Treść opublikowana przez szakal222
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
naprzyklad mi ? Temu co chce więcej za olej płacić spox
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
- Jaki olej silnikowy do Audi?
naprzyklad mi ?- Jaki olej silnikowy do Audi?
zabolalo czy jak?.rozumiem znaczenia slow ktore pisze.nastepne co ci powiem .to ze pisze z tel. co jest uciazliwe. i nie jestem polonista .i niestety bede walil byki .nie wskakuj w inne tematy i nie odwracaj uwagi od swojej upierdliwosci .a jak chcesz sie dowiedziec dlaczego za taki pieniadz to sie spytaj sprzedawcy moze ci powie. dla mnie to tyle zegnam- Jaki olej silnikowy do Audi?
niezly gosc .powiem ci tak chejterze .lubisz przeplacac .to plac .niektorzy nie zdzieraja.do bolu jak skory z surykatki .wiesz jaka jest prowizja producent-churtownik-sklep .i ktora ty ostatecznie placisz ? odp.ci okolo 70/80 % chlopina bierze tanio i tanio sprzedaje serce cie boli. czy masz nadmiar kasy i frustracji.odp sobie sam kazdy wie swoje ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- niezly gosc .powiem ci tak chejterze .lubisz przeplacac .to plac .niektorzy nie zdzieraja.do bolu jak skory z surykatki .wiesz jaka jest prowizja producent-churtownik-sklep .i ktora ty ostatecznie placisz ? odp.ci okolo 70/80 % chlopina bierze tanio i tanio sprzedaje serce cie boli. czy masz nadmiar kasy i frustracji.odp sobie sam kazdy wie swoje sorki za cytat autora pomylka- spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
moj rekord to 6.8 jazda autostradowA 80km/h przez 600km :banghead: super oszczednie bo o zaklad poszlo ze zejde ponizej 7 i wygralem. ale myslalem ze mnie rozniesie .normalne robie 7.5/7 u nas po gorkach. jak jezdze oszczednie .normalnie 8.6 pali .miasto jak robie wole nie patrzec po co sie wku....- Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Bylem pierwszy:baseball:- Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
masazer- Szarpanie na kazdym biegu
tak u mnie padla 1 a pozniej w ciagu paru dni reszta- Szarpanie na kazdym biegu
check czasami sie zapala ale nie zawsze .vag pokaze brak zaplonu na x cylindrze zalezy ktorym- Szarpanie na kazdym biegu
ja mialem tak przy cewce .nasilalo sie przy nagrzanym motorze .vag ci pomoze i powie na ktorym cylindrze nie wali iskra .o ile to siadlo.co do cewek kup beru to chyba oni robia pierwszy montarz do naszych audiolek .zadne topran i inny syf .ja za beru zaplacilem 130 w lokalnym sklepie .a w ic. za toprana 110zl i wysiadla po 1000km. wiec policz czy warto .a jezeli nie masz vaga .jest jeszcze inny sposob na sprawdzenie .zdejmuj fajocewki z. swiec i sluchaj jak przyblizysz spowrotem jak przeskakuje iskra musi tak dosc glosno i mocno pukac- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Q to nest ta roznica- Opóźniona opłata za OC
to wyjatmowy fart. miales ze samo oc ci przedluzi- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja mieszkam w gorach i musze dzien w dzien chlastac do roboty 100 km wiec chce troche wygody i szybkosci zeby to obrocic szybko i znosnie i audiczka pod tym wzgledem jest akurat . mialem mondeo ale w zimie strome podjazdy .zjazdy i zaspy i nie dawalo rady- Piła spalinowa jaka
ja niedawno wyciaglem z czelusci komurki huskiego 340 .wyregulowalem gaznik i wymienilem w nim membranke razem z iglica +ciAgadlo od sania ichodzi jakta lala az sie zdziwilem .a obrotow to ma jak sie goli z galezi i konarow. i zle podejdzie do ciecia to ma czym odbic- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pierwszy wahacz ori trw mialem wymieniany przy 220tys w passacie b5. W exeo (a4b7) zawias jest ori a cos pod 140tys jest. 40tys zawias to marny wynik jan na dacie jakbys jezdzil po takich drogach jak ja. to ciekawe jakby dlugo pozylo wyryp taki od tirow ze przy 100 to czasamistrach sie bac ze cie gdzies wyrzuci albo wciagnie .mialem lema i wytrzymal wiecej niz ms jakies 20 tys- Piła spalinowa jaka
nigdy nie liczlem ile tego przerabiam bo robie dzialki gmin i miasta .a las to sporadycznie- Piła spalinowa jaka
ja tez jestem za uzywka firmowa .duza czesc tych tanich pil przetnie ci 2 m drzewa .i tak sie rozkalibruje gaznik ze malo kto ci go ustawi.o ile ustawi. albo powie ci kup nowy np. walbro bo ten co byl to smietnik robie drzewo zarobkowo czesto gesto .i nie jedna pile mialem w lapach . z tanich to bierz echo lub still- Opóźniona opłata za OC
zlodziejski ufg szaleje wtedy i przywala ladna staweczke .bandycki kraj- 1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
zmysla, gdyby była jakaś zmiana to silnik miałby inne oznaczenie zgadzam sie przeciesz inne parametry i fanty na pokladzie zakoncz wspolprace z takim mechanikiem bo albo sie nie zna albo ci walka cisnie- A4 B7 piszczy jak się nagrzeje
a masz klime caly czas wlaczona- 1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
ja mam z 2001 czyli poczatek produkcji.motor avj i w dowodzie mam 150 kucy .wiec niech sie klient douczy .albo cos audi mieszalo w softach i osprzecie przy produkcji w co watpie- cujnik położenia wałka rozrządu
no panowie Ale czujnik polozenia walu czy walka rozrzadu jest wazny i nie wolno tego bagatelizowac .to te wlasnie czujniki wysylaja do ecu kiedy rzucic iskre i podac paliwo przez wtryski .to teraz przyklad .np maluch przestaw zaplon i sprobuj odpalic. wal sie nie obroci ani razu bo nastapi spalanie stukowe .to teraz pomysl co sie moze stac w nowszych autach gdzie masz np 4 gary .rozwala wal panewy rozrzad .sory ze przylozylem coco do malcynga. ale tak najbardziej obrazowo .a zasada dzialania silnika nie zmienila sie od lat- Jaki płyn układu wspomagania
zielony mineral g0200 bodajze ja lalem maxxusa zielonego .niektorzy febi .ale zawsze mineral .niech ktos potwierdzi jak to w dixlu ale magle i pompy podobne- Opóźniona opłata za OC
jezeli masz nww i assistance to ci wylacza - Jaki olej silnikowy do Audi?