Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Witam..dzisiaj sprawdzając czy lakiernicy dobrze pomalowali błodnik i maske zauważyłem spory wyciek oleju..więc szybko zgasiłem silnik i sprawdziłem ilość oleju..na bagnecie zero znaków..szybko dolałem to co mi zostało w bańce..było z pół litra może..Nigdy nie dolewałem oleju..i nic nie ubywało a teraz nagle zero w misce..może ktoś wie co to może byc za wyciek ? Czy to możliwe ze filtr oleju się odkręcił ? http://passepartout.pl/audi/olej/1.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/2.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/3.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/4.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/5.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/6.jpg http://passepartout.pl/audi/olej/7.jpg Pozdrawiam
  2. PIS.. http://img527.imageshack.us/img527/8503/pisyes5ci.gif
  3. adamooo odpowiedział(a) na adamooo temat w Audi A4 B5
    800 sam zderzak..+ halogeny 1250
  4. z tyłu wchodzą 16.5 ale musisz mieć panele..podjedz do sklepu car-audio napewno kupisz..u nas na giełdzie 25zł sztuka...Na przód nie wejdzie nic więcej jak 130mm..to są jedyne głośniki które tam wejdą..i uwierzcie mi NIC INNEGO TAM NIE WJEDZIE..(nawet jak zrobisz panele) no chyba ze zrobisz sobie panele zewnętrzne ale wtedy musisz pociąć tapicerke drzwi..
  5. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Po pierwsze są bardzo cieniutkie.. po drugie w zime robi się zielony osad i sreberko sie odkleja..może nie po całości ale w niektórych miejscach..albo sobie odpuść..albo kup oryginalne (które są potwornie drogie).
  6. chyba coś niemożliwe zeby rdza się pojawiała w tak młodnym roczniku..może coś było kombinowane przy szybie ..?
  7. hehe..no niezły allroad :-) musi być gleba jak nic
  8. Chłopaki ja się postaram wpaść nawet na godzine..jak coś to zadzwonie do Was bez fury to jak bez nogi..a mam troche do roboty przed świętami..
  9. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    u mnie też nie ma..widziałem na allegro używke koszt jakieś 120 zł..zastanawiałem się nad tym..ale chyba warto kupić :]
  10. HEhe pies niewiadomo skąd..ale znał tych gości bo się z nimi witał.. Nie oddałem felg do lakiernika tylko samochód ...miałem rozwalony zderzak maske i błotnik więc poszło do malowania.. Poziek Bart mówił ze 550 zł za ksenonki ..kupujesz ?
  11. Fele pierwsz klasa :-) ale przydałby się trochę większe Druga sprawa..założyłem już fele..oddali mi 200 zł z czego 50 zabrali za wymiane.. Szef był wpieniony jak z nim gadałem próbował się wykręcić..i podjechał Pan pies nie wiadomo skąd..zaczęliśmy rozmawiać ..spisał nas..Szef wkurzony na maxa zadzwonił do swojego szefa zeby rzucił wszystko i niech przyjezdza bo są problemy..Szef przyjechał 2 min gadki i oddał pieniążki..jestem na czarnej liście No więc teraz nie mam furmana bo oddałem do lakiernika..i czekam aż zrobią.. Więc raczej nie wpadne na spota bo nie mam czym..
  12. Wróciłem od wulkanizatora..no i: -Pierścienia jak nie było to nie ma.. -na jutro ma jakiś koleś załatwić taki pierścień tzn ma dorobić -za wymiane nie zapłace -a z rysami to jutro ma mi dać odpowiedź (przyglądałem się jest rysa z 25 cm długości zdarty jest lakier..) kurka nie wiem co teraz zrobić..
  13. Tomboy zostań :-) przynajmniej będziesz wpadał na spoty :-) A Ty się lukas nie martwij będzie dobrze :-) będziemy smigać dodatkowo na spoty audi i może VW :roll: coby się troche popróbować z innymi :-)
  14. Tomboy a gdzie śmigasz i na ile ? Bartte priv
  15. Prosze kilogram miesa. >> > - Nie ma. >> > - Ale na sklepie jest napisane "mieso" >> > - No to co? U mnie na szopie jest napisane "c**j", a tam mam drewno...
  16. Jak będe miał czasa to zgram na cd i może na jakiegoś ftpa wrzuce.. hehe nie poradze sobie z nimi sam :mrgreen:
  17. Przemyśle przez noc co z nimi zrobić.. Wulkanizator na Ul.Conrada 7 ==>NIE POLECAM !!! No Ono zarzucisz program i wciagasz wszystkich
  18. Chłopaki poradźcie.. BYłem wczoraj u wulkanizatora zeby zmienił mi fele i w 2 zeby wymienił opony bo w zeszłym sezonie troche się spaliły.. -podjechałem powiedzieli ze nie mają maszyny z dociskiem wiec zebym zostawił wymienią wieczorem w innym warsztacie gdzie mogą to wymienić..powiedziałem zeby uważali na ranty..powiedzieli ze spoko dadzą rade.. -dzisiaj rano podjechałem na założenie felg..i nie dość ze porysowane ranty na tych dwóch felgach to i zapodziali gdzieś pierścien centrującą.. - czekałem z 1,5 godziny (dzownili po ludziach, szukali w samochodzie- pierścienie się nie odnalazły) - musiałem już jechać bo do roboty na 11.. - jutro mam podjechać około 13 i teraz nie wiem czy w ogóle płacić czy reklamować niech naprawiają uszkodzone ranty..czy zapłacić normalnie Doradźcie prosżę
  19. no ja go już znam jakiś czas..i wiem co robi ze swoim samochodem.. :-) więc nie ma obaw..zostawiaj :-) posmiga troche i odda CI go jak nówka sztuka ..
  20. jak coś to ja się pisze..trza to auto odmulić :razz:
  21. Kurka właśnie nie wiem..wracałem to niby oki..może się rozgrzało do cerwoności dlatego nie działało..mam nadzieje ze nic się nie stało i sie ścigniemy po moim programie
  22. Kurka szkoda że mi sie nie udało ścignąć z ono :-)
  23. NOm spoko smiga..kaman foteczki :razz:
  24. No dobra Tobie wybaczam...ono też się pożegał =>też wybaczam..a reszta ?:> A jak bym nie odpalił i bym kurna został na lodzie..?
  25. cfaniaczki uciekliście bez pożegnania..foch :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.