Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. hehe spoko Niunia..przecież żartowaliśmy..cieszymy się że jedziesz i będziesz z nami:) w razie czego chłopaki będą Ci się żalić po alkoholu i będziesz musiała się do tego przyzwyczaić :-)..Lukas23 bardzo szybko się wzrusza
  2. Zdeniu aaaaaj tam..do zlotu jest jeszcze od groooma czasu..zacznij robić casting dla dziewczyn:) wybierz kilka a może kilkanaście a może się znajdzie jakaś miłośniczka audi.. a poza tym jestem przekonany że nawet Twoje koleżanki by się świetnie z nami bawiły
  3. uff...przeczytałem a nie będziesz się czuła źle jak będziesz widziała z 40 dzików siedzących w kątach i obgryzających paznokcie czekając aż wrócą w końcu do domu musisz zabrać ze sobą jakieś miłe koleżanki..w klubie tez mamy paru miłośników bi-em-dablju np.===>Norbi
  4. hehe chyba nie widziałaś ile Dziki potrafią zjeść Musisz sobie jakoś pomóc i zabrać ze sobą z 10 koleżanek :one:
  5. tak jako jedyna klubowiczka będziesz musiała gotować Dzikom obiadki :-)
  6. no spokowo..będziemy densować, skakać, śpiewać..jak coś to ja się pisze pierwszy na densing with U a z łózkiem to się nie martw będziesz spała z Żółwiem on jest miły w dotyku
  7. oooooooooojaaaaaaa ...Niunia jedzie
  8. adamooo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    po co kombinować i przerabiać..jak wystarczy kupić tylko lampy od s'ki z czarnym środkiem..żarówka taka sama jaką masz czyli d1s..musisz sobie tylko kupić mocowanie pod lampe i po robocie..koszt tych lamp od 300 do 700zł w zależności od stanu..
  9. hm..jak coś to wal do Pozia..my jedziemy w piątek jakoś rano..możemy ten samochód zobaczyć jak będzie jakoś niedaleko..najwyżej podjedziemy do blacharza muszę się do Ciebie wybrać i zgrać cd navi
  10. a co się furze stało ? Jakiś leciutki daszek ?
  11. Njusy są takie że jesteś krewny kase i Lukas powiedział że Cie naliczy jak nie oddasz :diabel: norbi my śmigamy w piątek..
  12. w piątek ja moge..napisz w jakich godzinach..
  13. no chłopaki hamujta bajere bo tu Nju ir naaaaaaadchodzi..więc chciałem Wam Życzyć Szczęśliwego Nowego Roka 2007 ja dzisiaj się bawie na Gocławiu więc jak komuś się zachce spotować to zapraszam :diabel:
  14. ale pisał że się pojawi na wiosne a w ogóle to nie zapomnij o naszym zlocie klubowym 2-3-4 marca..obecność obowiązkowa :-)
  15. Stary w pierwszym poście masz jak WÓŁ napisane czerwonymi literami..
  16. hehe oniak to teraz możesz się ścigać nawet z lawetą
  17. Chłopaki..a dlaczego Niniu nie ma na liście ?
  18. siemanko Oniaczek.. jak tam po świętach ? Utyłeś coś? Może dzisiaj zdziałamy jakiegoś maka wieczorkiem ?
  19. jeden się psuje drugi nie wystarczy dbać o auto Zagdaj z GSem niech Ci powie co i jak jest z jego furą..ja widziałem zdjęcia jak była lekko porysowana od strony pasażera..niebieska jest całkiem całkiem..myślę że GS nie kupowałby jakby była nieźle walona..
  20. chłopaku magia świąt dopadła naszych forumowiczów z wawy..prezenty, wisełka itd. :mrgreen: Tylko ja qźwa znowu w pracy..ale zara wychodze..ktoś chętny na maka za 30min ?
  21. spoko wyszło :mrgreen:
  22. qźwa chłopaki..nie dość że ukradli mi wkłady lusterek w starym b5 to w dodatku dzisiaj w nocy ktoś mi porysował drzwi w nowym..kluczem qr** co za pojebany kraj..
  23. to niech Ci ją przegra :mrgreen:
  24. Tomboy'a coś nie ma..pewno pojechał oglądać :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.