Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo1597

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateo1597

  1. Akurat 2.10 będę w Bielsku Białej w delegacji - można zawitać ??
  2. Ja ostatnio takie kupiłem POSTOJÓWKI LED W5W T10 1 SUPER BRIGHT CREE LED 5 W (3406952957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. U mnie akurat komputer nie wywali błędu więc jest
  3. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziś imieniny Mateusza - solenizanci
  4. Jest trochę bardziej pancerna TEST: Samsung Galaxy S4 Active - Artykuły - Chip.pl
  5. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ktoś przebywa w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego ?? Będę tam w przyszłym tygodniu na 3-dniowej delegacji
  6. Wczoraj obejrzałem ze znajonymi "Haarautuvan rakkauden talo" (Seks po fińsku) z 2009 roku. Wg mnie całkiem przyjemna komedia - jak kogoś nie razi inny język niż EN / PL
  7. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale cena
  8. Jasne alu szczotkowane 3M Ciemne alu szczotkowane 3M Niestety tak jak piszą Koledzy 3M mi również odłazi - trzeba ją co jakiś czas dogrzać i ponownie dokleić ... Btw - macie jakąś sprawdzoną folię, która lepiej trzyma ?
  9. mateo1597 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Kolegów i Koleżanki Czy ktoś z Was próbował już samemu przyciemniać szybki ?? Zastanawiam się czy nie spróbować właśnie samemu Ktoś działał np. z taką folią ? FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA SZYB 50x300 4 atesty (3504521014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy też polecacie coś innego - lub żeby sobie odpuścić temat zlecić to jakiejś firmie co ?? Będę wdzięczny za uwagi i opinie
  10. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Również poszło
  11. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co prawda to nie jest A4, ale musiałem się podzielić dzisiejszym odkryciem na parkingu
  12. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    e tam damy rade przez neta:decayed: Da radę - jak ostatnio sam dokładałem tempomat i pełny FIS to szukałem pomocy na forum U teścia w garażu nie ma neta, więc biegałem do chaty, sprawdzać co mi napisali i z powrotem do garażu Ale dało radę - btw Domin - jeszcze raz dzięki za rady to trzeba było dzwonić do niego Nie znam się z Wami na tyle żeby tak od razu dzwonić i zawracać głowę wieczorami
  13. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    e tam damy rade przez neta:decayed: Da radę - jak ostatnio sam dokładałem tempomat i pełny FIS to szukałem pomocy na forum U teścia w garażu nie ma neta, więc biegałem do chaty, sprawdzać co mi napisali i z powrotem do garażu Ale dało radę - btw Domin - jeszcze raz dzięki za rady
  14. Fakt, wrzuciłem za dużo zdjęć Głównie chodziło mi o lampy przednie przed - wcześniej ich nie wrzucałem - a teraz widać wyraźnie różnicę
  15. Lampa przednia przed polerowaniem i malowaniem i po... Do tego halogen przed i po... Efekty są świetne, kolega Gwerty robi naprawdę dobrą robotę
  16. Stałem przed podobnymi dylematami - w końcu (po sporym przeszacowaniu budżetu ) kupiliśmy Swifta IV rocznik 2006 1,3 Benzyna - wizualnie pasował, całkiem zrywny (92 kuce )
  17. Wg mnie też średnio wygląda Raczej nie pasuje jako małe autko miejskie dla kobiety
  18. Z tego co wyczytałem do Nilfisk C110 była polecana - czyli np. coś takiego ?? MYJKA CIŚNIENIOWA NILFISK C 110.4-5 - ALUMINIOWA (3523793730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ta standardowa pianownica da radę, czy radzicie poszukać czegoś innego ? np. te od Karchera będą pasować ?
  19. Mojej żonce spodobała się A1 - tylko na razie cena troszku odstrasza
  20. Gdzie byłeś jak mojego Golfa IV sprzedawałem Moja czerwona strzała poszła za 7 tyś
  21. Niekoniecznie - u mnie też czuć było lekką spalenizną jak przestał działać silniczek. Silniczek zdemontowałem, rozebrałem, wymyłem ze starego smaru, brudu i rdzy, zeszlifowałem rdzę z zębatek, nasmarowałem i złożyłem z powrotem - działa jak należy Wg mnie ważne jest żeby wyciągnąć zębatki w całości z obudowy - pod spodem też się tego syfu sporo nazbierało
  22. mateo1597 odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    To tu się można czepić... Może automat źle biegi zmienia. Za długo trzyma na obrotach... Wiadomo że spali wiecej niż manual ale zeby aż tyle? Niech się wypowiedzą Ci co mają Automatika Multitronic działa troszkę inaczej - tu nie następuje "fizyczna" zmiana biegu, tylko wałki przekładni cały czas zmieniają swoją średnicę (zaczerpnięte z Encyklopedii by Bart-S ), więc obroty są prawie cały czas na stosunkowo niskim poziomie. Niestety u siebie pełnego FISa mam dopiero od niedawna - ale jak pojadę w jakąś dłuższą trasę to sprawdzę jak u mnie wychodzi spalanie. Jak liczyłem wcześniej wg baku to przy zużyciu 50/50 (miasto / trasa) średnie spalanie miałem na poziomie 6,5 - 7 l.
  23. Wrócę do tematu tych żarówek Cool Blue Hyper - ma je ktoś założone - jest duża różnica w stosunku do "zwykłych" H7 ?? Może jakieś foto poglądowe
  24. Hehe fakt - moje miasto jest na tyle "małe", że mogę sobie poużywać tempomatu Najbardziej mi zależało na tempomacie na dłuższe trasy
  25. Gdybym uważał że to tylko bajer to bym go nie montował W automacie - wg mnie zwłaszcza w multi - tempomat jest bardzo wygodny. Nie mówię tu o tylko o trasach (ojj ciężko czasem tak w miarę przepisowo pojechać jak autko samo się zbiera i chce więcej ), ale również w mieście - ustawiam sobie te 55 ~ 60 km/h i sobie spokojnie lecę przez miasto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.