Treść opublikowana przez lolot
-
[B8 CAGA] Srebrna B8 !!!
Ładny sedanik,kolorek na plus bo mój czarny już mnie dobija masakra rysuje się na wietrze:facepalm:.Co do wypasu to rzeczywiscie jak na 08 rok to niezle wypasiona.Bezawaryjności kolego:wink:
-
[ALL B8] Moje pierwsze Audi A4 B8 - BLACK PHANTOM
Oczywiście kolego że najważniejsze to to że autko to pewniak a nie jakis skaładak,ja wcale nie mam żadnego wypasa bo u mnie brakuje podstawy czyli bixa ale i bez tego idzie żyć.Pozdro:decayed:
-
[ALL B8] Moje pierwsze Audi A4 B8 - BLACK PHANTOM
Ładna, wypasiona średnio brak kolorowego wyświetlacza MMI,ale wszystko do wyrezania:wink: Bezawaryjności życzę
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
Postaram się i ja zawitać o ile nic nie popsuje planów:wink:
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Kolego a pozycja to nie p13w?
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Kupiłem dokładnie te same zaślepki w PSB:wink:.Na prośbę kolegów wrzucam fotki z ostatniej wymiany starych ledów na nowsze i mocniejsze,oczywiscie na razie wymienione tylko dwa wewnętrzne a zewnętrzne nadal siedzą stare czyli 6w.
-
[ALL B8] 2.7 V6 Tdi Multi :)
kolorek,silniczek no i numerki rejestracyjne:decayed:.Bezawaryjności i szerokości życzę
-
Przepustnica N18 DPF
Dzisiaj i ja wymieniłem przepustnicę i nareszcie nic się nie świeci,była czyszczona wcześniej ale pomogło na tydzień i znów błąd wywaliło więc trzeba było działać żeby nie zapchać filtra.
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Na żywo wygląda trochę lepiej,z żarówek tych 29 watowych jestem zadowolony a stare 6-stki trzeba wymienić i będzie jedna barwa paska bo delikatnie się różnią na razie dopóki wszystkie świecą to bedę tak jezdził
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
I tak to wygląda:) Od środkowej strony siedzą żarówki 29 Wat a od zewnętrznej stare 6 Wat,które niedługo zastąpią też 29 watowe:wink:
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Strzele foty może w weekend,dzisiaj nie miałem cykadła ze sobą
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Żarówki kupione na razie dwie bo dwie stare jeszcze hulają,jednak zdecydowałem się na te-http://allegro.pl/p13w-high-power-29w-led-smd-drl-skoda-yeti-dzienne-i3918347076.html zobaczymy jakie efekty tego kupna wyjdą.Sam sprzedawca powiedział że 50-ki słabo się sprzedają dlatego zdecydowałem się na te. Jeszcze raz link-http://allegro.pl/p13w-high-power-29w-led-smd-drl-skoda-yeti-dzienne-i3918347076.html ---------- Post dopisany 20-02-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 17:55 ---------- Panowie żaróweczki już na pokładzie,jestem mega zadowolony,między tymi 6w a 29w jest kolosalna różnica jaśniej świecą,barwa bieluśka a nie lekko niebieskawa ja w tych słabszych jednym słowem można śmiało polecić do dziennych się nadają tylko ciekawe jak będzie z ich żywotnością mam nadzieje że poświecą dłużej.
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Jakieś półtora roku,nie wiem może trafiłem na jakiś szmelc,dzisiaj zamówię dwie 50-tki ale najpierw zadzwonię do gościa czy to się sprzedaje jako światła dzienne.
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Hejka.Jeśli chodzi o te pierwsze mam je w tej chwili wrzucone byłem zadowolony do czasu gdy jedna się spaliła,w drugiej zaczął mrugać jeden led i stwierdziłem że czas kupić coś droższego ale nie wiadomo do końca czy droższe znaczy lepsze też próbuje sie dowiedzieć coś na temat tych 50-cio watowych żarówek bo nie chce w ciemno kupować.Pozdro
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Śliczna furmanka,kolorek zaje-fajny:wink:No i wyposażenie spoko.Jedyny minus za mało koników jak na takie wozidło ale to nie problem bo można dołożyć kilka:decayed:Bezawaryjnośći życzę
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
A może spróbować wrzucić dwie nowe po 50 wacików a dwie stare zostawić?
-
Mokro pod dywanikiem kierowcy- nie usuwać ,pomocy
Kolego a czy to nie przypadkiem rozpuszczający się śnieg który wnosisz na buciorach?Ja tez rok temu myślalem ze gdzieś furka przepuszcza okazalo się ze dywaniki za płytkie i to co wnosiłem do auta na buciorach po prostu spływało pod dywanik:kwasny:
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
No to odświeżam temat panowie.Czy któryś z was ma zamontowane żarówki led 50 watowe w światłach do jazdy dziennej,ja mam u siebie 6 watowe,jedna się zjarała i czas zmienić na coś lepszego.Ciekawy jestem czy te 50-tki nie będą za mocno świeciły i czy nie będzie wywalało błędu na fisie. Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3914692473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Żarówki led do świateł dziennych.
Panowie czy ktoś z was ma zamontowane te żarówki w swoich b8 ze zwykłymi lampami?Chodzi mi o to czy te żarówki 50 watowe nie będą za mocne i czy nie wywala błędu na fisie?Mam u siebie zamontowane też ledowe ale 6 watowe,jedna się spaliła i myślę nad wymianą na coś lepszego(chyba), Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3914692473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam.Potrzebuję przepustnicę do b8 2.0 TDI,143KM,CAGA.Prosze o podanie ceny i marki.Z góry dzięki:wink:
-
Wysokie spalanie
U mnie najniższe spalanie jakie udało mi się uzyskać przy spokojnej jezdzie 80-120km/h to 5,6l/100,odcinek ok 400km,no ale to już serio moherowa jazda:grin:.Na krótkich odcinkach pokazuje w granicach 6,5-7l.
-
Spalanie oleju (niestety nie napędowego)
U mnie silnik CAGA,od wymiany do wymiany zero dolewek,stan cały czas na tym samym poziomie,dodam że nie mam na MMI funkcji sprawdzania stanu oleju a bagnet,no i seria 143PS.
-
[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....
Ładna jak każda b-8ka.Na plus MMI 3G reszta to samo co u mnie:decayed:Gratki zakupu i bezawaryjności:wink:
-
[A4 B8 CAGB Avant] 2.0 TDI CR Lava Gray Pearl - Powered by Dynosoft
Gratki modu ja też bym chciał ale jak na razie portfel na takiego moda nie pozwala.Ile wyniosła cię ta wymiana jeśli można wiedzieć?
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Ładna czarnula.Życzę wytrwałości w utrzymaniu czarnego lakieru i bezawaryjności:wink: