Treść opublikowana przez szeryf
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Dużo ludzi śmiga tylko z zaślepkami sprysków. Ja u siebie zamontowałem spryskiwacze uniwersalne, ale teraz zmieniam zderzak i zakładam spryski ori Fakt że też nigdy nie miałem kontroli, podczas przeglądów też nikt nie sprawdzał czy spryski działają.
-
Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto
Pod kierownicą masz moduł centralnej elektryki (MCE). btw, usupełnij profil.
-
Prośba O Wycene Uszkodzeń
Jak nie zależy Ci na kasie do ręki, to odstaw auto do ASO audi, oni reszte załatwią. Jak chcesz kasę do ręki to walcz z ubezpieczycielem
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Ja u siebie wyciagnąłem te wężyki, niby wszystko było drożne. Przez ten otwór którym chłodzony jest schowek wlałem trochę wody, i ta woda wyleciała pod spodem. Na drugi dzień widziałem jeszzcze plamy pod autem, ale później znowu zniknęły. O co chodzi? Jak śmierdzi w trybie ECON to co jest zarypane, parownik czy nagrzewnica? Bo już się pogubiłem :/
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
A jak poradziłeś sobie z chińskimi znakami?
-
okleina czarny połysk w atrapę
Koleś miał bardzo termokurczliwą folię, moja taka nie była i trochę z tym oklejaniem walczyłem :/
-
Czujnik deszczu
A kto napisał że musi być AUTO na manetce? Bo z tego co widzę to Ty tak napisałeś.
-
Szroty w Trójmieście - gdzie szukać, które polecacie...
Podbijam temat, może ktoś polecić jakiś szrot? Szukam zaślepek spryskiwaczy lamp, i nigdzie nie ma:/
-
Przygoda Parkingowa
Musisz się odwołać. Jak masz jakiś kontakt z likwidatorem to zadzwoń i wyjaśnij sprawę.
-
Przygoda Parkingowa
Dokładka zderzaka powinna być przyjęta do wymiany.
-
okleina czarny połysk w atrapę
Mi wyszło tak:
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
Do exeo też zakładają?
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
A może po prostu wizualizacja w Exeo nie będzie działać bez dodatkowego modułu? Widziałem filmiki że udało się komuś w a4 uruchomić wizualizację, ale miał dodatkowy moduł, tzw. gateway. Exeo ma taką samą instalację jak b7?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ruszyła akcja POLIFT? Wtyczki do lamp są takie same czy wymieniasz całe wiązki? Dawaj foty
-
Coś cyka pod maska przy włączonej klimatyzacji w A4 B7
Witam, ostatnio wysiadając z auta usłyszałem cykanie dochodzące z okolicy grila (wcześniej nic nie słyszałem), cykanie słychać tylko jak stoję przed autem, przy otwartej masce zagłusza je silnik. Ustaje jak wyłączę klimę (ECON). Co to może być? Pozdrawiam
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Jesteś pewny że ta rurka jest po stronie pasażera? Etka pokazuje jakąś rurkę do odprowadzania wody po stronie kierowcy :/
-
Otarty spód zderzaka przedniego?
Możesz spróbować opalarką delikatnie podgrzać plastik, trochę się stopi i kolor powinien sie wyrównać, ale struktura plastiku będzie inna.
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Daniel, zrób przy okazji fotkę jak to wygląda, będzie mi łatwiej go znaleźć
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
U mnie to samo, byłem na drugim odgrzybianiu i teraz w aucie nie idzie wysiedzieć. Co prawda śmierdzi tylko w trybie ECON, jak klima działa to jest ok. U Ciebie też tak jest?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Koledzy, pytanie do kogoś kto zmieniał lub ściągał zderzak ze spryskami, czy w oryginale na pompkę jest założony króciec wygięty pod kątem prostym? Tak to wygląda: Zastanawiam się czy w tym przypadkiem nie ma jakiegoś zaworka który zapobiega cofaniu się płynu.
-
odwołanie od zaniżonej wyceny z oc sprawcy
OC sprawcy czy Twoje AC? Jak OC sprawcy, to może lepiej oddać na naprawę bezgotówkową? No chyba że chcesz kasę na konto i robić samemu.
-
Uszkodzone prawe tylne drzwi a AC
Raczej tak bo blacha jest przegięta. Zgłoś na AC, weź kasę do ręki i poszukaj drzwi w kolorze