-
Który zacisk kupić?
Również proponuję TRW-zwłaszcza,że w wielu markach jest stosowany na pierwszy montaż-a to świadczy o jakości.
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
Podepnij auto pod VAG a będziesz wiedział od czego zacząć
-
Czy to czujnik położenia wału?
Tomek...To podaj ten numer tego czujnika co kupiłeś bo ten co podałeś (0281002223)nie wchodzi nigdzie To jest nr spisany z przewodu z czujnika i w googlach wchodzi 0281002223 lub 0 281 002 223
-
Zamiana centralnego zamka
A nie łatwiej będzie poszukać używanego pilota na allegro? Spisujesz oznaczenie z twojego i szukasz identycznego na allegro. Na pewno kupisz do stówki:wink:
-
Co to za zderzak ?
Poszukujesz tej części? Jeśli tak to jej nr 8D0807110H01C:wink:
-
Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...
Ja w b7 w avancie nie mam otwierania z kluczyka
-
jak się to nazywa :?
He he a ja wiem o co koledze chodziło i czego szuka:grin: dźwignia nastawna-tak to się nazywa DŹWIGNIA NASTAWNA R-65 Z ŚRUBĄ M6 x 25 pokrętło (2866294735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
dziwne drganie na kierownicy a4 b7 3.0 tdi quuatro
Łożysko w kole?Wyząbkowana opona? Sprawdzałeś te rzeczy?
-
Pompa w baku
Nie wiem jak w a4 ale w borze w ajm w niektórych egzemplarzach nie ma-jest tylko pływak:decayed:
-
grzane lusterka
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-demontaz-wkladu-lusterka-wymiana-mat-grzewczych-45790/
-
Pilot i alarm
Tak samo miałem u siebie-po wyjęciu baterii pilot nie działał-włożyłem go do stacyjki jednocześnie przekręciłem i naciskałem przyciski na pilocie i moduł komfortu "przypomniał" sobie pilota:wink:
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Astra 1,6b 92r-->vectra 2,0b 96r-->vectra 2,0b 99r-->passat b5 fl 1,9 avf 2001r-->a4 b7 2,0tdi 2005r:decayed:
-
Jak odpala Diesel
Silnik Diesla jest też zwany silnikiem wysokoprężnym (od wysokiego stopnia sprężania) lub silnikiem o zapłonie samoczynnym (paliwo zapala się bez wykorzystania dodatkowych urządzeń, wyłącznie w wyniku sprężenia mieszanki palnej do wysokiego ciśnienia).
-
Problem z czujnikami parkowania
Możesz spróbować osuszyć i oczyścić miejsca styków,jeśli nie pomoże-czujnik się kończy tak jak pisał Marcin
-
Pomoc? fabryczne ustawienie
Znalazłem tylko coś takiego-nie wiem czy Ci pomorze Wynika z tego,że prześwit wynosi 120mm:wink:
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
Najlepiej podłączyć auto pod VAGa i sprawdzić błędy-jest dużo możliwości i nikt Ci z fusów nie wywróży:wink:
-
Słaby hamulec po odpaleniu a4
Albo pompa vacum się kończy albo masz nieszczelność na układzie podciśnienia-wężyk podciśnienia do serwa.
-
Demontaż TYLNEGO zderzaka JAK ???
Oczywiście musisz też zdemontować oba boczki bagażnika i próg w bagażniku. Na zdjęciach nie widać dokładnie-masz po cztery nakrętki na kluczyk 10 bo obu stronach auta-mniej więcej pod lampami. Trzyma się też na 3 zatrzaskach-kołkach z każdej strony-zarówno śruby i kołki zobaczysz jak zdejmiesz boczki bagażnika. W nadkolach masz po trzy wkręty torx na stronę i pod zderzakiem chyba ze cztery. Powoli sam do tego doszedłem przy demontażu:wink:nie ma tragedii:decayed:
-
Szyba podnosi się od strony zamka, od strony lusterka już nie.
Na zdjęciu są zaznaczone:
-
felgi 16 z audi b5 pasuja do b6
Do b7 pasują na pewno-sam mam takie:wink:
-
Możliwość programu POLSKI VAG
Język zmienia się w ten sposób:http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmiana-fis-jezyka-niemieckiego-ang-pl-241102/ Tylko nie wiem czy ogarniesz to polskim vagiem
-
Gdzie znajduje sie przekaznik swiec zarowych
Tu się znajduje obudowa ECU-a przekaźnik gdzieś wewnątrz niej <br /><br />
-
[B7] - Stacyjka, Zamek i Imobilaizer
Można kupić z używki na alledrogo czy poprzez inne źródła:wink: Stacyjka od b6 z tego co się orientuję jest inna niż w b7. Wygląda tak samo tylko jest inna długość grota kluczyka(w b7 krótszy). Ja bym zrobił tak:kupił używaną stacyjkę od b7 z grotem a w miejsce uszkodzonej wkładki w drzwiach-zamontował całą tylną lewą klamkę. Rozwiązanie ma jeden minus-jak padnie aku -nie wejdziesz do auta,ale i ma też + zainteresowani twoim autem nie mają jak wejść do auta:decayed: 2 rozwiązanie-kupiłbym używaną stacyjkę i wkładkę z drzwi-mogą być z innych źródeł i dał do magika ażeby dopasował je pod mój kluczyk-u mnie w mieście coś takiego zrobią bez problemu. Koszt stacyjki + wkładki jakieś 400-450zt w zależności jak tanio uda nam się wyłapać-więc o wiele taniej niż w ASO.
-
wymiana rozrządu a4 b6
Nie trzeba zdejmować-wystarczy odkręcić i odsunąć.
-
Osłony podszybia
tak muszisz kupic całość, bo te małą osłonke nad filtrem kabinowym sie wyrzuca bo przychodzi całe długie nowe rarytas zero liści i innych zanieczyszczeń wiec warto Więc taka osłona jak podałem wyżej w linku załatwia sprawę?? i wówczas mam kompletne podszybie Tak-kupujesz taką osłonę i masz full wypas -podszybie:wink: