Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Tak dzwoniłem..Seb nie wie co się dzieje jutro będziemy walczyć..jak coś to kolne.. Alv to idź teraz na hamowanko..pewno koników doszło Mi doszło 12 koni i 26 nm.
  2. No pinknie wyszło mi się podobi..chyba tak samo jak u oniaka :-) Powiedz alv czy robiłeś cały wydech czy tylko kocówki ?
  3. ja też jutro będe..trza poupalać trochę nowy nabytek KICHOL kiedy opijamy ?
  4. ja pitole co za kaszalot..w realu taki kibel że hej..weź go sprzedaj chopie..
  5. żółw będzie rezał hydrauliczne zawieszonko oj będzie skakanko będzie :-) heh eszpeszali for Zółw..dobre na 5 minutówki
  6. hehe no czarnobyl będzie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 12:00 _________________________________________________Lukas zabierz vaga i program a ja wezme lapka..trza sie trochę zvagować
  7. MorgothV8 Ty też wpadnij tym swoim paździochem
  8. Lukas będzie Żółwia brał na śpiocha :oklaski:
  9. mówisz ze skok w jedną stronę ?:>
  10. qźwa od zawsze chciałem skoczyć ale kręgosłup mówi stanowczo NIE
  11. do dzisiaj chłopak się moczy po nocach
  12. nie no spoko..po 3-4 osoby na jednej linie więc pewno linka z Tobą da rade i nie zaryjesz
  13. zdążyliśmy wyciągnąć lampy przed zawaleniem się dachu oj Seb nie bądź taki drobiazgowy..impreza była KOX..nawet Mamusia Pozia przyłączyła się do tańcu na parkiecie oczywiście z mistrzem czkawki
  14. możesz sobie teraz $$ odebrać w postaci trixenonów od pozia..lub DVD :drool: (albo i to i to) w końcu procenty rosły..
  15. no i Norbi zapomniałeś jeszcze dopisać że Klaudyna trenowała sobie wyjazd do garażu Poziową furą no i niestety stało się :oklaski: przód do wymiany..troche dach naruszyła konstrukcje..no i dach garażu leży na Twoim dachu..samochód tak się obiżył że nie będziesz już musiał wstawiać sprężyn a no i Twoja siostra ma nowego chłopaka..>TOMBOY
  16. No więc słuchajta..ile mocy wyszło już wiecie..rozmawiałem wczoraj z Tomkiem i mówił że to była tylko poprawka softu zeby nie kopcił..auto wciąż kopci ale troche mniej niż ostatnio widzieliście..dodatkowo zauważyliśmy nieszczelność w układzie (rura dochodząca to FMICa puszczała powietrze - na spawie tzn za mocno wypolerowi) podjade na poprawki..jeśli chodzi o przepływkę to jest okej..Tomek napisał że dziwne że kopci bo mu dał spore doładowanie a benzynki mało..trubo ma lekkie luzy (pewno będzie regeneracja lub nowe), wtryski będziemy wstawiać jakieś nowe lub od ARLa..program jeszcze Tomek będzie robił po powrocie..to tyle
  17. hehe dobra chłopaki..widzę że schowek dobrze chłodzi krówki bo humory dopisują
  18. qwa już jasno a ja jeszcze w pracy :/
  19. właśnie
  20. heheh dzisiaj Poziek ogłosi że lot został przesunięty..więc w next week kolejne impreza pt" Pożegnanie Pozia 230492304892340..." A tak w ogóle Dziewczynki to pamiętacie chyba że jutro jest niedziela czyli czas na LODZIKI u Żółwia :oklaski: SORRRRRY Dziewczynki że nie przyjechałem ale ROOOOOOOOOBOTA..
  21. 2 people..double room (ONLY) please.. peace..
  22. Q to Qrycha
  23. Kichol nie załatwiłem bp lookier miał tabakę i nie odbierał fonów..
  24. kolego kolego, nie my Ci wisimy tylko Ty i angela wysicie nam po skrzynce warsaw team to zamknięte grono i trzeba się jakoś postarać żeby się wkręcić
  25. Kichol jak nowe a4 ? jakieś wieści ?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 16:26 _________________________________________________Lukas i jak bezpiecznik ? Oniak jak przygotowania..biała się już mrozi ?:>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.