Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. patrz na temperatury jak bedzie krazylo kolo 0 to mozna ale ja bym odpuscil i poczekal
  2. odpusc naprawe raz mi splonal przo rajdowki . zrobilismy ja ale byla mieka i pekala na zlaczeniach lepiej szukaj budy nowej
  3. a gdzie obejrzec albo sciagnac ?
  4. same kamole sniegu ni ma od czwartku... u nas w sobote bylo 14C w cieniu na gondoli swieradow da sie w miare pojezdzic .przynajmniej 3 dni temu tak bylo .a co do sondy przy kacie mam wylaczona
  5. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    nie rozmie .to ja kupilem jakos fartownie
  6. a ile jest katow w 1.8t bo mi sie wydaje ze jeden a tez chce sie pozbyc
  7. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    ok.
  8. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    zobacze moze zrobie ci jutro fotke
  9. no masakra niewiele zostalo
  10. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    nie odp jakie aso chcialo tyle audi . czy skoda no rozbierznosc olbrzymia .dla pewnosci chodzi ci o dolt z turbo do ic
  11. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    to może kupiłbyś mi tą rure u Siebie oddam za rure i fatyge przepraszam poprawka ok 160 bo placilem zaliczke 40 .musze fakture zobaczyc .moge ci kupic postawisz jakas fajna flaszke albo cos dla dzieciaka:D. i no problemo ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- a w jaki.m aso skoda czy audi gdzie cie tak chcieli oskubac
  12. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    tak kupywalem latem w aso skoda orginal wiec warto .1 dzien oczekiwan uzywka za dlugo a roznica w cenie prawie zadna .wogole to poj...o tych chandlarzy z cenami uzywek do audi
  13. szakal222 odpowiedział(a) na witek1234 temat w 1.8T
    po rure jedz do aso .nie lubie tam jezdzic ale akurat po to warto cena 120
  14. moze abs kolo lapie poslizg i abs dziala .wali wtedy po pedale chamulca
  15. teraz wszystko trzeba ogladac
  16. chardcore zabilbym za cos takiego .w moim przypadku to pewna smierc :eek: za szybko .czego to. ludzie nie wymyslo . robia jakies niebezpieczne custom cary.
  17. moi rodzice maja zanussi i tez lata 8 rok z zewnatrz troche ja opyla ruda .ale srodek i good zero zuzycia
  18. z jak najmiejsza iloscia bajerow , nie ma co wtedy zbytnio sie popsuc .i patrz na klase energo oszczednosci
  19. ani moje przecieciesz to i tak nowe czesci
  20. tak pany sa .ale ja takiego druta nie mam u siebie , chodzi mi ze moze ze swojego spalonego graty pociagnac do przekladki w angola
  21. jak masz czesci do przekladki to kup sprawnego.przeloz do angola zarejestruj i ciesz sie jazda ja mam przerobionego i sobie chwale
  22. niewiem nigdy nie kupowalem i nie chce miec okazji .poszukaj z aledrogo
  23. jest ok a ciegla dostaja luzow i nie wybieraja dobrze biegow
  24. czyli co jak mam roota to nie bedzie chulac ,przeciesz root to nadanie sobie opcji admina telefonu mozesz wiecej usuwac itd dziwne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.