Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak dzwoniłem..Seb nie wie co się dzieje jutro będziemy walczyć..jak coś to kolne.. Alv to idź teraz na hamowanko..pewno koników doszło Mi doszło 12 koni i 26 nm.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pinknie wyszło mi się podobi..chyba tak samo jak u oniaka :-) Powiedz alv czy robiłeś cały wydech czy tylko kocówki ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też jutro będe..trza poupalać trochę nowy nabytek KICHOL kiedy opijamy ?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
ja pitole co za kaszalot..w realu taki kibel że hej..weź go sprzedaj chopie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żółw będzie rezał hydrauliczne zawieszonko oj będzie skakanko będzie :-) heh eszpeszali for Zółw..dobre na 5 minutówki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no czarnobyl będzie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 12:00 _________________________________________________Lukas zabierz vaga i program a ja wezme lapka..trza sie trochę zvagować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MorgothV8 Ty też wpadnij tym swoim paździochem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas będzie Żółwia brał na śpiocha :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówisz ze skok w jedną stronę ?:>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qźwa od zawsze chciałem skoczyć ale kręgosłup mówi stanowczo NIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do dzisiaj chłopak się moczy po nocach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no spoko..po 3-4 osoby na jednej linie więc pewno linka z Tobą da rade i nie zaryjesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdążyliśmy wyciągnąć lampy przed zawaleniem się dachu oj Seb nie bądź taki drobiazgowy..impreza była KOX..nawet Mamusia Pozia przyłączyła się do tańcu na parkiecie oczywiście z mistrzem czkawki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
możesz sobie teraz $$ odebrać w postaci trixenonów od pozia..lub DVD :drool: (albo i to i to) w końcu procenty rosły..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i Norbi zapomniałeś jeszcze dopisać że Klaudyna trenowała sobie wyjazd do garażu Poziową furą no i niestety stało się :oklaski: przód do wymiany..troche dach naruszyła konstrukcje..no i dach garażu leży na Twoim dachu..samochód tak się obiżył że nie będziesz już musiał wstawiać sprężyn a no i Twoja siostra ma nowego chłopaka..>TOMBOY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No więc słuchajta..ile mocy wyszło już wiecie..rozmawiałem wczoraj z Tomkiem i mówił że to była tylko poprawka softu zeby nie kopcił..auto wciąż kopci ale troche mniej niż ostatnio widzieliście..dodatkowo zauważyliśmy nieszczelność w układzie (rura dochodząca to FMICa puszczała powietrze - na spawie tzn za mocno wypolerowi) podjade na poprawki..jeśli chodzi o przepływkę to jest okej..Tomek napisał że dziwne że kopci bo mu dał spore doładowanie a benzynki mało..trubo ma lekkie luzy (pewno będzie regeneracja lub nowe), wtryski będziemy wstawiać jakieś nowe lub od ARLa..program jeszcze Tomek będzie robił po powrocie..to tyle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe dobra chłopaki..widzę że schowek dobrze chłodzi krówki bo humory dopisują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qwa już jasno a ja jeszcze w pracy :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heheh dzisiaj Poziek ogłosi że lot został przesunięty..więc w next week kolejne impreza pt" Pożegnanie Pozia 230492304892340..." A tak w ogóle Dziewczynki to pamiętacie chyba że jutro jest niedziela czyli czas na LODZIKI u Żółwia :oklaski: SORRRRRY Dziewczynki że nie przyjechałem ale ROOOOOOOOOBOTA..
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
2 people..double room (ONLY) please.. peace..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Q to Qrycha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol nie załatwiłem bp lookier miał tabakę i nie odbierał fonów..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolego kolego, nie my Ci wisimy tylko Ty i angela wysicie nam po skrzynce warsaw team to zamknięte grono i trzeba się jakoś postarać żeby się wkręcić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol jak nowe a4 ? jakieś wieści ?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 16:26 _________________________________________________Lukas i jak bezpiecznik ? Oniak jak przygotowania..biała się już mrozi ?:>