Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. u to lipa..bo chciałem dzisiaj po robocie pojechać i się wyszaleć Ps.ostatnio jak wracaliśmy z B przygrzmociłem trochę o krewężnik felami i mam troche otarte boczki.. :/ (ranty) ..i tu pytanie? Jak to się naprawia ? Ewentualnie ile kosztuje regeneracja felg ?
  2. a właśnie kuniak TY dajesz na zlota czy nie..bo jakoś na liście Cię nie widze..
  3. hm..mówisz chyba o naszym Guru klubowym Kuniaczu co do grilla to człowieku kupuj go a kuni będzie więcej.. Lukasidło zamawiam 2 smyczki dla mnie i dla siostry coby się lansowała na uczelni i pamiętaj żeby wziąść jakąś kiełbaske dla Pitbulla
  4. hehe jeśli to jest to co masz w podpisie to zaraz kończe prace i możemy zrobić pre-spota
  5. hehe chłopak chyba nie zna zasady Klubu A4 wawa team..milczenie=LIŚć
  6. no michau czekamy..podaj dane swojej fury :diabel2:
  7. hehe pisz co to za maszyna siedzi pod maską Twojego cacka :diabel:
  8. zrezygnował :diabel2:
  9. cieszymy się Escidzonson czy jak to się pisze
  10. Jeśli masz 2 kanałowe radio to możesz spróbować podłączyć 4 głośniki równolegle..spadną omy..jak nie będziesz dawał ostro w palnik to będzie wszystko grało.a na przyszłość albo zmieć radio albo kup wzmaka. Pozdro
  11. ssssssssssstary ale WYPASIK wpadaj we wtorek na spota
  12. :fuckyou2:
  13. hehe banan jest..ale do pierwszego tankowania ps.Chłopaki trza się złożyć na jakiś prezent dla Tomboya
  14. hehe pierwsza eska w Warsaw team hehe jak coś to się pisze jako pierwszy na odmulanie :one:
  15. No chłopaki mnie się podobi hostelik
  16. hehe no kolor jest KOKS
  17. Nie oszukuj...coś mi tu śmierdzi
  18. W imieniu swoim i Waszym chciałem Podziękować koledze Oniakowi za Etkę i Norbiemu za Dxa (który cuś się wiesza) ale w końcu usłyszałem jakiś polskie słowo w mojej Navi :564: no chłopaki właśnie znalazłem...chyba jakaś okazja :fuckyou2: http://moto.allegro.pl/item153649811_audi_a4_200km_okazja_.html
  19. Poź ma w schowku
  20. Lukas pomyliło Ci się... miało być.. HUGO SYRENKA KLAB
  21. jestem gotow przystąpić do sekty :619: Zdeniu chyba nie wiesz co mówisz..po obglądnięciu filmu, zrezygnowałbyś z wyjazdu..sprzedał wóz..i wyjechał z kraju.. hehe my ledwo to przeżyliśmy..
  22. Niunia przypominam że mamy wsród klubowiczów świetnego Barmana ===>Murzyna Więc na jedym drinie się nie skończy.. :564:
  23. adamooo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    kurde mi też jedna postojówka czasami nie działa..już chciałem wymieniać a tu znowu zaczęła działać..
  24. niestety..filmik jest tylko dla wtajemniczonych
  25. No Niunia musisz się przygotować bo kamerzystą będziesz TY i będziesz mnie trzymała zdala od kamery bo ostatnio jak wpadłem w szaU to niestety kamera odmówiła posłuszeństwa..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.