Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc, mcm jak sprzeglo wchodzi pedał jak w maslo [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 09:27_________________________________________________tomaszu nie wypada
-
SPOTY RADOMSKIE
no to jak rozrzad wporzo to klin , jak na samostarcie odpala a tak normalnie nie
-
SPOTY RADOMSKIE
a tak sie pytam :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
oZiX a twoj tata nie zmnienia czasem auta
-
SPOTY RADOMSKIE
moze i klin ale raczej wogóle wtedy by nie odpaliła chyba ze na samostarcie
-
SPOTY RADOMSKIE
dobry jest , a jaki motor ma alhambra
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki michal pogadamy na spocie o splacie dla ciebie ...........
-
SPOTY RADOMSKIE
czemu chyba nie z powodu padliny która sprzedajesz
-
SPOTY RADOMSKIE
dla bryni http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=118118110&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1995-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:39_________________________________________________albo to http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=116360162&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1995-01-01&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2
-
SPOTY RADOMSKIE
cena wyjsciowa 913 za sachsa za luka 1020 pln i teraz zalezy od znizek ja ojcu wzialem sachsa i jest za***iste 1 palcem u reki mozna je wciskac az miło jezdzic
-
SPOTY RADOMSKIE
zależy co chcesz brac i gdzie
-
SPOTY RADOMSKIE
sprzeglo bedzie gdzies do wziecia za 600 pln tak mi sie wydaje[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________ [; kogo tam znasz :polew:?? nikogo sami mi daja :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm w focie mam z 30 -40 % rabatu sprzeglo bierz SACHSa
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia i jak tam poszukiwania auta , bo jak bedziesz chciala BMW to sie poswiece i pojade specjalnie do bawari Ci po nie
-
SPOTY RADOMSKIE
coś czuje że na zlocie będzie mni ebudzic:( no to chyba nie tak zle jak otworzysz oczy a tam Brynia :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko , dzięki ,nie robilem nic ,mam brata piotra i tradycyjnie jak co roku 29 czerwca walnelismy flaszke
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc, mialem wczoraj imieniny wiec musze sie troche ogarnąc
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
a gdzie królowa? dostala ta umowe i pije pewnie :>- [INNE] Proszę o analizę logów (VW Passat B5 AFN)
podmien moze przepływke z kims chwila pracy i zloguj grupy 003,008 statycznie i dynamicznie i 011 , bo przeplywka zle mierzy ale zarazemi turbina niedoladowuje wiec nie mozna tak naprawde na 100% powiedziec ze to imm- [B5 AJM] Proszę o analizę logów
szarpniecie moglo byc spowodowane ze jest overbost od 1900 do2100i potem jego zbicie od2150 do2300 , albo pomkami ktore nie sa juz w najlepszym stanie szczególnie 4 choc 2 i 3 tez nie najlepiej wygladaja , termostat do wymiany , turbo lekko przeladowuje ale na to lekarstwem bedzie masowanie pedalu gazu ,egr ok, wtryski ok, synchro walkow ok ,imm ok- [B6 AWX] Panowie oceńcie logi dynamiczne
popałuj troche auto i zloguj jeszcze raz gr007 jak bedzie taki wynik jak teraz to do wymiany termostat , reszta daj jeszcze statyczne 004, 013, 018 023,- SPOTY RADOMSKIE
pieknie umyty ten silniczek nie bierz tego farncuskiego ...............dopowiedz sobie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:26_________________________________________________zreszta jak chcesz to mozna by sprowadzic jakie z bawarii [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________mam dobrą przystan w München- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ok spadam maniacy , milych snow - SPOTY RADOMSKIE