Treść opublikowana przez maksio200
-
Adaptacja ABS/ESP po zmianie hamulców na 320mm
Witam, słyszałem że po zmianie hamulców na 320mm z B7 2.0TFSI itp warto zmienić ustawienia w VCDSie reagowania absu/esp. Ktoś może wypowiedzieć się na ten temat?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Już w swoim drugim aucie mam zestaw tarcz 320mm OZ + klocki ferrodo dzięki Dev'owi i jestem bardzo zadowolony. W B6 co ważyła 1750kg dawały rade, a w teraźniejszej B7 co waży 1440kg robi jeszcze lepszą robotę.
-
Czy jest coś wspólnego?
Z moich obserwacji to nic nie podpasujesz do B6 z C5. Może jedynie wkład zapalniczki
-
Hałas z tylne drzwi po lewej stronie
Rozbierz boczek drzwi i popatrz co tam się dzieje. Czy wszystko dokręcone i czy jest całe. Przejedź się po nierównościach bez boczka.
-
Zamienniki przycisków sterowania szybami i włącznika świateł - z aliexpress
Dla kumpla zamawiałem przełącznik świateł z Alli i wszystko działa tak jak powinno. Jak masz Ori i zamiennik obok siebie to widać różnicę w strukturze farby, ale w innym wypadku nawet się nie zorientujesz. Ja polecam
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Ja stosuję spinki firmy Romix dla swoich klientów. Taki spinki ja kupuję w paczkach po 10 sztuk w Inter Team. Wg mnie tak samo wytrzymałe jak oryginały. W B6/B7 te spinki to ogólnie porażka i zawsze jakiś się posypie przy demontażu. Na szczęście to są groszowe sprawy.
-
Demontaż tapicerki klapy bagaznika
Z tych narzędzi co podałeś to żadne się nie przyda. Są za mało zagięte. Z własnego doświadczenia najlepiej się spisują grube,szerokie i mocno zagięte. Jak przyciemniam szyby i zdejmuję tapicerki klientom to właśnie takie co opisałem w 90% się używa.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Z całą pewnością fmic, najlepiej 550x230x65. Przy temp zewnętrznej 1* na plusie temp w dolocie nie przekracza 20* Przy mocy 250KM.
-
Oklejanie lamp folia kameleon
Jak będziesz mieć szczęście to dowód nie poleci.
-
Eibach sportline czy Prokit
Wrzuć zdjęcie jak wygląda po montażu
-
Jakie et.? Pomocy.
@DeK dzięki
-
Lotka stylizowana na rs 4
Ja? Nie, a dyfuzor jest votexa u mnie. Przód to S4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Helloł
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Powodzenia
-
Jakie et.? Pomocy.
Mam u siebie z przodu i z tyłu po 9,5J ET 40 235/35/19 i wszystko ładnie się chowa na gwincie i nic nie trze, a jeżdże z kompletem ludzi często w trasy.
-
Jakie ET do B7 AVANT
Fabryczne 17stki w A4 miały 7,5J i ET 43 z tego co pamietam w swojej byłej
-
Repliki oems czy warto je kupic
W A4 B6 i B7 jestem zwolennikiem kupowania 4 felg o tej samej szerokości i ET, bo idealnie się to równo zgrywa z błotnikami. Sam mam u siebie 4x 9,5J i jest pika bella
-
3.0 ASN wycięcie KATów a polepszenie dźwięku
W poprzedniej audicy ASNie zamiast katów miałem downpipy i pracowało o wiele lepiej niż u kumpla co miał strumiennice w aucie z tym samym silnikiem
-
Lotka stylizowana na rs 4
Ja mam u siebie lotkę Hofele i jeszcze od nikogo nie usłyszałem złego zdania na jej wygląd. Wręcz przeciwnie
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Kolorek kozak, robi robote
-
Ciekawe dokładki zderzaka
No wiadomo że nie tak łątwo ją zgubić jak jest przykręcona na ok 24 wkręty Ale zgadza się cupra najlepszy wybór
-
1.8t 163 km downpipe kilka pytań
Jeśli masz zamiar robić program to wystarczy DP na jedną sondę, bo i tak przy okazji robienia softa wywali się z niego drugą sondę. Tak też mam u siebie.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dopiero po zakupie grit guarda widać ile syfu zostaje się na dnie wiadra
-
[BFB] Błędy: 16514,17536 / Analiza logów / ROZWIĄZANY
I co wyszło?