Treść opublikowana przez Danek75
-
Przy odpalaniu rzuca wydechem w Audi A4 B6 1.9TDI
Trzeba ja po prostu obejrzeć, czy nie jest okopcona siatka zewnętrzna. A poduszki na pewno dobrze sprawdzałeś? Bo u mnie też niby były dobre - a okazało się TO
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Jaaaa? Przeciez cie nawet nie dotknąłem
-
Przy odpalaniu rzuca wydechem w Audi A4 B6 1.9TDI
Jak ci lata wydech, to nie mam mowy, że i zawieszki i łącznik - że wszystko jest OK. Z zewnątrz plecionka może wyglądać dobrze a w środku ta harmonijka może być zerwana.
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Wujek GOOGLE pomógł ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Oooo - widzę, ze ty też A koleżance trzeba tłumaczyć...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale to współgra - nogi pracują razem z brzuszkiem koleżanko
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
No to nie wiesz, jakie ćwiczenia pomagają wyrzeźbić brzuszek?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Dawaj fotę i nie marudź Jak się wstydzisz, to może byc na maila Które partie mięśni? Zapewne brzucha...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Weź no wrzuć aktualna fote, rzucę "fachowym zezowatym okiem" i zobaczę - co ty chcesz tam zrzucać
-
Ile pali Wam gazu?
1.8T w trasie prawie 16 litrów? Albo na "czwórce" jeździsz - albo dobrze po garach dajesz...
-
Obieg zamknięty
Obieg zamknięty działa tylko przy włączonej sprężarce.
-
Nie działa klima
Sprawdź czy czasem nie zapomnieli wpiąć kostki zasilającej przy sprężarce. Weź kawał kabla i z PLUSa AKU pociągnij bezpośrednio do wtyczki sprężarki i zobacz czy zaskoczy (na odpalonym silniku oczywiście). A błąd klapy nie przeszkadza w załączaniu się klimatyzacji.
-
Czujnik obrotów wałka rozrządu - porada
Pierwsze co się robi w takim wypadku, to sprawdza wtyczkę przy czujniku i pod zbiorniczkiem. Następnie stan przewodów- czy nie ma przerwanego bądź z otartą izolacją. Więc ameryki nie odkryłeś...
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Zakopane jest do D..... Nic ciekawego i pełno ludzi wszędzie... Lepsze są Góry Stołowe Błędne Skały, Szczeliniec i w Czechach - Skalne Miasto W tym roku byłem juz tam dwa razy
-
klimatronic
Śmiało można powiedzieć - jakie pytanie - taka odpowiedź Cudu się spodziewałeś? Czujniki temperatury działają nawet przy wyłączonej sprężarce, wiec sterują klapkami w taki sposób by tą temperaturę trzymać. Więc jak chcesz mieć taką samą jak na zewnatrz, to ustawiasz tyle samo na wyświetlaczu - i po problemie
-
klimatronic
A próbowałeś nacisnąć guzik z napisem AUTO? Tym włączasz/wyłączasz klimę.
-
Dziwny dzwięk
A na pewno to jest świst? Może to pisk - na przykład łożyska alternatora lub dźwięk dochodzi od sprężarki klimy - jeśli ją masz.
-
Płyn chłodniczy ubywa od czasu do czasu
Króćce to nie jest duży koszt, więc kup i do tego dobierz od razu wszystkie nowe uszczelki. A mówiąc o dwóch króćcach, to jeden jest z mocowaniem do czujnika temperatury - czyli ten, który zapewne będzie u ciebie do wymiany. A drugi króciec, to zapewne chodzi o kolanko - ale tym bym się raczej nie przejmował
-
Pisk podczas otwierania szyb
Zdejmij boczek drzwi, popsikaj na rolki i linki WD-40. Psiknij też na całej długości ślizgu szyby - tą rynienkę w drzwiach. I powinno byc po problemie
-
wakacje na mazurach - oferty, ktos ma? zna, coś wie?
Dwa dni temu byłem tam nad jeziorem Ładnie odszykowane miejsce, niecałe 200 metrów do jeziora z budynku, plac zabaw dla dzieci (domki, drabinki, trampolina, huśtawki, piaskownica), można wypożyczyć rowery wodne, kajaki, wędki na ryby, ładna plaża z pomostem i drabinkami Folwark Łękuk Agroturystyka, noclegi, imprezy integracyjne | Folwark Łękuk - Mazury
-
Czujnik halla problem
No to nie ma innej opcji, jak: - uszkodzony G-40 przy wałku rozrządu - uszkodzony G-40 na wale korbowym - uszkodzone przewody przy którymś z czujników - źle zamontowane czujniki bądź wiązki elektryczne. Skoro taki błąd wyświetla, to raczej innych opcji nie ma. Wiem, ze coś tam oglądałeś, sprawdzałeś, ale... brak już innych pomysłów.
-
Czujnik halla problem
Jeśli uważasz, ze oba czujniki są dobre, to musisz obejrzeć przewody i wtyczki. Prawdopodobnie mogą byc uszkodzone przewody przy tym Hallu, co jest z tyłu silnika, czyli na wale korbowym. I tak się zastanawiam, czy jeśli miałeś "dzwonka", to może przypadkiem nie tak ktoś przewody wpiął we wtyczkę w tym hallu z przodu - na wałku rozrządu (zamienione mogą byc miejscami). Jeszcze co do czujnika halla, to na zgaszonym silniku zawsze będzie pokazywać jego błąd.
-
A4 B5 - czasami słychać go jak "starego diesla"
Spoko - powinien wytrzymać więcej. Ja mam już 305 tkm i czasem tylko z rana zaklekocze z sekudnę. A jeżdżę na full syntetyku
-
Płyn chłodniczy ubywa od czasu do czasu
Trochę zabawy jest i dostęp od góry. Pamiętaj, ze jak już kupisz króciec i bedzie brakować do niego uszczelek, bo z reguły ma tylko jedną uszczelkę - z tej strony, co do silnika się przykręca - to dokup resztę nowych oringów na pozostałe otwory.
-
Płyn chłodniczy ubywa od czasu do czasu
Chciał, zeby mu pokazać - o jaką część chodzi. Nie każę mu przeciez tego kupować. To jest link "poglądowy".