Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tez dzisiaj dlubie maty w lusterkach podgrzewcze wymieniam ,
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja cie widzialem ale on juz bal sie spojrzec w lewo :>
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta jak sie rozjezdzalismy juz na swiatlach na wernera , ja spojrzalem na mcm-a zebymu machnac on na mnie i machnal a przed nim autko zahamowało nagle dobrze ze dłuzej nie patrzył sie w lewo bo by bylo ;(
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobrze ze mcm nie walnoles w dupala tego matiza
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i ja wpadne ale o 20 00 ,musze dzieciaka wykapać
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ozix tak 15 beda lepsze ale na super sniegu ktory u nas w miastach nie wystepuje ,jak chcesz cos fajnego na zime i w rozsadnej cenie to wez te sa super na błoto posniegowe i na mokra nawierzchnie i sa ciche , kupowalem szwagierce tu masz link jak wypadły na tescie w adac http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/195_65_R15T/tab.asp?ComponentID=229299&SourcePageID=229332 a tu gdzie je kupic w dobrej cenie http://www.ceneo.pl/698904 a tu najlepsze opony w tej kategorii http://www.ceneo.pl/710243
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to zmien furmaka na mniejszy i 15 beda sie slicznie prezentowały [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:22_________________________________________________a zreszta miałes przeciez zime w tamtym roku to co z nia zrobiłes
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w b6 15 to wies na takich jezdzic :polew: kupuje auto a teraz na opony nie ma :gwizdanie: a tak zapytam na czerwonym juz jezdzisz
  9. moga być różne , najczesciej niejezdzenie dynamiczne z biegiem czasu zanieczyszczaja sie kierownice w turbinie sadza i zapiekaja od goraca , lejace wtryski , niespalanie sie mieszanki do konca itp 50%albo wiecej uzytkownikow turbin vtg ma takie bromlemy wczesnij lub pózniej
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew:
  11. ja osobiscie bym jechał ale nie butowal,Ci którzy pisza ze da sie to rozruszac butujac auto maja racje ale nie w twoim przypadku , u ciebie czyszczenie turbo ,jest u nas poradnik przez przemika zalozony w warsztacie, przeczytaj na czym to polega zeby jakis mechanior cie nie przekrecił ,pozdro
  12. lmm to jest przeplywomierz mierzy na granicy mogl by troszke lepiej ale duzo lepiej niz w pierwszych logach
  13. jest ok a nie czujesz ze auto z dolu lepiej sie zbiera choc lmm na granicy
  14. mozesz jechac ale nie wciskaj gazu do pelna , gora do polowy a jak wrocisz umow sie gdzies na czyszczenie turbiny , nie myl z regeneracja
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    beze mnie [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:39_________________________________________________a lisiczka bedzie jak 1000 padnie bo wtedy pojawi sie brynia1
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    poziek nie takie mocne spoko
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie rozumiem komu i na jakiego
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nareszcie cos sie dzieje , bo ostatnio nudno bylo , i co wazne zblizamy sie do 1000
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta na nastepnym zlocie beda nie panienke razem obracac ale siebie :polew:
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajna ogladalem juz ja z rok temu a teraz to juz ja przestaja grac , ciezko ja zlapac w repertuarze ale jest jeszcze pare razy w tym roku[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 14:34_________________________________________________ troche podlachana ale za psie pieniadze a tu ja sobie byzs doprowadzil do lalki , kumpel jedzie w poniedzialek albo wtorek w tamte rejony , mogl bys sie zabrac moze z nim
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dałem ci linka wczesniej
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=121782454&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1993-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&zipcode=8&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 coś dla zainteresowanego
  23. bez fimc raczej zima bedziesz czul przyrost bedzie wiecej kucy bo zimniejsze powietrze ,a letem diesel troche zadyszki dostaje jak nie ma co go chlodzic
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.