Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek już dawno takie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zostałem sam, teraz to na pewno 1800 niedam rady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty może byś poszedł spać zamiast podjudzać :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dwa pojechały a ja zatrzymany!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo Spocik u Nas to jak białe- wciąga jak holera [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 15:59_________________________________________________ale nie oszukujcie kolegi, przyjadą kobitki w lśniących A3- ach i tam się zacznie "logowanie"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie też
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spam atack http://www.youtube.com/watch?v=5RRQbHIaSZE&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesteś w ciąży?!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
audi rules http://pl.youtube.com/watch?v=V7g-pvpmgnk&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ja też mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o ile zajedzie????
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
fajna, ale radyiko to proponuje alpinkę, najlepsiejsza
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
mi tak nigdy się nie udało :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
napewno, ale muszę nowe mu sprawić, bo on zawsze ma ręce pełne roboty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik ma moje, takie bialutkie, do roboty, na techno jak znalazł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w takim tempie ( 20 str/ dobę) to 2000 będzie, ale już w listopadzie [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 18:25_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=4p6NufNRAQI
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
prawda 15 litrów w mieście to już trzeba dobrze jechac, u mnie spalanie waha się między 13 a 17, a jak ktoś mówi 10 to, albo zazdościc albo niewierzyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko hamer, a kurna wcześniej tam czerwona strzała była i nikt!... zdjęcia nie zrobił!!! :bicz3:
-
[B5 ANB] Zagazowana niunia - pytanie laika
w jeżdzie,to w jaki sposób się zwija :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Mój Audik :)
zdarza się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mogę tam wejść, czyżby wszyscy już tam byli...
-
[B5 ADR] Mój Audik :)
a gdzie, bo ja ich nie widzę?
-
Przedstawiam mój nowy nabytek:)
fajna, i stołeczki eleganckie [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 23:24_________________________________________________brakuje tylko quattro :gwizdanie:
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
jak jest taka potrzeba, ale najczęściej to sam sworzeń
-
[B5 AEB] Błąd 561
oto chodzi, że mi tak mało nie pali od 13 do 17 litrów