Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
moze tez dam rade jutro sprawdzic vagiem i czujnikiem lakieru ,
-
[INNE] logi asz tdi
mam pytanie logowalem dzis auto koledze i z tego co mi sie wydaje to ma auto po programie , on nie wie bo wczoraj kupil ,prosze o potwierdzenie lub zaprzeczenie logi http://rtnet.pl/vaglog/odzimm_2298.html http://rtnet.pl/vaglog/odzimm_2299.html
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
:polew: dobre i ludzie w te literki jeszcze wierzą
-
SPOTY RADOMSKIE
zdjecia the best , kratery tez
-
SPOTY RADOMSKIE
jakie hity to automat byl a poza tym padaka ze zdjec -chyba ze wy co innego wydzicie
-
SPOTY RADOMSKIE
to dawaj go do sadu z powództwa cywilnego o wypłatę podwójnego zadatku z nie dotrzymania umowy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 15:02_________________________________________________ale teraz ludzie z gęby cholewę robią w bani mi sie nie mieści jak bym pojechał do wawy i tak by mnie przerobił dostał by w ryj na 100%
-
SPOTY RADOMSKIE
to daliscie zadatek czy zaliczke bo to dwa inne terminy prawne [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 12:52_________________________________________________ Art. 394. § 1. W braku odmiennego zastrzeżenia umownego albo zwyczaju zadatek dany przy zawarciu umowy ma to znaczenie, że w razie niewykonania umowy przez jedną ze stron druga strona może bez wyznaczenia terminu dodatkowego od umowy odstąpić i otrzymany zadatek zachować, a jeżeli sama go dała, może żądać sumy dwukrotnie wyższej. [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 12:56_________________________________________________Zaliczka jest kwotą wpłaconą na poczet przyszłych należności i nie stanowi, jak zadatek formy zabezpieczenia wykonania umowy, a jedynie część ceny.
-
SPOTY RADOMSKIE
jak przeczytasz to sie dowiesz ale najpewniej na ostatniej strone sa aktualne logiczne przeciez to jest dalem ci najlepszy link w calym necie wiecej nigdzie sie nie dowiesz [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:11_________________________________________________jak czegos nie bedziesz wiedzial jak zrobic wtedy wal na pw to ci pomoge [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:14_________________________________________________ a tak jakoś nie mam co z kasą robić a okazja się trafiła mcm ładna ale cena tez ladna :>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________adrian cos dla ciebie do drobnych poprawek http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121165927&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxPrice=4001&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
-
SPOTY RADOMSKIE
moze mamy , mozesz sam wszystko ogarnac masz tu link http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/160187-mix-tomtom-7-8-a-30.html przeczytaj od poczatku to napewno ogarniesz temat troche masz lektury,pozdrownienia
-
SPOTY RADOMSKIE
za granica duzo lepszy jest tomtom , chyba najlepszy [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:56_________________________________________________w angli wystarczy wpisac kod i podjedziesz pod drzwi w tomtomie , takie kody pocztowy ma angolandia i holandia ktore okreslaja dany budynkek , oczywiscie zasluga to systemu pocztowemu a nie tomtoma :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Passat kombi 115 PS TDI 98r grudzien pierwsza rejestracja 99r marzec z org przebiegiem 209 000 za 18200 tys od mojego brata
-
SPOTY RADOMSKIE
adrian dolicz do tego z 2-2,5 tys na opłaty
-
SPOTY RADOMSKIE
do angolandi ADRIAN lecisz na calais lub dunkierka we fracji tu masz link do najtanszego promu http://www.norfolkline.pl/ferry/SelectFare.aspx autostrady za darmo ps wazna jest godzina na prom bo duza roznica w cenie i data nieraz moze byc to 12 euro a nieraz 80 euro wiec warto sobie znalezsc i sie przystosowac, zamawiasz przez neta placisz wydrukowujesz i tyle , pozniej tam na miejscu pokazujesz to co wydrukowales dajesz dowod a oni ci zawieszke do samochodu i tyle dowod oczywiscie oddaja , jak jechalem pierwszy raz dalem rade wiec , powodzenia i uwazaj na pierwsze rondo w dover , bo zmiana ruchu na lewostronny -najwiecej kolizji na tym rondzie w calej europie :>
-
SPOTY RADOMSKIE
zaraz sprawdze hehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
ale w a4 raczej na odwrót jest [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 23:24_________________________________________________przynajmniej w polsce
-
SPOTY RADOMSKIE
co innego jak by był to sedan passat to 24000 by wziął[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 23:22_________________________________________________tak trzeba dac za paska z 2000 bo potem juz lecialy fl i byl przeskok cenowy
-
SPOTY RADOMSKIE
powiem ci ze tak chodza mój kumpel takiego wlasnie na giełdzie dokladnie za tyle sprzedal mi sie wydaje ze tanio 115 ajm 2000r na wypasie
-
SPOTY RADOMSKIE
Michal a co Ty tak szybko w domu :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
fajny spocik w rdzennym składzie dzisiaj był + A oczywiscie :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
jak Michal mnie potem odwiezie to nie ma sprawy
-
[B5 AFN] Logi do oceny
zrób jak przemik napisal
-
[B5 AFN] Logi do oceny
cos pozno ci turbo laduje tyle ile powinno -pózno sie podnosi i z stad te pomiary w gr008 , przeplywomierz wyglada na ok chociaz mozna go przeczyscic i powtórzyc logi
-
SPOTY RADOMSKIE
no jest nas trzech , w kazdym z nas inna krew hehehe
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jutro wpadne na spota , moze ktos w koncu z was przyjedzie :>
- SPOTY RADOMSKIE