Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
ps, michał fajna furke sobie przygarnął przy okazji jak był po auto dla żony
-
SPOTY RADOMSKIE
to co spocik przed kompem robimy
-
SPOTY RADOMSKIE
a co dotyczy ci to przeciezto 2003 -2006 rok temat dawno walkowany i z powodzeniem oddaja kase bo nie maj.a innego wyjscia nawet sa firmy które sie tym zajmują piszesz im tylko pelnomocnictwo i robia to za ciebie warte jak pare aut rejestrowales na siebie w tym okresie ,
-
SPOTY RADOMSKIE
te pazdzieze nie daja rady z tym motorem a raczej ten motor 105 pd z tym pazdziezem mój kumpel kupił ostatnio takiego ,wiec sobie odrazu odpuść chyba ze ojciec na mineralna podjedzie i remap zrobi ,albo chce jezdzic jak kiedys sdi sie latało , a pazdzieza mijam po drodze do roboty (ten komis )moze jutro jak bede mial czas to go obejrze
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale może w innym teamie walka bedzie bardziej wyrównana bo w tym sezonie to jest Vettel i reszta
-
F1, Rajdy i Motorsport
wartoość zawodnika poznaje sie jak jezdzi w roznych teamach , Button w Hondzie wiecznie trzeci -na tyle auto pozwalalo , w Brawn GP mistrz swiata , w Maclarenie tez jest szybki , zobaczymy na co bedzie stac Vettela jak zmieni kiedys w przyszlości zespół ,bo teraz jest poza konkurencją jedno 4 miejsce ,jedno 3, dwa 2 i reszte wygrał
-
F1, Rajdy i Motorsport
Button potwierdził ze tylko on mógł do konca wstrzymać tytul Vettela ale niestety nie skonczył dwóch wyscigów przez swój zespół i stracil przez to duzo punktów a tak kto wie... ,a lotus reno dno i tyle i ten senna przecież Nick Heidfeld był o niebo lepszy zreszta lepiej jezdzil niz pietrow ale ten team to banda zarabiaczy kasy a nie ludzi walczących o najwyzsze cele
-
F1, Rajdy i Motorsport
...o ile dojedzie do mety w pierwszej dziesiątce... :gwizdanie: a nie dojedzie... , to nie te czasy co schumacher walił w kogo chciał i potem zdziwiony zostawał mistrzem Swiata
-
F1, Rajdy i Motorsport
Vettel jutro mistrzem Swiata czy komus sie to podoba czy nie
-
SPOTY RADOMSKIE
220Ps 470 Nm tyle tak mniej wiecej powinno wyjsc jak masz zdrowa motorownie
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłatemu i adrianowi ,michal juz nie ma
-
SPOTY RADOMSKIE
fakt zjechalismy sie pózniej koło 1945 ale ozix były dwie a4 wiec nie było tak źle
-
SPOTY RADOMSKIE
nie było nikogo kto sie deklarował a byl ,Tomaszu , Adrian , KOLEGA Z CHEŁMNA I Ja ,więc spocik zaliczony
-
SPOTY RADOMSKIE
nie bo nie ma spotów u nas na razie
-
F1, Rajdy i Motorsport
bo to jest albo był olbrzymi talent , choc hamowi tez nie mozna odebrac ze jest z niego fighter choc bez głowy
-
F1, Rajdy i Motorsport
to jest najgorszy wyscig w całym sezonie , chodzi mi o tor , a co za tym idzie to i sciganie po nim to nuda , jedynie co moze cos zmienic to safety car - żenada
-
F1, Rajdy i Motorsport
reno juz jest na dnie w tym sezonie , vetel jest the best , dawno nikogo nie pamietam zeby tak zdominował kwalifikacje
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba było brac s4 albo to c 63 amg ,czerwone strzały , fajny widok tyle aut naraz nie oszalałeś ile wjazd na taka impreze
-
SPOTY RADOMSKIE
Kupiłem ostatnio zachwaszczoną działkę na wsi i pojechaliśmy z ojczulkiem sprawdzić jak prace porządkowe się zakończyły i rozliczyć się z miejscowymi pijaczkami. W przyszłym roku możemy tam grila zrobić - jest blisko do rzeki. tylko ostrożnie mój kolega jest strażako nurkiem tylko w tym roku wyciągał zwłoki 44 topielców zawsze ta sama historia. grill. piwo. rzeka/jezioro chlup ;( to wezmiemy maski i butle zeby mu roboty nie robić
-
F1, Rajdy i Motorsport
raczej nigdzie nie przejdzie poniewaz żaden team nie wezmie kota w worku a takim bedzie kubica jak wróci , moze to byc diament a może został juz zwykły kamien
-
F1, Rajdy i Motorsport
walic renault ,niech przejdzie do mercedesa czy nawet williamsa tam bedzie miał lepsze wyniki
-
SPOTY RADOMSKIE
moze jaką w Ciepielowie hehehehe
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jenson Button to jest zawodnik godny mistrza swiata i on jeden ma szanse gonic vettela ,dwóch nie ukończył nie ze swojej winy i dlatego jeszcze nie jest drugi w generalce , fajnie jeździ spokojnie ale szybko , to jest mój numer jeden , kiedys jak jezdził w hondzie zawsze był trzeci szkoda go było bo wtedy jak by miał takiego maclarena to by wygrywal częściej no ale nie kazdy ma takiego farta jak Hamilton
-
F1, Rajdy i Motorsport
ma ważny kontrakt do konca 2012 ,a zresztą ta renówka tnie ogony ,jak dla mnie mała strata jak tam nie bedzie jezdzil ,jezeli wróci to i tak sezon 2012 bedzie sezonem adaptacyjnym nie wraca sie do wielkiego scigania tak szybko po takim wypadku i takich obrazeniach jakich doznał
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko furka , fajera mogła by być trójramienna , a tak to kozacka