Treść opublikowana przez adamooo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hehe spoko Niunia..przecież żartowaliśmy..cieszymy się że jedziesz i będziesz z nami:) w razie czego chłopaki będą Ci się żalić po alkoholu i będziesz musiała się do tego przyzwyczaić :-)..Lukas23 bardzo szybko się wzrusza
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Zdeniu aaaaaj tam..do zlotu jest jeszcze od groooma czasu..zacznij robić casting dla dziewczyn:) wybierz kilka a może kilkanaście a może się znajdzie jakaś miłośniczka audi.. a poza tym jestem przekonany że nawet Twoje koleżanki by się świetnie z nami bawiły
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
uff...przeczytałem a nie będziesz się czuła źle jak będziesz widziała z 40 dzików siedzących w kątach i obgryzających paznokcie czekając aż wrócą w końcu do domu musisz zabrać ze sobą jakieś miłe koleżanki..w klubie tez mamy paru miłośników bi-em-dablju np.===>Norbi
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hehe chyba nie widziałaś ile Dziki potrafią zjeść Musisz sobie jakoś pomóc i zabrać ze sobą z 10 koleżanek :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tak jako jedyna klubowiczka będziesz musiała gotować Dzikom obiadki :-)
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no spokowo..będziemy densować, skakać, śpiewać..jak coś to ja się pisze pierwszy na densing with U a z łózkiem to się nie martw będziesz spała z Żółwiem on jest miły w dotyku
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
oooooooooojaaaaaaa ...Niunia jedzie
-
Bixenon Xenon od A do Z
po co kombinować i przerabiać..jak wystarczy kupić tylko lampy od s'ki z czarnym środkiem..żarówka taka sama jaką masz czyli d1s..musisz sobie tylko kupić mocowanie pod lampe i po robocie..koszt tych lamp od 300 do 700zł w zależności od stanu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hm..jak coś to wal do Pozia..my jedziemy w piątek jakoś rano..możemy ten samochód zobaczyć jak będzie jakoś niedaleko..najwyżej podjedziemy do blacharza muszę się do Ciebie wybrać i zgrać cd navi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co się furze stało ? Jakiś leciutki daszek ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Njusy są takie że jesteś krewny kase i Lukas powiedział że Cie naliczy jak nie oddasz :diabel: norbi my śmigamy w piątek..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w piątek ja moge..napisz w jakich godzinach..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hehe co za kaban
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chłopaki hamujta bajere bo tu Nju ir naaaaaaadchodzi..więc chciałem Wam Życzyć Szczęśliwego Nowego Roka 2007 ja dzisiaj się bawie na Gocławiu więc jak komuś się zachce spotować to zapraszam :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale pisał że się pojawi na wiosne a w ogóle to nie zapomnij o naszym zlocie klubowym 2-3-4 marca..obecność obowiązkowa :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary w pierwszym poście masz jak WÓŁ napisane czerwonymi literami..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe oniak to teraz możesz się ścigać nawet z lawetą
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Chłopaki..a dlaczego Niniu nie ma na liście ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko Oniaczek.. jak tam po świętach ? Utyłeś coś? Może dzisiaj zdziałamy jakiegoś maka wieczorkiem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeden się psuje drugi nie wystarczy dbać o auto Zagdaj z GSem niech Ci powie co i jak jest z jego furą..ja widziałem zdjęcia jak była lekko porysowana od strony pasażera..niebieska jest całkiem całkiem..myślę że GS nie kupowałby jakby była nieźle walona..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaku magia świąt dopadła naszych forumowiczów z wawy..prezenty, wisełka itd. :mrgreen: Tylko ja qźwa znowu w pracy..ale zara wychodze..ktoś chętny na maka za 30min ?
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
spoko wyszło :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qźwa chłopaki..nie dość że ukradli mi wkłady lusterek w starym b5 to w dodatku dzisiaj w nocy ktoś mi porysował drzwi w nowym..kluczem qr** co za pojebany kraj..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to niech Ci ją przegra :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy'a coś nie ma..pewno pojechał oglądać :mrgreen: