Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. naprzyklad mi ? Temu co chce więcej za olej płacić spox
  2. zabolalo czy jak?.rozumiem znaczenia slow ktore pisze.nastepne co ci powiem .to ze pisze z tel. co jest uciazliwe. i nie jestem polonista .i niestety bede walil byki .nie wskakuj w inne tematy i nie odwracaj uwagi od swojej upierdliwosci .a jak chcesz sie dowiedziec dlaczego za taki pieniadz to sie spytaj sprzedawcy moze ci powie. dla mnie to tyle zegnam
  3. niezly gosc .powiem ci tak chejterze .lubisz przeplacac .to plac .niektorzy nie zdzieraja.do bolu jak skory z surykatki .wiesz jaka jest prowizja producent-churtownik-sklep .i ktora ty ostatecznie placisz ? odp.ci okolo 70/80 % chlopina bierze tanio i tanio sprzedaje serce cie boli. czy masz nadmiar kasy i frustracji.odp sobie sam kazdy wie swoje ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- niezly gosc .powiem ci tak chejterze .lubisz przeplacac .to plac .niektorzy nie zdzieraja.do bolu jak skory z surykatki .wiesz jaka jest prowizja producent-churtownik-sklep .i ktora ty ostatecznie placisz ? odp.ci okolo 70/80 % chlopina bierze tanio i tanio sprzedaje serce cie boli. czy masz nadmiar kasy i frustracji.odp sobie sam kazdy wie swoje sorki za cytat autora pomylka
  4. moj rekord to 6.8 jazda autostradowA 80km/h przez 600km :banghead: super oszczednie bo o zaklad poszlo ze zejde ponizej 7 i wygralem. ale myslalem ze mnie rozniesie .normalne robie 7.5/7 u nas po gorkach. jak jezdze oszczednie .normalnie 8.6 pali .miasto jak robie wole nie patrzec po co sie wku....
  5. szakal222 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    tak u mnie padla 1 a pozniej w ciagu paru dni reszta
  6. szakal222 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    check czasami sie zapala ale nie zawsze .vag pokaze brak zaplonu na x cylindrze zalezy ktorym
  7. szakal222 odpowiedział(a) na pawelk82 temat w 1.8T
    ja mialem tak przy cewce .nasilalo sie przy nagrzanym motorze .vag ci pomoze i powie na ktorym cylindrze nie wali iskra .o ile to siadlo.co do cewek kup beru to chyba oni robia pierwszy montarz do naszych audiolek .zadne topran i inny syf .ja za beru zaplacilem 130 w lokalnym sklepie .a w ic. za toprana 110zl i wysiadla po 1000km. wiec policz czy warto .a jezeli nie masz vaga .jest jeszcze inny sposob na sprawdzenie .zdejmuj fajocewki z. swiec i sluchaj jak przyblizysz spowrotem jak przeskakuje iskra musi tak dosc glosno i mocno pukac
  8. Q to nest ta roznica
  9. to wyjatmowy fart. miales ze samo oc ci przedluzi
  10. ja mieszkam w gorach i musze dzien w dzien chlastac do roboty 100 km wiec chce troche wygody i szybkosci zeby to obrocic szybko i znosnie i audiczka pod tym wzgledem jest akurat . mialem mondeo ale w zimie strome podjazdy .zjazdy i zaspy i nie dawalo rady
  11. ja niedawno wyciaglem z czelusci komurki huskiego 340 .wyregulowalem gaznik i wymienilem w nim membranke razem z iglica +ciAgadlo od sania ichodzi jakta lala az sie zdziwilem .a obrotow to ma jak sie goli z galezi i konarow. i zle podejdzie do ciecia to ma czym odbic
  12. Pierwszy wahacz ori trw mialem wymieniany przy 220tys w passacie b5. W exeo (a4b7) zawias jest ori a cos pod 140tys jest. 40tys zawias to marny wynik jan na dacie jakbys jezdzil po takich drogach jak ja. to ciekawe jakby dlugo pozylo wyryp taki od tirow ze przy 100 to czasamistrach sie bac ze cie gdzies wyrzuci albo wciagnie .mialem lema i wytrzymal wiecej niz ms jakies 20 tys
  13. nigdy nie liczlem ile tego przerabiam bo robie dzialki gmin i miasta .a las to sporadycznie
  14. ja tez jestem za uzywka firmowa .duza czesc tych tanich pil przetnie ci 2 m drzewa .i tak sie rozkalibruje gaznik ze malo kto ci go ustawi.o ile ustawi. albo powie ci kup nowy np. walbro bo ten co byl to smietnik robie drzewo zarobkowo czesto gesto .i nie jedna pile mialem w lapach . z tanich to bierz echo lub still
  15. zlodziejski ufg szaleje wtedy i przywala ladna staweczke .bandycki kraj
  16. zmysla, gdyby była jakaś zmiana to silnik miałby inne oznaczenie zgadzam sie przeciesz inne parametry i fanty na pokladzie zakoncz wspolprace z takim mechanikiem bo albo sie nie zna albo ci walka cisnie
  17. a masz klime caly czas wlaczona
  18. ja mam z 2001 czyli poczatek produkcji.motor avj i w dowodzie mam 150 kucy .wiec niech sie klient douczy .albo cos audi mieszalo w softach i osprzecie przy produkcji w co watpie
  19. no panowie Ale czujnik polozenia walu czy walka rozrzadu jest wazny i nie wolno tego bagatelizowac .to te wlasnie czujniki wysylaja do ecu kiedy rzucic iskre i podac paliwo przez wtryski .to teraz przyklad .np maluch przestaw zaplon i sprobuj odpalic. wal sie nie obroci ani razu bo nastapi spalanie stukowe .to teraz pomysl co sie moze stac w nowszych autach gdzie masz np 4 gary .rozwala wal panewy rozrzad .sory ze przylozylem coco do malcynga. ale tak najbardziej obrazowo .a zasada dzialania silnika nie zmienila sie od lat
  20. zielony mineral g0200 bodajze ja lalem maxxusa zielonego .niektorzy febi .ale zawsze mineral .niech ktos potwierdzi jak to w dixlu ale magle i pompy podobne
  21. jezeli masz nww i assistance to ci wylacza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.