Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki Krzyniu to poprawia mi zawsze humor :> a dziewcze jest super i tylko ją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki to był film co d*pa na biało ubrana kręci za***iście tyłkiem?
-
[B5 AEB] Błąd 561
na lpg, na benzynce nie sprawdzałem, ale charakteryzuje się falowaniem obrotów, i na lpg i benzynie
-
[B5 AEB] Błąd 561
561- kontrola dodawania mieszanki, o co chodzi i co może być problemem, pojawia się od czasu do czasu i ciągle go kasuje, może ktoś pomóc?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Raggaman zawsze w gotowości
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
kumplowi jak tak wcześnie przełanczało na benzynę to filtry były zapchane, a sygnał przy przełanczaniu u mnie też jest i to dosyć głośny
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
lampy mogłeś już dać zespolone... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...
super, ale jeszcze ładna felga i spoks
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://nasza-klasa.pl/profile/10154817/gallery/2 a to czyję? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale za tydzień musicie być zrobimy jakiś ładny powrót przez Mińsk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na Połczyńskiej stoi RS6 Avant za ponad 550 tyś i już zarezerwowany [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 08:27_________________________________________________a odnośnie dróg, to zapytałem kiedyś Pana w GDKiA, czemu droga krajowa 4 lata po remoncie kwalifikuje się do kolejnego remontu? a on na to..."czasami tak bywa"... ręce opadają i takich przypadków są setki, jak już coś zrobią to spie.. rdolą, tak jak wyjazd z Wawy na Terespol. Szkoda nerwów na takie tematy :wallbash: :wallbash:
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
prawda
-
[B5 AKN] Jakie amorki na tył w zawieszeniu 1BE ?
ale monroe to lipa...
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
ngk platynowe 60 tyś min.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
zgaduj, zgadula... gazowiec z kompem, najlepiej co to montował :gwizdanie:
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
po 15 tyś wymiana świec to przesada na ngk- ach nawet 50 tyś z lpg to nie ma problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może być za miesiąc? [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 13:30_________________________________________________co tam dzisiaj w Czersku jest? bo doszły mnie słuchy, że jakiś zlot?
-
[B5 AKN] Jakie amorki na tył w zawieszeniu 1BE ?
monroe? chyba jakieś nie porozumienie? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja audisia :))
ładnie się świeci
-
JAKIE ŚWIECE DO A4 2,8 V6 Z 1996R
http://moto.allegro.pl/item452496550_oryginalne_swiece_zaplonowe_vw_audi_skoda_seat.html czy możliwe, żeby oryginały były tańsze od NGK? i czy lepiej takie czy NGK?
-
[ALL B5] A4 i cztery łapy :)
bardzo ładna, gdzie kupiłeś?
-
Indeks prędkości
jest jeszcze parametr dopuszczalnego obciążenia na koło zwykle podany na oponie np; 195/65 R 15 88H i tu liczba 88 mówi o dopuszczalnym obciążeniu na koło wyrażone w kg, ja już nie pamiętam, ale 88 to jest ok 650- 680 kg na koło. Może to być 91, 101, 102 itp
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
bardzo dobrze wychodzi regeneracja, kumpel przejechał 50 tyś i zapowiada się jeszcze dobry kawałeczek. Koszt ok 550 zł, komplet, oprócz łączników.
-
[ALL B6] Jakie sportowe zawieszenie do a4 Avant
ja proponuję Bilsteina, fakt, że po rabatach w Starej Miłośnie amorki na przód i tył 1600 zł
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
i te orginały też lipa?