Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rezacze
  2. Wyrobiłbym się, jasne że tak ale co na taką godzinę reszta ekipy...? Sent from Lumia 920
  3. No i 9.11 będę w pracy... :/ Sent from Lumia 920
  4. Jeszcze dzis będę probowal sie dowiedzieć czy na pewno 9.11 będę w pracy czy nie Sent from Lumia 920
  5. Okolice Kłodawy Sent from Lumia 920
  6. W pracy do 13:00, ale zanim zjadę z Kielc z delegacji to w domu będę o ok 16:30... :/ A tu jeszcze trzeba się ogarnąć i dojechać 60 km do Konina... :/ trochę masakra.... PS: i nie żaden "panie" tylko Blachu Sent from Lumia 920
  7. Sobota 9.11 będę tyral w pracy na 99% :/ no ale nic, moze nastepnym razem Sent from Lumia 920
  8. Sobota 2-go listopada? A która godzina? Bo będę wracał wtedy od rodziny spod Torunia i może uda mi się tak wszystko zgrać, bym też wpadł na spota
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Jak Panowie? Szykuje się coś po Wszystkich świętych? Konin?
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na mnie nie będzie się nikt podpinał :polew:
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema: wszystkim z rana
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystkim z rana Sent from Lumia 920
  14. Ja do Poznania mam 150 km... Po za tym w ta niedziele odpadam :/ ale bez jednego żołnierza wojna odbędzie się Sent from Lumia 920
  15. Założyciel tematu o naszych spotach musi być obowiązkowo na każdym spocie Sent from Lumia 920
  16. To lepiej chyba po wszystkich świętych, by Arkowi też spasowało
  17. Też byłbym bardziej za sobotą
  18. Blachu odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Środek na odstrzał? czyżby jakieś recaro?
  19. Kolego zapraszamy częściej a nie W przyszły weekend wymieniam opony na przodzie (na obecnych strach już jeździć ), więc mógłbym w końcu wpaść na jakiś spocik, gdyby coś się kroiło
  20. :siema: Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema:
  22. Blachu odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Szefowo rezaj podwójny wydech i zderzak od S4 :naughty:
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    up
  24. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamówiłem te używki Pany ile warta jest popielniczka 1nk 2din stan bardzo dobry?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.