Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. chłopaki a co z kuniem ? Dlaczego jeszcze nie został odblokowany ?Pozio, Luki róbta coś..
  2. hm..no więc moge coś powiedzieć bo troche pojeździłem na tych felach..i powiem Wam chłopaki że nie czuje żadnego bicia na kierownicy..jedzie prosto..
  3. hehe no pewno że będzie płeć piękna..tutaj masz link do ostatniej naszej imprezy http://voyager1956.wrzuta.pl/film/lQalH4fmA7/tangashow-360_dupcia
  4. dobre łożysko też będzie kosztowało ze 150-200zł..
  5. wpadaj na spota do wawy u nas Ci to zrobią..
  6. ja wpadam..ale też długo nie zabaluje i bez %..także kiełbe, karkówkę..jakieś napoje i chipsy będą miał ze sobą a z kim przyjadę to się okaże :-) bez noclegu..
  7. ja qźwa work..a Chemik rozstepy leczy..
  8. haaaaaalo Dziewczynki..jak SPOT?:> :redface:
  9. pewno całe święta brzuszki machałeś...
  10. ale się nażarłem w te święta ledwo chodze..a jak u Was ?:>
  11. tzn jak mi wulkanizator przyklejał ciężarki to na 2 felach przykleił 98g. Fele są pokrzywione tylko od wewnątrz..z zewnątrz wszystko okej..
  12. własnie nie czuje żeby biły..pewno okaże się jak pojade troche szybciej..
  13. Chłopaki wczoraj chciałem założyć zakupione felgi na furacza..i okazało się przy wyważaniu że są pokrzywione..i tu pytanie czy opłaca się regenerować ? Jaka jest odporność po naprawie ? Jakie są przybliżone koszty za komplet 18 ?
  14. kto ma nowe fele ?:> i jakie..
  15. adamooo odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B6
    jak coś to ja mam na sprzedaż oryginalne przetwornice do xenonów..z żarówkami..+ lampy do spolerowania...PW
  16. hehe koniec na dzisiaj i fruuuu do domu :-) w końcu będe miał 1 dzien wolnego
  17. ja sie piszę :redface: jak coś..
  18. hehe te z tango najlepsza była ta w czerwonych gaciach
  19. pzu dobrze wycenia szkody..jak masz swoje ac to zgłoś się do swojej ubezpieczalni niech oni zobaczą auto..zrobią wycene..i jak wycena będzie bardziej korzystna niż w ubezpieczalni sprawcy wypadku weźmiesz sobie kaskę od swojej ubezp. a oni później zrobią sobie regres i ściągną kase...
  20. allegro Poź..życie
  21. adamooo odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    taką mieć tylko 335 biturbo dajzla
  22. adamooo opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajna ta betka..jeszcze żeby miała czarny kolor.. koks
  23. kupił ale jakiś badziewny IC i nie podpasi bo w zderzaku się nie mieści
  24. To zdjęcie mojego autorstwa więc można wklejać zezwalam..
  25. Kuniak ma folią przyciemnione..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.