Treść opublikowana przez d4widoV
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
no to qfa trza dorwac takie cudenko bo w boczku mam upchana gasniczke i lewarek i sie mecze zawsze zeby to scisnac
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Najs, ale gdzie to dokladnie sie miesci?
-
Zamarzł olej w skrzyni
Fakty i mity jak zawsze oczywiscie ze sie powinno wymieniac, i to nawet co 60kkm, w manualu nie jest to az tak konieczne, ale jednak warto zmienic, a widac to po kolorku zlanego oleju...
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Nielsen Cyclone, ValetPro
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Tanuej chyba nie znajdziesz, ja w aso kupowalem za tyle
-
szczotka do felg
Ja wlasnie rozpatrywalem sie nad kupnem takiej lub ewentualnie takiej - http://showcarshine.pl/mycie/798-showcarshine-soft-wheel-brush-delikatna-szczotka-do-felg.html ze wzgledow oczywistych - $
-
szczotka do felg
Poleccie jakas szczotke do frlg, zebym po przejechaniu iron-xem lub prickbortem mogl wymyc niektore miejscs bez martwienia sie ze porysuje fele. Tylko w jakiejs rozsadnej cenie, bo sa nawet po 99 zl
-
Wycieraczka tył avant
Z VW Polo - RAMIĘ TYLNEJ WYCIERACZKI + PIÓRO VW Polo 01-05 H/B (3902273089) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spryskiwacze mgiełkowe przedniej szyby
Jest temat - owszem. 'nie wynika z niego nic' - nie, nie ma jak do tej pory ,adnych spryskow mgielkowych, ktore mozna przeszczepic do b5, a zakladajac ten temat nie myslales chyba ze ktos nagle wyczaruje Ci takowe spryski?
-
Lampy tylne led audi a4 b5 eagle eyes
te wg. mnie akurat sie najladniej prezentuja ze wszystkich dostepnych, junior_tdi smigal na takich w swojej b5. Ale cena zaporowa...
-
Rozpórka górna
arturoo - Ty masz taka jak na zdjeciu? dokladnie w tym samym miejscu? bo to jest ori
-
Pogrzewana przednia szyba
no kurde bo deszcz dzisiaj zamarzniety mnie napotkal, kiedy montujemy te grzane przednie szyby
-
320mm w AJL quattro
zakładałeś wcześniej 321 czy od razu na 345 poleciałeś ? Zakładałem........to była pomyłka.....Dev przestrzegał ale nie słuchałem ... hehehe, no ja sie troche za pozno o swapie na 345 mm dowiedzialem na forum mianowice po tym jak zakupilem juz opony zimowki-nowki 16" i fele... wiec 312mm jest
-
Rozpórka górna
była......mam u siebie o rly?! to najs kurde, pokazesz mi fotke?
-
Zarówka do wstecznego LED CREE
Na pewno nie, malo ktore ledy maja homologacje. Philips jedynie wypuscil na rynem w5w w ledzie, ale cena za komplet ~70zl jak pamietam. Wlasnie to homologacja najwiecej kosztuje
-
Zarówka do wstecznego LED CREE
Ja zakupilem sobie takowe ledziki na wsteczny - ŻARÓWKA LED Ba15s 12SMD + Cree biała 6000K 7W (3839648843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., zobaczymy co z tego bedzie
-
Montaż LED zamiast postojówek
Wiesz, 6000k to najbardziej biala barwa z zarowek. Wiec na ludzki rozum.... Ale jak u nas przyjelo sie ze biel zarowki to oczywista żòłć to coz...
-
Montaż LED zamiast postojówek
nie no, oczywiscie ze reszta jest w full ledzie kabinka, nozki, drzwi (czerwone i biale), schoweczek, reja itp Ja juz 2x u mnie w miescie mialem kontrole akurat zatrzymali mnie o sprawdzenie dokumentow, ale zanim je im dalem, to poprosili o prezentacje spryskiwaczy xenonu i patrzyli na lampy i nic nie gadali.
-
320mm w AJL quattro
Ale ja mowie o 345mm nie 347mm, zdaje sie ze Arturoo takie ma u siebie w b5, a cena chyba nie duzo sie rozni od 312mm
-
320mm w AJL quattro
Zeby zalozyc 312 to specjalnie roboty z tym nie ma, a efekt jest w porownaniu z 288. Ale zas jak jest tyle zachodu zeby zalozyc 320 to nie lepiej pojsc na calosc i 345mm? Swoja droga, 345 wcisnie sie w 17"?
-
Terkotanie przy odpalaniu
U mnie to wyglada w ten sposob, ze wczoraj smigalem autem do 21, rano dzis o 5.30 nie bylo terkotania (temp byla 1°C). Ale jak auto postoi przynajmniej 24h to o poranku jest terkotanie
-
Terkotanie przy odpalaniu
Tez to mam, ale nie robie z tym, zbyt duzy koszt... 1200 prawie za 2 napinacze
-
Terkotanie przy odpalaniu
napinacz lancucha rozrzadu
-
Rozpórka górna
Ten cieńszy z sedana 26,8mm - 8D0 411 309 K Ten grubszy 1BA 29mm - 8D0 411 309 M Ten z 1BE, 1BQ,1BV, S4 i RS4 też 29mm - 8D0 411 309 L ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Z tego co mi wiadomo to w poliftach, w większości wersji silnikowych montowali już w serii tą dolną rozpórkę ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- Dużo poliftów z najmocniejszymi silnikami również miały górną rozpórkę, pewnie również wiązało się to z zawieszeniem 1BE, 1BV no to u mnie 1BE bylo, a dolnej rozporki nie, ale podejrzewam ze to przez Tiptronica, bo skrzynia jest o wiele nizej i w tych miejscach nie podejdzie chyba rozporka ori
-
Montaż LED zamiast postojówek
pewnie, zaraz pojde pyknac foteczke Tak sobie swieca za dnia: