Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
tez dzisiaj dlubie maty w lusterkach podgrzewcze wymieniam ,
-
SPOTY RADOMSKIE
ja cie widzialem ale on juz bal sie spojrzec w lewo :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ta jak sie rozjezdzalismy juz na swiatlach na wernera , ja spojrzalem na mcm-a zebymu machnac on na mnie i machnal a przed nim autko zahamowało nagle dobrze ze dłuzej nie patrzył sie w lewo bo by bylo ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
dobrze ze mcm nie walnoles w dupala tego matiza
-
SPOTY RADOMSKIE
i ja wpadne ale o 20 00 ,musze dzieciaka wykapać
-
SPOTY RADOMSKIE
ozix tak 15 beda lepsze ale na super sniegu ktory u nas w miastach nie wystepuje ,jak chcesz cos fajnego na zime i w rozsadnej cenie to wez te sa super na błoto posniegowe i na mokra nawierzchnie i sa ciche , kupowalem szwagierce tu masz link jak wypadły na tescie w adac http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/195_65_R15T/tab.asp?ComponentID=229299&SourcePageID=229332 a tu gdzie je kupic w dobrej cenie http://www.ceneo.pl/698904 a tu najlepsze opony w tej kategorii http://www.ceneo.pl/710243
-
SPOTY RADOMSKIE
to zmien furmaka na mniejszy i 15 beda sie slicznie prezentowały [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:22_________________________________________________a zreszta miałes przeciez zime w tamtym roku to co z nia zrobiłes
-
SPOTY RADOMSKIE
w b6 15 to wies na takich jezdzic :polew: kupuje auto a teraz na opony nie ma :gwizdanie: a tak zapytam na czerwonym juz jezdzisz
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów - brak mocy powyżej 130km/h
moga być różne , najczesciej niejezdzenie dynamiczne z biegiem czasu zanieczyszczaja sie kierownice w turbinie sadza i zapiekaja od goraca , lejace wtryski , niespalanie sie mieszanki do konca itp 50%albo wiecej uzytkownikow turbin vtg ma takie bromlemy wczesnij lub pózniej
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów - brak mocy powyżej 130km/h
ja osobiscie bym jechał ale nie butowal,Ci którzy pisza ze da sie to rozruszac butujac auto maja racje ale nie w twoim przypadku , u ciebie czyszczenie turbo ,jest u nas poradnik przez przemika zalozony w warsztacie, przeczytaj na czym to polega zeby jakis mechanior cie nie przekrecił ,pozdro
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
przeciez napisałem
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
lmm to jest przeplywomierz mierzy na granicy mogl by troszke lepiej ale duzo lepiej niz w pierwszych logach
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
jest ok a nie czujesz ze auto z dolu lepiej sie zbiera choc lmm na granicy
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów - brak mocy powyżej 130km/h
mozesz jechac ale nie wciskaj gazu do pelna , gora do polowy a jak wrocisz umow sie gdzies na czyszczenie turbiny , nie myl z regeneracja
-
SPOTY RADOMSKIE
beze mnie [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:39_________________________________________________a lisiczka bedzie jak 1000 padnie bo wtedy pojawi sie brynia1
-
SPOTY RADOMSKIE
poziek nie takie mocne spoko
-
SPOTY RADOMSKIE
nie rozumiem komu i na jakiego
-
SPOTY RADOMSKIE
nareszcie cos sie dzieje , bo ostatnio nudno bylo , i co wazne zblizamy sie do 1000
-
SPOTY RADOMSKIE
ta na nastepnym zlocie beda nie panienke razem obracac ale siebie :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
fajna ogladalem juz ja z rok temu a teraz to juz ja przestaja grac , ciezko ja zlapac w repertuarze ale jest jeszcze pare razy w tym roku[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 14:34_________________________________________________ troche podlachana ale za psie pieniadze a tu ja sobie byzs doprowadzil do lalki , kumpel jedzie w poniedzialek albo wtorek w tamte rejony , mogl bys sie zabrac moze z nim
-
SPOTY RADOMSKIE
dałem ci linka wczesniej
-
SPOTY RADOMSKIE
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=121782454&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1993-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&zipcode=8&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 coś dla zainteresowanego
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
bez fimc raczej zima bedziesz czul przyrost bedzie wiecej kucy bo zimniejsze powietrze ,a letem diesel troche zadyszki dostaje jak nie ma co go chlodzic
- SPOTY RADOMSKIE