Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. Tak panowie ja już też po wymianie oleju.Zalałem z powrotem tego Castrola 10W40.Do tego jeszcze filtr powietrza wymienili bo był jeszcze"nemecki" już zasyfiały.No i pokasowali mi te nieszczęsne inspekcje.
  2. Brykę masz elegancką,ale jednak ma już swoje lata.Ja bym tego nie wlewał do takiego silnika.Ale niech się wypowiedzą eksperci. Wyżej chłopaki gadali coś,że do 2.8 jakieś 6 litrów to do ciebie pewnie ponad 5.Ale poczekaj aż inni odpowiedzą.
  3. Dzięki wielkie bo ja"zielony".Sam tego nie zrobię.Na warsztacie powinni wiedzieć,że mają to wykasować co nie?
  4. No to gratulacje kolego.Tylko może lepiej było kupić samo 1.8T a póżniej "dogazować".Miałbyś nową instalację na gwarancji a wiadomo co nowe to nowe. Ja osobiście "stanowcze nie lpg w Audi i innych samochodach tej klasy".Dlatego mam tylko 1.6. Pozdrowionka i niech ci jeżdzi bezawaryjnie.
  5. A to łach jeden.Tacy też są najgorsi.Jeden dzień tak a drugi już inaczej.Jak chorągiewka na wietrze.Trudno,tylko szkoda tych zniżek bo jak jesteś "podpięty" pod ojca to tobie też już szły.
  6. Panowie bo tak czytam.Ja i tak w najbliższym czasie miałem wymieniać olej tylko dla pewności pytam.Te"In2' na wyświetlaczu licznika kilometrów dziennych to znaczy,że olej już do wymiany tak? I tamten koleś miał wlany Castrol 10W40 czyli wlać taki sam?Przebieg 160000 ale pewnie skręcony.
  7. Przyszowice/Zabrze Makoszowy. Zjażdżając w tą drogę od strony Gliwic czy Mikołowa jest co prawda za chwilę znak"40" ale wiadomo jak ludzie jeżdżą.Pod koniec miejscowości w stronę Zabrza jest pod górkę i na szczycie mostek.I tam właśnie jest spora mulda przez którą więcej niż "50" lepiej nie jechać.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 18:26 _________________________________________________GLIWICE Skrzyżowanie Pszczyńska/Pocztowa. Skręcający w lewo z obu stron Pocztowej na Pszczyńską na zielonym świetle zapominają czasem że te skrzyżowanie jest trochę"inne" i choć zielone to jeszcze"prawa strona" obowiązuje. Analogicznie to wygląda w Sośnicy na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wielickiej.
  8. Noi jak w końcu to załatwiłeś?
  9. Pewnie już za późno ale odpowiadam. W PTU I LIBERTY DIRECT podobnie,bodaj coś koło 200zł ,a reszta chyba samego takiego ubezpieczenia nie ma.
  10. 1.Jeśli masz kasę to daj kolesiowi i spisz z nim kwita,że mu dałeś i to spełnia jego roszczenia na wypadek gdyby facet próbował jeszcze coś wyciągnąć dalej od ciebie{panie,to za mało co mi dałeś bo byłem u blacharza i wyjdzie więcej itp.] 2.Ile on w ogóle chce za ten zderzak?Te mondeo starsze czy jakieś nowe? 3.Jak przez ubezpieczalnię to twój ojciec straci zniżki ale tylko tam gdzie jest auto ubezpieczone czyli w Allianz.Jego auto ze zniżkami w pzu jest bezpieczne.Jakby oba były w jednej ubezpieczalni to lecą zniżki na oba. A Allianz podobno jest "leniwy"do wypłaty odszkodowań.Tym bardziej jakby dostali tylko twoje oświadczenie sprawcy bez notatki z policji.Wiesz jak to jest z ubezpieczalniami.Składkę im płać a w takiej sytuacji to myślą że stłuczka była ustawiona na wyłudzenie kasy.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 23:47 _________________________________________________ Tu akurat tak byś musiał zrobić jeśli chcesz swojego naprawiać.A wracając do tego , że facio chce oryginał zderzaka wnioskuję ,że to w miarę nowe Mondzio. Jak mówiłem jeśli dasz mu kasę to najlepiej podjedź z nim do blacharza gdzie to chce naprawiać i tam po ustaleniu ile za to wyjdzie spisz z nim tego kwita w 2 egzemplarzach i gra. Chyba,że jeszcze wcześniej sam się gdzieś zorientujesz ile za tą wątpliwą przyjemność wyjdzie. Jeśli wtedy na tym spotkaniu by wyszło,że facet chce więcej niż tobie gdzie indziej taniej powiedzieli i się w końcu nie dogadacie to jednak przez ubezpieczalnię. A niekoniecznie cała zniżka poleci wtedy,tylko część bo to chyba jest zależne od wysokości odszkodowania jakie będą musieli gościowi wypłacić. Mam nadzieję,że choć trochę ci pomogłem.Daj później znać co w końcu z tego wyszło. PS.A ci pseudo dżentelmeni robiący "myki"na ostatni moment są najgorsi.Później dziadowi pukniesz to wiadomo-twoja wina. Kurcze napisałeś,że lekkie puknięcie a zderzak szlag trafił.A może był założony na sztukę już do roboty,porysowany itp. i gościu szukał "okazji"żeby kogoś nabić na kasę.Cóż,teraz to już się człowiek nie dowie.
  11. To trzeba kupić ten "Motor". A ostatnio też chyba w tej gazecie było porównanie B8 z Volvo i Mercedesem tylko nie pamiętam modeli. Według ekspertów A4 B8 wygrało ten test.Nawet przeciwnik AUDI go zachwalał.
  12. Tak to on.Jechał z 50 metrów za mną.Z kulturą bez żadnych szaleństw więc od razu pomyślalem że ktoś z klubu. I się nie myliłem bo jak podjechał bliżej na światłach to zobaczyłem klubowe tablice. Prezesie jak masz z nim kontakt to pozdrów go też odemnie.[Od gościa z czerwonej pandy z ochrony,którą mijał na zjeżdzie z Rybnickiej na A4.].Auta z ochrony się rzucają w oczy więc pewnie też zapamiętał. Pozdrowionka.
  13. Pozdrowionka dla kierowcy z srebrnej B6 Avant,chyba nawet S4. Zjeżdżał z Rybnickiej na Bojków/Knurów.Koło 8.25.Na powiatowych blachach. Ja jechałem czerwoną służbową Pandą.Kto z klubu?
  14. No i wszystko w temacie.Tak że widzisz nie warto martwić się na zapas.Ty masz swoją B7 i ty byłeś panem sytuacji.B6 chciałeś sprzedać za tyle i w końcu poszło.A teraz właśnie opisz szczegóły sprzedarzy no i pokaż nam swój nowy nabytek.Pozdrowionka
  15. Ja mało jeżdżę i bak na miesiąc mi wystarcza.A tankuję tylko na Shell bo w Gliwicach jest taniej niż na bp.I przeważnie trafiam na tą ich promocję 12 pkt. z karty=20gr taniej na litrze.W tamtym miesiącu byłem do przodu ponad 10 zł po tankowaniu i z punktami tak samo.Innych stacji oprócz tych 2 nie uznaję a z nowymi to już całkiem nie zawracam sobie głowy.Gaz do Felicji to sobie mogłem tankować gdzie popadło ale takie eksperymenty z benzyną do OOOO mogłyby drogo kosztować.
  16. Taka wypowiedź chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości co jest lepsze.The winner is AUDI :th: A z tym toi toi to jest hasło dnia.
  17. No to serdeczne gratulacje na tą B7.Ja na twoim miejscu tak bym był przejęty nową bryką że nie martwiłbym się że mi stara nie schodzi.Sprzedasz ją napewno.
  18. A powiedz jeszcze ile ten "bidok" ci za tego parcha dał?30000?
  19. Nie wiem czy mocne bo akurat zapierdzielił kantem zderzaka.Za to podatne na korozję.Tylne lewe nadkole mu łapie aż miło. A z tymi parametrami co chcesz kupić to"NASZE V6' może cię jeszcze "objechać" i znowu będziesz przeklinał AUDI.
  20. Ja a właściwie rodzice też jako pierwsze mieli AUDI 80 B3.i Tak jak tobie się sypało.Ale widocznie pechowy egzemplarz.Lecz ja się mimo to nie odwrócilem od tej marki no i mam A4.A BMW? Ładne autko ale ze względu na to że wiadomo jeździ tym większość młodych dla szpanu i dlatego ja bym nie kupił.Pozatym ostatnio mój braciszek się zagapił i jak cofał swoją E 36 to pierdzielnął mi w prawy błotnik mojej funi.Jemu oczywiście się nic nie stało a ja nowy błotnik i malowanie na jego koszt.Od tego momentu to beji już całkiem nie trawie.Powodzenia u konkurencji.
  21. U mnie gościu ma takiego jak ty.Ale sedan i skrzynia manual i od nowości.Kupiony w salonie.Tylko rocznik 2003.Nie wiem jaki wypas.Słyszałem że chce go pchnąć za bodaj 50 kilka patoli.Tak że twoja cena super i tak jak tu koledzy radzą,czekać cierpliwie.Jakbym miał taką kasę to bym ją brał.Liczy się dla mnie jak auto wygląda a nie w jakim tle ma zrobione zdjęcia.Ktoś ci go kupi.A przebieg też nie ma znaczenia jak jest auto zadbane i normalnie nim jeżdżone.
  22. Ładną ją masz.I fajnie że możesz sobie pozwolić na nowszy.Co do ceny: Środkowe lata produkcji i TDI.W sumie za te 25 ją wystaw z opcją"do negocjacji".A ja za mniej niż 23500 bym jej nie puścił.W końcu ktoś kupi a jak się napali to i bez targowania ci da tyle ile chcesz. PS.Moja jest podobnego koloru.A za same alumy ile byś chciał?
  23. Mile mnie zaskoczyliście koledzy.Nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi.Ja te ok.180km/h leciałem rano w wielkanoc na pustej obwodnicy na Prudnik ale już nie było gdzie się dalej rozpędzać a czulem jak jeszcze by "chciała iść'.Poza tym żona już mi się zaczęła stresować Czyli tak jak przypuszczałem choć to 1.6 ale w AUDI to ok.200km/h by musiał śmigać.No i wychodzi że choć się nie znam to kupiłem "zdrową" 1.6.
  24. Mnie też trudno w to uwierzyć.Ale to jest 1.6 z OOOO więc kto wie.
  25. Nie problemy tylko ciekawość. Ja nie jestem żadnym bezmyślnym"rajdowcem".Jakbym nim był to bym zbierał na S4 i później już o takie rzeczy nawet nie pytał bo sprawa byłaby bezdyskusyjna czy licznik by działał czy nie.I "deptał"ile fabryka dała aż do "owinięcia"drzewa przy 150km/h.I tyle by było najeżdżone. Widzę z waszych wypowiedzi że A4 1.6 ładnie potrafi zasuwać.Jak w końcu zrobię ten licznik to może kiedyś na pustej A4 przetestuję moją A4. Znowu się okazuje że Audi to wyjątkowe auto."tylko 1.6" to u tej marki"nie tylko" i nie jeden z konkurencji się widzę podziwił. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.