Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danek75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danek75

  1. Wydmuchało ci kolego uszczelkę pod głowicą. Płynu ubywa, bo leje się do cylindrów. Rozbijaj świnkę - skarbonkę i rób głowicę, bo inaczej zatrzesz silnik, jak tak dalej będziesz jeździć.
  2. Jeżeli któraś świeca nie domaga, to czy w A4 B8 kontrolka świec żarowych będzie nadal normalnie gasła? Bo dopóki było ciepło - palił od strzała. A wystarczyło, że temperatura spadła na -2 i rozrusznik 7-8 razy zakręcił, zanim silnik się uruchomił. To co to będzie przy -20?
  3. Pytanie: czy oprócz filtra paliwa w B8 - tego , który jest pod podłogą; to czy przy samym silniku jest jeszcze jeden filtr, tylko że oczywiście innego typu? Czy zastosowano tylko ten jeden - cylindryczny - pod podłogą?
  4. Odświeżę temat Co prawda nie ma tu nic o B8, ale nie będę zakładał nowego tematu, co by nie zaśmiecać...... Pytanie brzmi: jak sprawdzic, jakie akcje serwisowe są przewidziane do mojego auta? No i jak to zrobić, żeby serwis się nie wypiął, że takowa akcja mnie nie obejmuje? Auto ma 4 lata, tak więc myślę, że jednak powinny być jakieś akcje, które obejmują moją "padlinę" Najbardziej interesuje mnie ta o wymianie mechanizmu napędu pompy olejowej - o ile jest takowa przewidziana przez producenta. Inne też są mile widziane
  5. Czyli jednak COŚ tam jest Dzięki za odp.
  6. Dzięki - spróbuję czy podziąła
  7. A właśnie w tym sęk, że pod Olsztynem w lesie - zaczęły się podświetlać. Wiec kwestia nadal nie jest wyjaśniona...
  8. No właśnie jak ostatnio do chaty jechałem, to słońce miałem cały czas z tyłu Więc nie kumam
  9. Nie znalazłem takiego tematu a tym bardziej nie ma żadnej wzmianki w instrukcji. Chodzi o to, że nie mam pojęcia od czego zależy to, że czasem samo włącza się podświetlenie zegarów, jadąc oczywiscie na światłach dziennych. Dzieje się to z reguły w dzień, gdy z nasłonecznionego terenu wjedzie się w zacieniony. Czasem podświetlenie włączy się przy wjeździe do tunelu lub podczas jazdy drogą gęsto zadrzewioną a innym razem jadąc tą samą drogą - tkaie coś nie ma miejsca - nie włacza się. Nie mam czujnika zmierzchu i innych bajerów, więc czym jest spowodowane takie zachowywanie się podświetlenia? Zwarcia też żadnego nie ma, wiec za takie sugestie z góry dzięki
  10. Tu wyczytałem o trzaskach ze środkowego słupka, natomiast u mnie jest wkurzajace trzeszczenie w przednich drzwiach po obu stronach przy wolnych prędkosciach na różnych nierównosciach. Ktoś miał taki problem? I jeśli tak, to jak to rozwiązac? To, ze trzeba drzwi rozebrać - to się sam już domyśliłem. Ale co dalej? Dźwięk tak w sumie dokładnie opisując, to dochodzi z miejsca gdzie tapicerka drzwi jest zaokrąglona na górze i schodzi do szyby pod kątem prostym (czy na pewno jest prosty, to nie mierzyłem )
  11. Wyczytałem, ze przy wymianie rozrządu najlepiej wymienić wałek imbusa i po problemie
  12. Z tego co napisał, to skoro wszystkie graty, tak więc komplet cały, czyli pompa również.
  13. Dzięki
  14. Dzięks
  15. Ale wtedy musi być włączony wyświetlacz w radiu w trybie TIMERA, tak? Bo nie będzie mi tego wyświetlac na FISie w komputerze. Wiem, ze auto nie rozpozna ze w kółko jeżdżę No bez jaj - ułomny nie jestem
  16. Myślałem, ze to dodatkowo wyswietla czas jazdy na FISie jadąc trasę z jednego miejsca w drugie...
  17. Do czego jest ta funkcja LAP TIMER i dodatkowo na wyświetlaczu są pod nią: TIMER 1 i TIMER 2 ? Bo mi to kojarzy sie tylko z czasem okrążeń na torze
  18. Tego to nie wiem czy akurat w moim, ale raczej poprawiali coś po 2009 roku chyba... Chodzi o mechanizm napędu pompy olejowej. ---------- Post dopisany 07-06-2013 at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 17:12 ---------- "Trochę" pogrzebało się w sofcie i uaktywnione zostało: 1. Doświetlanie zakrętów 2. Poziom naładowania akumulatora 3. Awaryjne światła hamowania 4. Ruszanie z zaciągniętym hamulcem ręcznym bez zapiętych pasów:kox: 5. Płynne opuszczanie/podnoszenie szyby kierowcy. Jedyne co nie wyszło, to domykanie szyb z pilota - cholera wie, czemu nie chce to działać. No i nic więcej z tym softem się zrobic nie da. No może jedynie zostało przestawić sposób świecenia świateł dziennych w trakcie używania kierunkowskazu, ale to akurat może być tak, jak jest
  19. No juz też sie dowiedziałem, że NIE Szkoda - bo fajnie to wygląda.
  20. Czy jest możliwa zmiana koloru wyświetlania informacji w liczniku na BIAŁY? Jeśli tak, to możecie podać ścieżkę do kodowania?
  21. No mój jest akurat z września, więc jak 100 tysi stuknie to jednak profilaktycznie tam chyba zajrzę. Wolę mieć spokojny łeb, niz myśleć, ze stanę na drodze. Znajomy 3 dni temu zatarł passata z podobnym silnikiem.
  22. Nie znalazłem takiego tematu a pytanie brzmi: Czy w Audi A4 B8, 2.0TDI - 120KM, produkcja wrzesień 2009 - występuje usterka z mechanizmem napędu pompy olejowej? Czy trzeba tam zajrzeć profilaktycznie przy przebiegu około 100-120 tysięcy?
  23. No to mnie pocieszyłeś Dobrze, ze angielski kumam. A opcjonalnie nie można SOFTu zmienić, żeby spolszczenie wgrać?
  24. Odpowiednio nagrzany, czyli 90 stopni, tak? To popróbuję jeszcze.... I jak system się włączy, to z ikony "A" powinno zniknąć przekreślenie, tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.