Treść opublikowana przez exportsubripp
-
B8 TrOOOOp
A to ma znaczenie czy bang olufsen jest czy nie?
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos namiar na podsufitke czarną do avanta b8 kompletną ze slupkami w dobrej cenie?
-
Spoty wrocławskie
spoko żaden prowokator , jesli juz to lubie pozartować Pozdro dla W-wia , udanego spota
-
B8 TrOOOOp
Pytanie do kolegow z Wroclawia. Polecicie kogos kto ogarnie spilszczenie mmi 3g ?
-
Spoty wrocławskie
A no tak. Widze. Jest takie powiedzenie nawet ze jak siedzisz w gównie i jest ci ciepło to lepiej nie wychodź hehe
-
Spoty wrocławskie
Wiem. Ja chyba do was zaczne jezdzic. Wieksza grupa jest. Kiedys musimy zrobic cos w polowie drogi wspolnie. Chocby obojetnie kiedy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Sobota : exportsubripp A mozna i w Legnicy lub w polowie drogi. Mi obojetne
-
Spoty wrocławskie
Jutro w Bolesławcu o 19tej bedzie spot. Ktos chetny wpaść?
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
Mi w lecie pomaga wentylacha foteli ale w zimie faktycznie zanim grzanie zacznie dzialac to karwa mać korzonki mozna odmrozic sobie :/
-
spadek obrotów przy przyspieszaniu
We wrzesniu 2013 poprzedni wlasciciel rzekomo wymienial : 3189 600 002 łozysko dociskowe , oraz 2289 000 148 koło dwumasowe zestaw. Mam fre z king softu Stary Sącz na 2700 pln. Myslalem ze ten temat mam z gliwy a tu sie okazuje ze jeszcze sprzeglo musze wymienic? Jakie kiszty wchodza w gre i podpowiedzcie czy lepiej jezdzic az sie wysra do konca czy odrazu wymieniac? Jezdzenie z tym moze pogłębić usterke o inne elementy ?
-
spadek obrotów przy przyspieszaniu
Sama dwumasa. Jakis rok temu
-
spadek obrotów przy przyspieszaniu
Dwumasa niedawno wymieniana byla
-
spadek obrotów przy przyspieszaniu
2.0 cagc. Obseruje od jakiegos czasu ze gdy gwaltownie przyspieszam np przy wyprzedzaniu kolumny aut i przykladowo jade na 4 biegu na 2 tys obrotów , nagle chce wyprzedzic gwaltownie wciskam gaz do podłogi i auto nie dostaje równomiernego kopa tylko w pewnym momencie sie zamula. Wskazówka skacze na 3000 obr lub wiecej silnik wyje pózniej spada na 2500 i dopiero idzie równo do góry i ciągnie juz dobrze. Dzieje sie to caly czas na 4 5 i 6 biegu. Na nizszych tego nie zauwazylem. Najvzesciej przy np redukcji z 5 na 4 ale nie wiem czy to jest powiazane ze sobą. Nagralem to zjawisko i wrzucam filmik. Moze ktos cos doradzi. http://m.youtube.com/watch?v=mZecchmQAtg
-
B8 TrOOOOp
Gibons a jak ja mam zderzak s-line i grill od s4 a chcialbym taki grill jak ma Wojtas od rsa caly czarny bez znaczkiw to trza wymienuac caly przód zderzak ? Samego grila nie da sie jakos zmienic? Maszvtakie części moze ?
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Furka kox , nie chcesz sprzedac tych kół letnich lub zimowych?
-
B8 TrOOOOp
245/40ZR18 takie mam opony letnie. Swoja drogą wie ktos co oznacza to "Z" ? Ps. Nygus jestem zainteresowany oponami letnimi jak i zimowymi. Pozdr.
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Autko cudo. Wlasnie sam sie zdziwilem ze na sprzedaz tak szybko
-
Spoty wrocławskie
- B8 TrOOOOp
Orientujecie sie moze co to sa za koła? Jakis model albo link do aukcji? Poluje na takie i nigdzie znalezc nie moge- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
To wpadajcie do b-ca . Jestem dostepny 24 na h.- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Bylem w zeszlym tyg 2 razy w legnicy. Jak bede teraz jechal to dam znaka- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Pająki są znane i maja dobra marke w b-cu. Oooo pany widze ze z moich okolic wreszcie ktos na forum zawital , kiedy jakiegos mini spota robimy ?- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Kiedy jakis spot ?- B8 TrOOOOp
Ps. W wielu watkach czytam o jakims dodatkowym menu w mmi. Jak sie to odblokowuje?- B8 TrOOOOp
Jak sie dowiedziec jaki model mmi mam w aucie ? To moj panel. To jest 3g low czy 3g high ? Po czym sie to poznaje? - B8 TrOOOOp