Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc, mcm jak sprzeglo wchodzi pedał jak w maslo [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 09:27_________________________________________________tomaszu nie wypada
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to jak rozrzad wporzo to klin , jak na samostarcie odpala a tak normalnie nie
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a tak sie pytam :gwizdanie:
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oZiX a twoj tata nie zmnienia czasem auta
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moze i klin ale raczej wogóle wtedy by nie odpaliła chyba ze na samostarcie
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dobry jest , a jaki motor ma alhambra
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzieki michal pogadamy na spocie o splacie dla ciebie ...........
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czemu chyba nie z powodu padliny która sprzedajesz
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dla bryni http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=118118110&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1995-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:39_________________________________________________albo to http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=116360162&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1995-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cena wyjsciowa 913 za sachsa za luka 1020 pln i teraz zalezy od znizek ja ojcu wzialem sachsa i jest za***iste 1 palcem u reki mozna je wciskac az miło jezdzic
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zależy co chcesz brac i gdzie
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sprzeglo bedzie gdzies do wziecia za 600 pln tak mi sie wydaje[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________ [; kogo tam znasz :polew:?? nikogo sami mi daja :polew: :polew:
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia i jak tam poszukiwania auta , bo jak bedziesz chciala BMW to sie poswiece i pojade specjalnie do bawari Ci po nie
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    coś czuje że na zlocie będzie mni ebudzic:( no to chyba nie tak zle jak otworzysz oczy a tam Brynia :gwizdanie:
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    spoko , dzięki ,nie robilem nic ,mam brata piotra i tradycyjnie jak co roku 29 czerwca walnelismy flaszke
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc, mialem wczoraj imieniny wiec musze sie troche ogarnąc
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a gdzie królowa? dostala ta umowe i pije pewnie :>
  20. podmien moze przepływke z kims chwila pracy i zloguj grupy 003,008 statycznie i dynamicznie i 011 , bo przeplywka zle mierzy ale zarazemi turbina niedoladowuje wiec nie mozna tak naprawde na 100% powiedziec ze to imm
  21. szarpniecie moglo byc spowodowane ze jest overbost od 1900 do2100i potem jego zbicie od2150 do2300 , albo pomkami ktore nie sa juz w najlepszym stanie szczególnie 4 choc 2 i 3 tez nie najlepiej wygladaja , termostat do wymiany , turbo lekko przeladowuje ale na to lekarstwem bedzie masowanie pedalu gazu ,egr ok, wtryski ok, synchro walkow ok ,imm ok
  22. popałuj troche auto i zloguj jeszcze raz gr007 jak bedzie taki wynik jak teraz to do wymiany termostat , reszta daj jeszcze statyczne 004, 013, 018 023,
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pieknie umyty ten silniczek nie bierz tego farncuskiego ...............dopowiedz sobie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:26_________________________________________________zreszta jak chcesz to mozna by sprowadzic jakie z bawarii [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________mam dobrą przystan w München
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam all
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok spadam maniacy , milych snow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.