Treść opublikowana przez adamooo
-
problem..
Witam..dzisiaj sprawdzając czy lakiernicy dobrze pomalowali błodnik i maske zauważyłem spory wyciek oleju..więc szybko zgasiłem silnik i sprawdziłem ilość oleju..na bagnecie zero znaków..szybko dolałem to co mi zostało w bańce..było z pół litra może..Nigdy nie dolewałem oleju..i nic nie ubywało a teraz nagle zero w misce..może ktoś wie co to może byc za wyciek ? Czy to możliwe ze filtr oleju się odkręcił ? http://passepartout.pl/audi/olej/1.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/2.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/3.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/4.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/5.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/6.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/7.jpg Pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
PIS.. http://img527.imageshack.us/img527/8503/pisyes5ci.gif
-
halogeny do 95rocznika..
800 sam zderzak..+ halogeny 1250
-
[ALL B5] Jakie markowe głośniki pasują do B5 ?
z tyłu wchodzą 16.5 ale musisz mieć panele..podjedz do sklepu car-audio napewno kupisz..u nas na giełdzie 25zł sztuka...Na przód nie wejdzie nic więcej jak 130mm..to są jedyne głośniki które tam wejdą..i uwierzcie mi NIC INNEGO TAM NIE WJEDZIE..(nawet jak zrobisz panele) no chyba ze zrobisz sobie panele zewnętrzne ale wtedy musisz pociąć tapicerke drzwi..
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Po pierwsze są bardzo cieniutkie.. po drugie w zime robi się zielony osad i sreberko sie odkleja..może nie po całości ale w niektórych miejscach..albo sobie odpuść..albo kup oryginalne (które są potwornie drogie).
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
chyba coś niemożliwe zeby rdza się pojawiała w tak młodnym roczniku..może coś było kombinowane przy szybie ..?
-
ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
hehe..no niezły allroad :-) musi być gleba jak nic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki ja się postaram wpaść nawet na godzine..jak coś to zadzwonie do Was bez fury to jak bez nogi..a mam troche do roboty przed świętami..
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
u mnie też nie ma..widziałem na allegro używke koszt jakieś 120 zł..zastanawiałem się nad tym..ale chyba warto kupić :]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
HEhe pies niewiadomo skąd..ale znał tych gości bo się z nimi witał.. Nie oddałem felg do lakiernika tylko samochód ...miałem rozwalony zderzak maske i błotnik więc poszło do malowania.. Poziek Bart mówił ze 550 zł za ksenonki ..kupujesz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fele pierwsz klasa :-) ale przydałby się trochę większe Druga sprawa..założyłem już fele..oddali mi 200 zł z czego 50 zabrali za wymiane.. Szef był wpieniony jak z nim gadałem próbował się wykręcić..i podjechał Pan pies nie wiadomo skąd..zaczęliśmy rozmawiać ..spisał nas..Szef wkurzony na maxa zadzwonił do swojego szefa zeby rzucił wszystko i niech przyjezdza bo są problemy..Szef przyjechał 2 min gadki i oddał pieniążki..jestem na czarnej liście No więc teraz nie mam furmana bo oddałem do lakiernika..i czekam aż zrobią.. Więc raczej nie wpadne na spota bo nie mam czym..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wróciłem od wulkanizatora..no i: -Pierścienia jak nie było to nie ma.. -na jutro ma jakiś koleś załatwić taki pierścień tzn ma dorobić -za wymiane nie zapłace -a z rysami to jutro ma mi dać odpowiedź (przyglądałem się jest rysa z 25 cm długości zdarty jest lakier..) kurka nie wiem co teraz zrobić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy zostań :-) przynajmniej będziesz wpadał na spoty :-) A Ty się lukas nie martwij będzie dobrze :-) będziemy smigać dodatkowo na spoty audi i może VW :roll: coby się troche popróbować z innymi :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy a gdzie śmigasz i na ile ? Bartte priv
-
Strefa Śmiechu
Prosze kilogram miesa. >> > - Nie ma. >> > - Ale na sklepie jest napisane "mieso" >> > - No to co? U mnie na szopie jest napisane "c**j", a tam mam drewno...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będe miał czasa to zgram na cd i może na jakiegoś ftpa wrzuce.. hehe nie poradze sobie z nimi sam :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przemyśle przez noc co z nimi zrobić.. Wulkanizator na Ul.Conrada 7 ==>NIE POLECAM !!! No Ono zarzucisz program i wciagasz wszystkich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki poradźcie.. BYłem wczoraj u wulkanizatora zeby zmienił mi fele i w 2 zeby wymienił opony bo w zeszłym sezonie troche się spaliły.. -podjechałem powiedzieli ze nie mają maszyny z dociskiem wiec zebym zostawił wymienią wieczorem w innym warsztacie gdzie mogą to wymienić..powiedziałem zeby uważali na ranty..powiedzieli ze spoko dadzą rade.. -dzisiaj rano podjechałem na założenie felg..i nie dość ze porysowane ranty na tych dwóch felgach to i zapodziali gdzieś pierścien centrującą.. - czekałem z 1,5 godziny (dzownili po ludziach, szukali w samochodzie- pierścienie się nie odnalazły) - musiałem już jechać bo do roboty na 11.. - jutro mam podjechać około 13 i teraz nie wiem czy w ogóle płacić czy reklamować niech naprawiają uszkodzone ranty..czy zapłacić normalnie Doradźcie prosżę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja go już znam jakiś czas..i wiem co robi ze swoim samochodem.. :-) więc nie ma obaw..zostawiaj :-) posmiga troche i odda CI go jak nówka sztuka ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak coś to ja się pisze..trza to auto odmulić :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurka właśnie nie wiem..wracałem to niby oki..może się rozgrzało do cerwoności dlatego nie działało..mam nadzieje ze nic się nie stało i sie ścigniemy po moim programie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurka szkoda że mi sie nie udało ścignąć z ono :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NOm spoko smiga..kaman foteczki :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra Tobie wybaczam...ono też się pożegał =>też wybaczam..a reszta ?:> A jak bym nie odpalił i bym kurna został na lodzie..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cfaniaczki uciekliście bez pożegnania..foch :mrgreen: