Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maksio200

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maksio200

  1. Witam, słyszałem że po zmianie hamulców na 320mm z B7 2.0TFSI itp warto zmienić ustawienia w VCDSie reagowania absu/esp. Ktoś może wypowiedzieć się na ten temat?
  2. Już w swoim drugim aucie mam zestaw tarcz 320mm OZ + klocki ferrodo dzięki Dev'owi i jestem bardzo zadowolony. W B6 co ważyła 1750kg dawały rade, a w teraźniejszej B7 co waży 1440kg robi jeszcze lepszą robotę.
  3. Z moich obserwacji to nic nie podpasujesz do B6 z C5. Może jedynie wkład zapalniczki
  4. Rozbierz boczek drzwi i popatrz co tam się dzieje. Czy wszystko dokręcone i czy jest całe. Przejedź się po nierównościach bez boczka.
  5. Dla kumpla zamawiałem przełącznik świateł z Alli i wszystko działa tak jak powinno. Jak masz Ori i zamiennik obok siebie to widać różnicę w strukturze farby, ale w innym wypadku nawet się nie zorientujesz. Ja polecam
  6. Ja stosuję spinki firmy Romix dla swoich klientów. Taki spinki ja kupuję w paczkach po 10 sztuk w Inter Team. Wg mnie tak samo wytrzymałe jak oryginały. W B6/B7 te spinki to ogólnie porażka i zawsze jakiś się posypie przy demontażu. Na szczęście to są groszowe sprawy.
  7. Z tych narzędzi co podałeś to żadne się nie przyda. Są za mało zagięte. Z własnego doświadczenia najlepiej się spisują grube,szerokie i mocno zagięte. Jak przyciemniam szyby i zdejmuję tapicerki klientom to właśnie takie co opisałem w 90% się używa.
  8. Z całą pewnością fmic, najlepiej 550x230x65. Przy temp zewnętrznej 1* na plusie temp w dolocie nie przekracza 20* Przy mocy 250KM.
  9. Jak będziesz mieć szczęście to dowód nie poleci.
  10. Wrzuć zdjęcie jak wygląda po montażu
  11. Ja? Nie, a dyfuzor jest votexa u mnie. Przód to S4
  12. Mam u siebie z przodu i z tyłu po 9,5J ET 40 235/35/19 i wszystko ładnie się chowa na gwincie i nic nie trze, a jeżdże z kompletem ludzi często w trasy.
  13. Fabryczne 17stki w A4 miały 7,5J i ET 43 z tego co pamietam w swojej byłej
  14. W A4 B6 i B7 jestem zwolennikiem kupowania 4 felg o tej samej szerokości i ET, bo idealnie się to równo zgrywa z błotnikami. Sam mam u siebie 4x 9,5J i jest pika bella
  15. W poprzedniej audicy ASNie zamiast katów miałem downpipy i pracowało o wiele lepiej niż u kumpla co miał strumiennice w aucie z tym samym silnikiem
  16. Ja mam u siebie lotkę Hofele i jeszcze od nikogo nie usłyszałem złego zdania na jej wygląd. Wręcz przeciwnie
  17. Kolorek kozak, robi robote
  18. No wiadomo że nie tak łątwo ją zgubić jak jest przykręcona na ok 24 wkręty Ale zgadza się cupra najlepszy wybór
  19. Jeśli masz zamiar robić program to wystarczy DP na jedną sondę, bo i tak przy okazji robienia softa wywali się z niego drugą sondę. Tak też mam u siebie.
  20. Dopiero po zakupie grit guarda widać ile syfu zostaje się na dnie wiadra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.