Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. wystarczy antene przykleić przy bezpiecznikach..nie musisz wyciągać zegarów..jak dorwe aparat to cykne foto..musisz tylko kupić antene gps z magnesem..navi kup od Alvaro a antene i kostke w navi serwisie lub allegro.. CANów nie musisz chyba podłączać już pewno zostały wyprowadzone..
  2. zero rzeźbienia..kupujesz navi + harness cable i antene gps i będzie cacy robota na 10 min więc szukaj navi a tą zostawisz sobie w razie jak będziesz jechał do serwisu to wstawisz ori radio..
  3. spanky walcz o więcej przy takich modach tylko 14 i 14..hmmmm..mało..
  4. a WY nie macie o czym rozmawiać..przecież każdy wie ze rureczki z tyłu będą wymienione na większe poczekajcie chwilunie z oceną bo qwa nie zdążyłem zrobić wszystkiego bo czasu brak..a dymi bo musi dymić..nie ma takiego awx co nie dymi
  5. te te te..rezałem dzisiaj cały dzień więc już nie jest paździoch
  6. na srebrny bi wyglądają cacy..jeszcze musisz sobie kupić czarny grill i będzie pięknie :drool:
  7. Lukas chyba zapomniałeś o 2 warszawkisch spotowiczkach K i A :-) czyli razem 5 :gwizdanie: ojjjjjjj nie wiem czy dasz rade..
  8. no dziewczynki Książe Ono wrócił..miewa się dobrze..przytył 10 kg od maków..i poszedł spać oczywiście przywiózł ze sobą wór prezentów :-)
  9. Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie he ja mogę stanąć na kreskeczke mam stockowy AWX
  10. ocynkowana i aluminiowa..
  11. Wyciągnął i wygadał :D A pochwalić się sam nie omieszkam na pewno. Ale nie będę pisał co i jak, bo widziałem Adaś wstępnie zrobił kilka postów temu krótką charakterystykę Będę na spocie to będzie można pomacać . Ogólnie jestem za***iście zadowolony - uważam, że się dobrze trafiło i jest więcej niż oczekiwałem. Warto było nie spać 47h, zrobić 2500 km i ściągnąć autko Na razie czeka mnie załatwianie papierowych spraw i dopiero wtedy będzie można zacząć nim normalnie jeździć. Zmieniam w takim razie nazwę klubu w podpisie: z "... JESZCZE BEZ A4 TEAM ..." na jeszcze nie wiem co hhee Łukasz mnie ..musiałem coś napisać ale to dlatego że będzie to 3 A4 w TEAMie która jest czarna.. a jak wiadomo czarny kolor jest najładniejszy :oklaski:
  12. tak tak..pomyliło mi się z furą pozia
  13. ciiiiiii.. AVJ
  14. ciiiiiiiiiii...
  15. jak Ci się uda to daj znać czy odblokowałeś video in motion..to jedno..a drugie czy podłączyłeś k-line ?
  16. Flyer podjeź do mnie po spocie pod rest pogadamy odnośnie navi.. :-)
  17. ja mam hidy z usa i zakłóceń nie ma..Platinium też kupił przetwornice na allegro i zakłócały nie tylko u niego ale i u innych co mieli CB w okręgu 500m z tego co mówił..
  18. użyj DIAMONDBRITE i będzie wszystko wyglądało jak nowe..
  19. musisz wejść source i zmienić na mp3
  20. ja mam na sprzedaż ori navi dx..jak jesteś zainteresowany to wal na priva..
  21. Dziki jeszcze spotują
  22. Wit jak tam czarnule..założone ? Kuniakowi się już pogieły i wymienił na ATE
  23. hehe oniaki dzwonili polecieli cali i zdrowi oczywiście mak był już grany..a na wieczór plany już są == > szyyyyyyja
  24. Angela Ty to sobie wymódl nową kiere bo jak będzie słońce i podjedziesz z tą Twoją powycieraną kierą to będzie wiocha..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.