Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. są dwie opcje.. 1) nawkładać gąbki za rejestracje 2) kupić dobrą taśme dwustronną i przykleić tablice do blachy..
  2. ..b6 rzeczywiście drzwi nie trzeba wygłuszać..fabrycznie jest wystarczająco cicho w porównaniu do b5 w której wyciszenie jest konieczne..co do głośników to pewno zagrałby lepiej gdybyś podłączył je pod wzmacniacz..bo ten bose jest kiepściuki..
  3. Norbi rs4 to kox..najlepsza fura jaką można mieć..kiedyś sobie napewno kupie ale Hornet mógły mieć takową..byśmy upalali
  4. nie kupujcie systemu booose ..to lipa..zainwestuj w dobre głośniki + wzmak..
  5. o 19 kolego zapraszamy..
  6. no esse wciąga jak nic..kiedy ustawka ? Dzisiaj NOC ?
  7. jak się nie ślizga to nie wymieniać..
  8. poczekaj na pozia
  9. To żeś chopie pomiarów narobił Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie? Shell V Power R to było lać zwykłą 95 na neste
  10. no ryli słabo NO myslałem że po progsie będzie jakoś z 320
  11. textary sa git..razem z tarczami ATE PD tworzą git zestaw..
  12. Lampy zostają
  13. qwa nie będe na spocie..pracuje do srody codziennie..bez przerwy..
  14. wszystko jest pieknie..ale chce zobaczyć jak będą pasowały inne ledy..jak nie sprzedam to też się nie będe martwił :drool:
  15. Tam masz load equalizer - czyli po prostu dużej mocy rezystor, który ma zapobiec wywalaniu komunikatu o przepalonej żarówce. Regulator napięcia - tudzież dioda zenera, to zupełnie co innego. To mi powiedz jaki regulator zastosować ? Jakiej mocy ? i czy jeden wystarczy na wszystkie ledy ?
  16. Oniak na bilet zarobił u mnie na zmywaku
  17. na wódke oniak zarobił stając w bronksie sprzedając zabaweczki
  18. hehe no ja też
  19. w nocy lampy wyglądają kox jeszcze kierunki sobie zmienie na ledy..narazie trwają poszukiwania odpowiednich ledów..
  20. tam jakiś regulator jest..to mam drugi podłączać ?
  21. Kuniu no ze mną nie było by problemu, ale to jest dla koleżanki, ona szuka a ja pomagam, i chyba nie będzie chciała sie zgodzic... a w jakiej dzielnicy to masz>?
  22. jejuuuu..przecież mówie ze te z czerwonym paskiem to a AZ..ja mam takie same jak ma ten niebieski..jedynie co może inaczej wyglądać to kierunkowskaz..oni wsadzają tam okrągłe ledy...
  23. Akurat dziewczynki to są te same ledy.. z az wyglądają tak :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.