Treść opublikowana przez szeryf
-
Zderzak S-line A4 B7 - jakie części pasują ze zwykłego?
Zwykły zderzak nie ma osobnych kratek
-
Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo
Kolejnemu udało się zrobić wizualizację PDC
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Możesz zrobić fotkę jak wygląda na folia na rancie? Folię zawijałeś do wewnątrz? Czy tylko od zewnętrznej strony nakleiłeś? Bo zastanawiam się czy z tym wywinięciem nie było problemu, bo rant nie jest równy na całej długości.
-
Zderzak S-line A4 B7 - jakie części pasują ze zwykłego?
hej, spryskiwacze mają inne mocowania, zaślepki są takie same, halogeny takie same, kierownice powietrza inne, śruby i ślizgi takie same.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ja miałem Densiona z BT i działało to całkiem sprawnie, można było odebrać rozmowę z poziomu radia i kiery multifunkcyjnej.
-
Dorabianie kluczyka
Koledzy, przepadł mi jeden kluczyk:/ Znacie jakieś miejsce, gdzie dobrze i w dobrej cenie dorobią mi drugi? Chodzi tylko o dorobienie grota i zakodowanie immo. Pozdrawiam
-
Zbieżność trójmiasto
A ja polecam stację kontroli pojazdów PZM-ot na Kartuskiej Za przód i tył zapłaciłem 140 zł
- B7 Crew
-
Dojscie do nagrzewnicy od strony sciany grodziowej
Wyciągnąłem wentylator, ale nie mam pojęcia jak wyczyścić żeberka nagrzewnicy:/ Jestem prawie pewny że jest przypchany kurzem, bo skropliny nie lecą pod auto, a po kilku dniach używania klimy śmierdzi, do czasu aż wysuszę ją ciepłym powietrzem. Wężyk jest drożny, bo jak wleję trochę wody przez zaślepkę od węża do schowka to leci pod autem.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
albo źle podłączyłeś albo przejściówka kijowa, ale stawiam to pierwsze pokaż fotkę jak podłączyłeś.
-
Dojscie do nagrzewnicy od strony sciany grodziowej
To wiem Nikt nic?
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Jest inna bo atrapa s-line jest większa.
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Zmieniałeś na Concert 3 z innego radia? Zmieniłeś piny w przejściówce? Musicie koledzy pamiętać, że do radia Concert 3/Symphony 3 jest inny wzmacniacz antenowy (końcówka AF), co było już opisywane na forum.
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
Czyli nawet nie ma co próbować odkręcić normalnie, tylko od razu potraktować młotkiem i wkręcić nowy?
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
Koledzy, słyszałem że jest spory problem z odkręceniem tylnych odpowietrzników, bo zaciski są aluminiowe. Można się jakoś uchronić przed zerwaniem gwintu? Pozdrawiam
-
Dojscie do nagrzewnicy od strony sciany grodziowej
Było psikane, nic nie pomaga. Kiedyś zastanowiło mnie to, dlaczego nie mam mokrej plamy pod autem, wtedy sprawdziłem wężyk, i jest ok, jak wlałem trochę wody przez otwór wężyka od klimatyzacji schowka, to woda normalnie wyleciała pod autem, stąd mój wniosek że zebrał się syf, który chłonie wodę, i którego raczej nie usuną żadnymi psikaczami :/
-
Dojscie do nagrzewnicy od strony sciany grodziowej
Witam, czy jest możliwość jakiegoś dojścia do nagrzewnicy od strony ściany grodziowej? Co roku mam problem z klimą, jak tylko zaczynam jej używać to śmierdzi, oczywiście odgrzybianie nic nie daje. Mam podejrzenie że właśnie od strony, z której dmucha wentylator, jest dywan z kurzu, który chłonie wilgoć, bo dawno nie widziałem mokrej plamy pod autem latem (wężyk jest drożny). Pozdrawiam
-
B7 Crew
Koledzy, czy jest możliwość jakiegoś dojścia do nagrzewnicy od strony ściany grodziowej? Co roku mam problem z klimą, jak tylko zaczynam jej używać to śmierdzi, oczywiście odgrzybianie nic nie daje. Mam podejrzenie że właśnie od strony, z której dmucha wentylator, jest dywan z kurzu, który chłonie wilgoć, bo dawno nie widziałem mokrej plamy pod autem latem (wężyk jest drożny). Pozdrawiam
- B7 Crew
-
Montaż wejścia AUX w tunelu
Nie boisz się że jakiś syf Ci naleci w to gniazdo?
