Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. chodzi o pękające walki rozrządu, ale to było na początku , 130 ma mocniejsze korbowody ,pompowtryski i turbinę inne kolo dumasowe i sprzęgło , zmiany w osprzecie oczywiście wszystko mocniejsze to tak po krótce , a co do awaryjnosci to cos w tym jest bo w niemczech najwiecej aut z motorchaden tdi to walsnie ajm
  2. sprecyzuj o jakie czesci ci chodzi ajm 115 to nie ten sam motor co awx/avf tu masz linka co i jak z motorami tdi http://img63.imageshack.us/my.php?image=tdijz6.jpg
  3. to nie zapomnij jak bedziesz robil rozrzad zeby pompe ustawic w neutralnym polozeniu , to moze miales akurat pompe ustawiona w maxymalnym poozeniu odwrotnym do tego co potrzebowales i miales farta pozdrawiam
  4. pewnie ze mozna ale nie jak jest o zeba przestawiona ja nic nie musze czytac poprostu tak jest, miałbys na wartosci 255 a powinno byc miedzy 49 a 54 w bs w grupie 000 i tego pompa by nie wyregulowali , sprawdz sobie ile teraz masz a nie sie mądrzysz
  5. pewnie ze nie było o zabek przestawiony bo pompą by tego nie wyregulowali , a logi zawsze warto zrobic bo wtedy wszystko jasne bedzie co dolega motorowni
  6. odzim odpowiedział(a) na piko-miko temat w 1.9TDI
    obstawialbym alternator do sprawdzenia jego rolka
  7. bardzo cenna uwaga , chwilowa nierowna praca po urochomieniu swiadzczy o lekkim przedmuchu na cilindrze
  8. zawór N75 -napewno nie on sie nie psuje i dajcie mu spokoj nieszczelność w dolocie -tymbardziej nie,ma przeladowanie zapieczone łopaki w turbinie -99% ze tak przepływomierz do wymiany raczej nie ale to sie okarze jak ladowanie wroci do normy
  9. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    tez tak podejrzewam ale nie podal numerow wiec nie wiadomo
  10. chłopaki poróbcie logi , po waszych opisach zróbcie przynajmniej dynamiczne grup 03 ,08 ,011 i bedzie jasne ze macie( kierownice zapieczone ) :> ps wstawcie w dzial diagnostyki
  11. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    albo org waz z jednej strony metalowy z drugiej gietki ale kosztuje sporo albo przejsciówka turbo/IC do dostania u lokalnych tunerów lub kolegow z klubu a4 którzy sie tym zajmują koszt okolo 70 pln ps. podaj numery jakie masz nabite na turbince
  12. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    tak twierdzisz ale nie mas racji masz tu logi po zamianie turbiny z afn na avf bez zadnej modyfikacji i jezeli ktos twierdzi ze ma duzego laga to cos ma z turbina link http://img100.imageshack.us/my.php?image=grupa011wo2.jpg Po co zmieniać turbinę, jeżeli wyszło po zmianie tak jak przy seryjnej.Wklej wykres przed modyfikacją programu i po korekcie. to nie miało pokazac ze cos ma zmienic tylko ze nie ma laga na turbo od awx , a rozmawiamy o wymianie turbo jak sie wysra a nie po to by zmieniac , a itak jak by byla na hamowni na starym turbo i na tym to wykresik zapewniam cie ze by wyszedl inny na korzysc turbiny awx
  13. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    Bo może masz farte, ale jeszcze tego nie wiesz... Ile km zrobiłeś :?: I to że Tobie się trafiło nie znaczy że taka jest reguła wystarczajaco duzo zeby miec pewnosc ze jest dobra okolo 6-7 tys od załozenia , teraz to tylko ja sam moge ja dojechac ,ale powtarzam kupowac jak jest jeszcze w aucie i auto odpala, bo tak to jak kota w worku ,w regenerowane bym bardziej sie bał wejsc niz w taka
  14. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    i tak sie upieram ze z uzywki angola na chodzie co ma 50, 60 tys mil spoko mozna wziasc ,ja taką mam za 500stówek i smiga i dalej bedzie i dluzej niz z afn bo jest duzo mocniejsza, oczywiscie jak eksploatacja bedzie prawidlowa
  15. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    tak twierdzisz ale nie mas racji masz tu logi po zamianie turbiny z afn na avf bez zadnej modyfikacji i jezeli ktos twierdzi ze ma duzego laga to cos ma z turbina link http://img100.imageshack.us/my.php?image=grupa011wo2.jpg
  16. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    nie mowimy tu o turbinkach z allegro tylko od klubowicza audi a4 ,był dzies namiar na forum i mowa o tym trzeba poszukac nie bede tego robił za kogos tylko podpowiadam i taniej to było niz 2 tys
  17. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    to prawda ale to już zależy od finansów - różnica jest na pewno w żywotności ale i też ogromna w cenie. Regenerować już mozna poniżej 1000 pln w pożądnych zakładach a nówka to ponad 2 razy droższa spokojnie ;( Jestem podobnego zdania. To już chyba troszku za stare autka żeby sie w nowe turbo pakować... Jak już to po regeneracji nie używkę i oczywiście ze sprawdzonego żródła bo dzisiaj dużo fuszerki mozna dostać... zalezy ile autem bedzie jeszcze smigal bo jak ze 100 tys to spoko mozna dostac uwywke co ma 100tys najechane i bedzie lepsza niz regenerowana z czego garret sie wycofał i nie zaleca. a jak wiecej to moze jednak pokusic sie na nowa koledzy z klubu maja namiary na nowki w super cenach wystarczy poszukac
  18. odzim odpowiedział(a) na Piotrqqq temat w 1.9TDI
    kup uzywke od awx-a avf-a z angola który jeszcze jest na chodzie(teraz to chyba najtansze turbiny uzywane poprostu pelno tam jest pasatówow avf) i dlatego cena takiej turbiny 600 -800 pln i po korekcie bedzie ci latal jak tralala , napewno fajniej niz na ori od afn-a duzo lepszy przebieg momentu i mocy (niekoniecznie wieksza moc musi byc ) bedziesz mial.
  19. imm ori boscha albo lizak pierburga ,
  20. Możesz sprecyzować i nazwac innaczej to pompowtryskiwacz na jednym z cylidrow Jaka na to rada...? jeździć aż będzie trzeba zmienić turbinę...? nie trzeba wymieniac ewentualnie wyczyscic kierownice w turbinie , albo furke porządnie pogonic na autostradzie po wczesniejszym rozruszniu sztangi wpisz w wyszukiwarke i zobaczysz jak sie to robi edytowałem odpowiedz
  21. hej , a co dokładnie rozumiesz pod pojeciem dziwne zachowanie turbiny
  22. masz niedoladowanie ,pewnie furka troche zamula,
  23. a moze masz zle wezyki podcisnieniowe podlaczone, albo dziure wielkosci orzecha, sprawdz taka plastikowa kula od której wychodzi wezyk co sie rozgalezia,bo turbo prawie wogole nie pompuje
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    też milo było poznac klubowiczów i klubowiczkę
  25. pewnie ze może ma 125 km a 1.9 tdi ma 90 101 110 115 131 150 wiec pierwsze cztery na pewno może , bo koniki potrzebne sa wlasnie do max prędkości[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:52_________________________________________________ wystarczy zwykły GPS co ma prawie kazdy jak lata w trasy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.