Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
looozik pierwsze co robie to jak strażak na akcji odłączam aku, a jak byde mial problem z kabelkologia to zamelduje sie ;P
-
B6 DIVISION
A ja tam w koncu mam dzien wolnego jutro wiec sobie pije browarki i meczyki oba ogladam naraz z rana lece na poczte odebrac wiazke BoSe i chyba bede juz modzil. Japance strzelili bramasa na remisa
-
B6 DIVISION
Aaa to Tobie kaman przy czarnym jest git a na jasnym widac to laczenie , wiec jak tam wolisz ale ja bym w to nie bawil sie
-
B6 DIVISION
A co polamales zatrzaski?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
a foty jakies już wrzuciłeś? klocków nie sfajczyłeś na dzieńdobry?
-
B6 DIVISION
chłopaki a jaki to problem za grosze kupic górę zwykłą pod xenon i dorezać pod dokładkę sline taki fajny poradnik jest, że nie trzeba stosować dodatkowych śrub opasek aby pieknie trzymał się na górnej zwykłej części zderzaka
-
B6 DIVISION
2 do jaja dla NL yeee
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Mysle ze lepiej kupic to na "litry" wlac do pojemnika dotepnego w sklepach ogrodniczych Kauflandzie itp, recznie wytworzyc cisnienie i spryskac, mysle by dorobic dluzsza rurke do takiego pojemnika, czy macie lepszy pomysl?
-
B6 DIVISION
Gooool dla NL yeeeeaaa
-
B6 DIVISION
No to ja wolalbym wziac japonca pioneer'ka jakiegos z wbudowana navi, dvbt BT itp ale nic w macie czarnym zblizonym do kokpitu w audi nie znalazlem. No i juz mi przeszlo wogole z tymi cudami.
-
B6 DIVISION
Najlepiej LED z 3D z odswiezaniem 400Mhz i 4rdzeniowym procesorem, bedziesz Pan zadowolony, że ho ho ho Ups... jeszcze takiego nie wyprodukowali
-
Spryskiwacze xenonów
Jak kolega planuje jeszcze troooche pojezdzic autkiem to niech kupi sobie nowki spryskiwacze do zdesia. Na allegro kosztuja przyzwoite pieniadze, ja tak zrobilem, mam wszystko nowe i ori i chodzi jak ta lala
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
No w srode powinna byc juz u mnie pelna wiazka Bose i biore sie za rozbebeszanie autka i w koncu bede mial swiety spokoj hm... Chodzilo mi po glowie zerwac plastidipa z tego znaczka OOOO na przodzie ale wacham sie wciaz czy bedzie lepiej ;P no i wkoncu zamontuje te schowki pod fotele od Ciebie Marynarzu ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- Dostalem ostatnio cyne, ze na naszym forum działa/ła persona o nicku ROGAL co w Wawie urzeduje i sporo naszych forumowych audiczek z chipowal. bo wiem, że pieknie ponoc 1.8T AVJ w B6 zawirusowal na 187KM wiec praktycznie BEX wyszedl i to bez zmiany osprzetu na mocniejszy
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No Andrzeju jeszcze nie zakupilem i kasy nie przelewalem za wycieraczki wiec ode mnie linczu i wpisu na liste nieuczciwych sprzedawcow nie trafisz.......... .....póki co
-
B6 DIVISION
A te drzewka o zapachu sypialni po seksie jo? Wunderbaumsexxxx
-
B6 DIVISION
A mialem nie ogladac meczow o 23:50 gdy nastepnego dnia z rana do roboty trza isc, 4h snu i zapalki w powiekach, ale co tam dzis kolejne browarki i zapowiada sie super mecz 17:25 z udzialem Holandii
-
B6 DIVISION
aj dobrze jest Portugalia jest w grze i Ronaldo nie bedzie dziś płakał a jakie masz Andrzeju parametry kół alusy 18'' 8J jakie ET? i oponki? 225/40/18 ?
-
B6 DIVISION
wezmę dysty 13mm i przymierze na przód i tył i zobaczy się gdzie będą bardziej pasowały
-
B6 DIVISION
no niestety :/ a ja nadal nie wiem jakie dystanse dobrac do swoich alufelg :/ nie chcialbym pomylic sie ani na + ani na -
-
Spryskiwacze xenonów
a to dziwne, musisz miec zapchane dysze w spryskach, bo jak podnoszą się ale z nich nie pryska tzn, że pompka podaje pod cisnieniem płyn do sprysków ale jak już nich nie ulatuje ten płyn to znaczy, że coś z nimi nie tak ---------- Post dopisany 23-06-2014 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 23:59 ---------- jak masz kogoś z forum w pobliżu to umów się na podmiankę i sprawdz czy to napewno to. albo kup manetke a jak to nie ona to sprzedasz. ja np jak dolozylem zderzak wyrezalem sline + spryski pociagnalem kabel do kabiny to jak bawilem sie w podmianke modulu mce to sobie kabelek + urwałem i bylem wsciekly jak na początku nie wiedzialem co jest nie tak, pomyslalem, że przysłano mi wadliwy moduł D ale u Ciebie pozostaje spraawdzic czy wciskajac manetke na 4-5sekun czy pojdzie sygnal z MCE do pompki, jak nie idzie to szukac wyzej problemu. ale jezeli dzialaja Tobie spryski w szybach wiec sygnal do MCE musi isc
-
B6 DIVISION
aaa no to jak Ghana ma przejść dalej to tylko jeden scenariusz dziś Portugalia musi wygrać. no to zaczynamy, czarnucha zaserwował sobie i go go, a o 6:30 pobudka do roboty ---------- Post dopisany 23-06-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 23:57 ---------- 1:0 dla drużyny Pięknisia
-
B6 DIVISION
jak dostaną po tyłkach od Jankesów to Piękniś będzie beeeczał bo to będzie znaczyło bye bye dla Portugalii
-
B6 DIVISION
przespali pierwsze 45minut i wyszlo jak wyszlo, niech wracają robić kolejne szajsungowe gadzety, bo to im akurat dobrze wychodzi ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- za godzinke zacznie sie dobry meczyk USA contra Piękniś