-
B7 Crew
Koledzy czy to możliwe żeby FIS pokazywał inny dystans niż licznik kilometrów? Dzisiaj zauważyłem że na FISie mam 830km, a na liczniku 803km. Wydaje mi się że oba liczniki skasowałem zaraz po tankowaniu. Niedawno wymieniałem licznik na kolorowy, możliwe że mam gdzieś ustawiony zły rozmiar kół? Czy rozmiar kół gdzieś się w ogóle ustawia?
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
Ja mam antenę GPS za licznikiem pod deską, i też nie mam problemu z zasięgiem
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Odradzam robienie interesów z użytkownikiem lucjan0681e. Kupiłem od niego popielniczki przód + tył (rybia łuska). W ogłoszeniu było napisane, że przednia ma przebarwienia. Poniżej zrzut fragmentu ogłoszenia, bo pewnie zaraz zniknie Popielniczki doszły, szkoda że kolega nie wspomniał, że przednia jest w środku upieprzona klejem i jest bez wkładu, a tylna jest w kolorze szarym. I jeszcze fragment prywatnej konwersacji: ja: paczka doszła szkoda że zapomniałeś dopisać że przednia popielniczka jest brudna od jakiegoś kleju w środku a tylna jest szara, podstawowe informacje, których zabrakło lucjan0681e: Nie zauważyłem,ylem żadnego kleju, a tylna szara? Rybia łuska a nie szara. ja: ciężko tego nie zauważyć (i tu zdjęcie, które jest powyżej), a tylna jest szara w środku (i tu zdjęcie) lucjan0681e: Szczerze nie widziałem tego kleju. Szara w środku, nawet nie wiedziałem że były inne. ja:skoro przednia jest czarna to raczej logiczne że tylne też były w takim kolorze ok, co z tym fantem robimy? lucjan0681e: A co niby chcesz robić, wyjęte z jednego auta i że siwa mnie nie dziwi w moim też tak jest, cena była niska że względu na stan. Chciałeś foto to wysłałem więc nie rozumiem o co ci chodzi. ja: bez jaj, nic nie pisałeś że popielniczka jest upieprzona od kleju, a że tego nie sprawdziłeś, to nie moja wina, poza tym nie jest kompletna, bo brakuje wkładki. uważasz że to jest w porządku? lucjan0681e: Uważam że tak. Chciałeś foto to dostałeś, jak byś chciał więcej to bym zrobił i wysłał, a w opisie nic nie pisało że jest z wkładem. Wkleiłem to w temacie z rzeczami sprzedawanymi przez lucjan0681e, to dodał jeszcze takie coś: "Nie obrażaj, bo niemasz podstaw, chciałeś zdjęć to dostałeś, a ty za 55 z kw, chciał byś nowe, każdy co choć trochę myśli wie ile kosztują takie popielniczki, poza tym nikt na siłę ci ich nie wsadził do kieszeni i kasy z rąk nie wyrwał." Link do całego tematu, ale pewnie zaraz zniknie, bo nagle po moim poście został oznaczony jako "sprzedane" http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348741-podswietlane-kratek-awaryjka-wlacznik-swiatel-gratis/ edit: sprzedający napisał że przelał mi na konto kasę, więc myślę że cała akcja zakończy się pozytywnie.
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
A jak mam w LEDowym soft 0300 to PL zniknie?
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Skądś te mapy się biorą Pewnie to mapy do zwykłego, ale zmodyfikowane tak, żeby nie wgrywał się aktualny soft Pytanie jak taką mapę zmodyfikować