Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
w koncu sie skapowales że to nie to :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:45_________________________________________________a BiEmDablju szukasz może ?
-
SPOTY RADOMSKIE
to sobie kupił zabawke jak to samo mozna na vagu i programie kpower :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ee, myslę że jakiś pies mu telefon zajebał bo fajny miał :polew: [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 00:17_________________________________________________ok ide na dzrzewo bo cos szumi
-
SPOTY RADOMSKIE
ty ale musial ktos przeżyc bo filmik puścił
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
karva a ja nie znałem patentu ja na jecie to w wigilię to gaz na tej myjce zawsze waliłem za małolata bo ciepło było
-
SPOTY RADOMSKIE
a ty jeszcze nie otworzyłes tam myjki :!: :!:
-
SPOTY RADOMSKIE
NAPRAWDĘ?? A o co chodzi z tymi Adrianowymi filmikami? Co to jest to co se zamontował? no własnie
-
SPOTY RADOMSKIE
mogłem nagrać mnie z wczoraj kolesia z zafiry to by bylo coś
-
SPOTY RADOMSKIE
drugi do sprawdzenia
-
SPOTY RADOMSKIE
adrain przejechał sie maratonska tylko na rondzie zapomniał zwolnić
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale że co? Coś w nowy rok? :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ok ja koncze na dzis , pozdro kompany [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:39_________________________________________________ :polew: tylko G nic nie mów
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
rąbać - drwalu jeden
-
F1, Rajdy i Motorsport
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
SPOTY RADOMSKIE
za 5 -6 lat :gwizdanie: jak dalej po przystankach bedzie szukał
-
SPOTY RADOMSKIE
no do 6 rano :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
kolego to o ktorej to dzieci sie kladzie , mój to zaraz nocne karmienie bedzie miał [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________ tez przed chwilka kanapke wciągnąlem
-
SPOTY RADOMSKIE
co do tej młodzieży to Brynia już śpi [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:22_________________________________________________ok kończę bro i w kimono może jutro czeka mnie ciężki dzień na autobanie
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tam chyba po jedno bym pojechal , zeby flayera poznać :gwizdanie: