Treść opublikowana przez Blachu
- B6 DIVISION
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wyrobiłbym się, jasne że tak ale co na taką godzinę reszta ekipy...? Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No i 9.11 będę w pracy... :/ Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jeszcze dzis będę probowal sie dowiedzieć czy na pewno 9.11 będę w pracy czy nie Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Okolice Kłodawy Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W pracy do 13:00, ale zanim zjadę z Kielc z delegacji to w domu będę o ok 16:30... :/ A tu jeszcze trzeba się ogarnąć i dojechać 60 km do Konina... :/ trochę masakra.... PS: i nie żaden "panie" tylko Blachu Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sobota 9.11 będę tyral w pracy na 99% :/ no ale nic, moze nastepnym razem Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sobota 2-go listopada? A która godzina? Bo będę wracał wtedy od rodziny spod Torunia i może uda mi się tak wszystko zgrać, bym też wpadł na spota
-
B6 DIVISION
- Spoty Słupecko - Konińskie
Jak Panowie? Szykuje się coś po Wszystkich świętych? Konin?- B6 DIVISION
Na mnie nie będzie się nikt podpinał :polew:- B6 DIVISION
:siema: wszystkim z rana- B6 DIVISION
wszystkim z rana Sent from Lumia 920- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja do Poznania mam 150 km... Po za tym w ta niedziele odpadam :/ ale bez jednego żołnierza wojna odbędzie się Sent from Lumia 920- Spoty Słupecko - Konińskie
Założyciel tematu o naszych spotach musi być obowiązkowo na każdym spocie Sent from Lumia 920- Spoty Słupecko - Konińskie
To lepiej chyba po wszystkich świętych, by Arkowi też spasowało- Spoty Słupecko - Konińskie
Też byłbym bardziej za sobotą- [B6 AVF] by Edyta
Środek na odstrzał? czyżby jakieś recaro?- Spoty Słupecko - Konińskie
Kolego zapraszamy częściej a nie W przyszły weekend wymieniam opony na przodzie (na obecnych strach już jeździć ), więc mógłbym w końcu wpaść na jakiś spocik, gdyby coś się kroiło- Spoty Słupecko - Konińskie
:siema: Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk- B6 DIVISION
- [B6 AVF] by Edyta
Szefowo rezaj podwójny wydech i zderzak od S4 :naughty:- [B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
popieram- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Zamówiłem te używki Pany ile warta jest popielniczka 1nk 2din stan bardzo dobry? - Spoty Słupecko - Konińskie