Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. Krzyniek już dawno takie ma
  2. zostałem sam, teraz to na pewno 1800 niedam rady
  3. ty może byś poszedł spać zamiast podjudzać :>
  4. dwa pojechały a ja zatrzymany!
  5. bo Spocik u Nas to jak białe- wciąga jak holera [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 15:59_________________________________________________ale nie oszukujcie kolegi, przyjadą kobitki w lśniących A3- ach i tam się zacznie "logowanie"
  6. spam atack http://www.youtube.com/watch?v=5RRQbHIaSZE&feature=related
  7. jesteś w ciąży?!
  8. audi rules http://pl.youtube.com/watch?v=V7g-pvpmgnk&feature=related
  9. i ja też mam
  10. o ile zajedzie????
  11. fajna, ale radyiko to proponuje alpinkę, najlepsiejsza
  12. mi tak nigdy się nie udało :gwizdanie:
  13. napewno, ale muszę nowe mu sprawić, bo on zawsze ma ręce pełne roboty
  14. Tosik ma moje, takie bialutkie, do roboty, na techno jak znalazł
  15. w takim tempie ( 20 str/ dobę) to 2000 będzie, ale już w listopadzie [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 18:25_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=4p6NufNRAQI
  16. prawda 15 litrów w mieście to już trzeba dobrze jechac, u mnie spalanie waha się między 13 a 17, a jak ktoś mówi 10 to, albo zazdościc albo niewierzyc
  17. tylko hamer, a kurna wcześniej tam czerwona strzała była i nikt!... zdjęcia nie zrobił!!! :bicz3:
  18. w jeżdzie,to w jaki sposób się zwija :gwizdanie:
  19. zdarza się
  20. nie mogę tam wejść, czyżby wszyscy już tam byli...
  21. a gdzie, bo ja ich nie widzę?
  22. fajna, i stołeczki eleganckie [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 23:24_________________________________________________brakuje tylko quattro :gwizdanie:
  23. jak jest taka potrzeba, ale najczęściej to sam sworzeń
  24. oto chodzi, że mi tak mało nie pali od 13 do 17 litrów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.