Treść opublikowana przez szakal222
-
Spryskiwacze mgiełkowe przedniej szyby
ja tez czekam
-
Zanika ogrzewanie
na gornym wezu od nagrzewnicy . co dziwne u mnie w b6 nie bylo ale sobie zrobilem
-
Zanika ogrzewanie
http://a4-klub.pl/showthread.php?t=314621 tu juz troche jest w temacie poczytaj
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
dokladnie caly a alt to bodajrze pb . wiec od b6 w gore sa wspomagane elektrycznie ja juz bede 2 wymienial. kup behr to pierwszy montarz audi czyli ori bez logo coco .i kosztuje 200zlych polskich
-
Problem ze zmianą biegów
znaczy ruszyc i co... bo nie bardzo rozumiem... zaviagasz reczny okolo 3 tus obrotow i prubojesz ruszac delikatnie nie palac sprzegla. jak zgasnie sprzeglo pozyje jak bedzie delikatnie ciagnal i ruszal to koniec sprzegla slizga sie ja tak testowalem moze i prymitywne ale bedzie wiadomo
-
Ktory felunek robi robote?
fajnie pasuja te co pokazales
-
Problem ze zmianą biegów
moze sprzeglo nie odlacza sie calkowicie . spruboj z 3 ruszyc na recznym
-
Problem ze zmianą biegów
mi to wyglada na synchronizator 1 i wsteczny go nie ma .chyba. poprawcie mnie jezeli sie myle spruboj z tymi obrotami
-
Problem ze zmianą biegów
pociesze u mnie tez tak jest staraj sie zmieniac biegi przy 2200 obrotow jak bedzie lzej to albo synchronizatory albo coss przy sprzegle
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
tak myslalem pompe musisz zprawdzic
-
Problem ze zmianą biegów
synchronizatory ?
-
Ktory felunek robi robote?
3 bedzie gralo
-
Wypięty lewarek skrzyni biegów??? Brak możliwości wpięcia biegu...
to sprawdzaji pisz. dla potomnych
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
i tak trzeba odpowietrzyc
-
Wypięty lewarek skrzyni biegów??? Brak możliwości wpięcia biegu...
patrz na ciegla i zobacz w koszu w kabinie
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
plyn z uv ale to za duzy bajer .szukaj wyciekow polaczenia korki i chlodnice obejrz i podloge w srodku cz nie mokra
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
to gdzies masz nieszczelnosc skoro miekie.a jak masz nieszczelnosc to nie ma cisnienia .a jak tego nie ma to plyn chlodzacy gotuje sie jak woda i para i tlen ktory sie wyzwala w tej temp i tworzy sie korek powietrzny w najwyrzszym miejscu czyli nagrzewnicy.dodasz obrotow to obieg jest szybszy i zabiera te pary i masz wtedy plyn .a pompe sprawdz jak ci napisalem wezykiem .bo ze nowa to nie znaczy ze wad nie ma
-
w czasie jazdy grzeje, na postoju wieje zimne
uszczelka pod glowica moze konac ale to najgorsza perspektywa ,albo uklad ogrzewania lekko przypchany,pompa cieczy moze juz mowic pa pa i dlatego na obrotach lapie,sprawdz ja. w sposob taki:zdejmij wezyk przelewowy auto na wolnych niech sobie pyrka a ty trzymaj na wysokosci wejscia wezyka do zbiorniczka na wysokosci tej mowki na wezyk czy plyn leci , ma dosyc tak szybko przelewac a nie ciec ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- i napisz co go bolalo jak naprawisz , tak dla potomnych
-
Wypięty lewarek skrzyni biegów??? Brak możliwości wpięcia biegu...
sprawdz ciegla czy nie popuszczaly.to sa te linki i polaczenia ze skrzynia tez sprawdz,ciezko mi uwierzyc ze tak skrzynie zakleszczylo
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
nie lubie dyplomacji to unikanie sporow a lubie potyczki slowne i czasami inne ja wole napisac i mowic jak jest ,ale oczywiscie musze miec racje jakby inaczej i lepiej nie pytac dlaczego taka ksywe dostalem pozdrawiam
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
kazdy kradnie cos w jakis sposob,wszyscy jestemy wiec zlodziejami licencje itd kazdy ma cos pirackiego jakas podrobke itd
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
a ciekawe czy tez naskoczysz na zlodzieji z rzadu ktorzy nas ciagle gnoja i okradaja .kowalskie zawsze hejter znajdzie do poprawy chumoru, co robi to jego sprawa nie cudza
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
A od czego jest net ? Wystarczy poszukać i masz wersję crack. no wlasnie po co przeplacac
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
igo primo jeszcze dosyc dobre jest
-
Zapowietrzony układ chłodzenia problem
korek odkrec ,nalej plynu na max i odkrec srube troche az zacznie leciec plyn ,ogrzewanie wlacz na max temperature mozesz na odpalonym silniku lub tylko zaplonie. jak bedzie lecial sam plyn zakrec .i happy end of this history